Skocz do zawartości
Sibu

Komputer 3300

Rekomendowane odpowiedzi

Asus P5N32-E 680i SLI (Lga775) 740 PLN

Core 2 Duo E6420 DualCore 64 Bit 2.13GHz BOX 650 PLN

Geil Dual 2x1 GB Ultra DDR2 800MHz 490 PLN

BFG GeForce 8800GTS OC 320MB (320-bit) (PCI-E) 1060 PLN

Tagan 480-U15 480W EasyCon 360 PLN

 

RAZEM 3300 PLN

 

Witam Was,

 

O to jest zestaw które chce zakupic, gdzies tak ok za 2 tygodnie

 

Więcej kasy na nowy komputer raczej nie dam niż 3400 chociaz nie jestem pewien co do ramów (bo nie bardzo znam sie na tych timingach) i niewiem czy moc zasilacza wystarczy, bo niby jest przygotowany do SLI, ale jednak mysle ze jak kiedys zamontuje drugiego 8800 GTS to raczej zasilacz nie wytrzyma.

 

Więc byłoby miło gdybyscie mi pomogli wybrac zasilacz, ramy, no i moze zmienic cos w tym zestawie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zasilacz weź bequiet straight power, ramy ocz special ops. Płytę zmień na MSI (nie pamiętam oznaczeń) a procek może E4400.

 

EDIT: Ja tylko radzę...

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wezir

Asus P5N32-E 680i SLI (Lga775) 740 PLN

Core 2 Duo E6420 DualCore 64 Bit 2.13GHz BOX 650 PLN

Geil Dual 2x1 GB Ultra DDR2 800MHz 490 PLN

BFG GeForce 8800GTS OC 320MB (320-bit) (PCI-E) 1060 PLN

Tagan 480-U15 480W EasyCon 360 PLN

 

RAZEM 3300 PLN

 

Witam Was,

 

O to jest zestaw które chce zakupic, gdzies tak ok za 2 tygodnie

 

Więcej kasy na nowy komputer raczej nie dam niż 3400 chociaz nie jestem pewien co do ramów (bo nie bardzo znam sie na tych timingach) i niewiem czy moc zasilacza wystarczy, bo niby jest przygotowany do SLI, ale jednak mysle ze jak kiedys zamontuje drugiego 8800 GTS to raczej zasilacz nie wytrzyma.

 

Więc byłoby miło gdybyscie mi pomogli wybrac zasilacz, ramy, no i moze zmienic cos w tym zestawie

 

Pozdrawiam

a nie lepiej msi p6n-e ponizej 400 mozna wyrwac na frazie jest tescik poczytaj :)

 

te Geil tez raczej drogie a ich kupno gdy 2x1gb 667 kingstona jest po 270 to przerost formy nad trescia ale jesli te geil maja ci dac takiego kopa i tyle szczescia

 

procek moze byc ale wiedz ze po kontrataku amd w tym roku bedzie on w cenie dzisiejszego e4300

 

nie zapominaj ze najlepszym ( cena/mozliwosci) i chyba najbardziej chodliwym prockiem intela jest e4300

 

za zaoszedzona kase kup lepiej lepszy zasilacz i 640mb gts'a lub r600xt ( w polowie maja bedzie w sklepach )

Edytowane przez wezir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah shady prosze cie wyjdz ; x

 

bez sensu jest brac tak dobra plyte glowna do procesora z mnoznikiem x10. poprostu nie wykorzystasz calego potencjalu plyty glownej.

 

proponuje:

e4400

msi p6n sli-fi lub abit ab9/pro

a-data 2x1gb 800mhz/cl5 lub ocz special ops 2x1gb 800mhz/cl5

karte graficzna wybierz według uznania

zasilacz: be quiet straight power 500w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shady n/c <_<

 

@Sibu bierz MSI P6N SLI-Fi albo Abita AB9, procek to np C2D E6600 ;] A oszczędniej E4400, Ramce OCZ Special OPS a zasilaczyk BeQuiet straight power 450W

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka, ciężko coś wybrać bo każdy pisze zupełnie coś innego :P

 

ale widze że powtarzaja sie w 2 postach ramy OCZ Special Ops znalazłem takie

 

OCZ Special Ops Dual 2x1 GB 800MHz DDR2 400 PLN

 

były tez 900MHz za 530 zł ale to chyba troche za duzo i o ile sie nie myle to do Asusa P5N32e 680 podchodza ramy max 800 (poprawcie mnie jezeli sie myle :D )

 

płyty głownej raczej niechce zmienic :wink: a procek w tym sklepie jest strasznie tani w porównaniu 6400 chyba jakies 100 zł a jest lepszy bo ma cache 4MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...