Skocz do zawartości
lukasrz

Test Dysków Twardych O Pojemności 320gb

Rekomendowane odpowiedzi

Damn... bardzo dobry test, gratulacje dla autora. :]

Ale... przyczepie sie jak zwykle do fotek, zawsze mogly byc ostrzejsze i w niektorych ujeciach jest dziwnie skierowane zrodlo swiatla. ;]

 

No i... oby wiecej testow na takim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boss

 

Wykres jaki uzyskałeś na 320 jest w miarę ok. Bardzo podobny do mojego, chociaż mój był robiony pod Vistą.

post-20519-1178739133_thumb.jpg

 

Ten typ chyba już tak ma. Podejrzewam, że wszystko zależy od sterowników i samego chipsetu obsługującego SATĘ. Jedyne, co mnie troszkę martwi, to bardzo słaby "Burst speed" Chociaż pod XP też miałem z tym cyrki. Pod Vistą jest troszkę lepiej, ale bez przesadyzmu.

Raz jak mi się coś XP skwasił, czyli jak system nie działał jak potrzeba, miałem burst koło 220 na pojedynczym dysku.

Niestety po reinstalacji nigdy nie udało mi się osiągnąć tamtego Bursta, mimo zażartej dyskusji o problemei na forum.

Co do twojego bursta, sprawdź czy wyciągnąłeś zworkę(bardzo malutka, można przeoczyć) ograniczającą dysk do SATA1. Dużego zysku nie będzie, ale zawsze coś.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy test.

Szkoda że nie ma w nim Samsunga serii F1 - HD322HJ, bo myślałem nad nim, póki nie dowiedziałem się że nie da rady ustawić w nim trybu SATA150... Teraz chyba kupie w takim wypadku tego AAKS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemiczny_ali: Raz, ze moze sie zdarzyc odpisanie z biegu..chocby w bardzo starym temacie. Dwa, ze swoim postem poinformował pewnych ludzi, chocby mnie, bo rowniez moja plyta nie ma sata2 ;) Jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...