Skocz do zawartości
MiGoMaT

Jaka Grafike Kupić Do 500 Zeta

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka nie siedze ostatnio w temacie. Wiem ze jest 100 postów o tej tematyce ale nie amm czasu czytać bo sprawa gardłowa mam 500zł na grafike na agp ale nie wiem czy wogle jest sens wydawać całą sumę na grafe skoro jej wydajnośc może mnie nie zadowolić jednym słowem co wziąć. Jak sa tańsze a dobre to tez coś zaproponujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak by to było dla mnie to bym tak zrobił ale to kumpel chce a jutro idzie do sklepu kupić a nie chce zeby mu chłam wcisneli. i dla tego sie pytam co kupić i za jaka kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumplowi proponowali w sklepie radeona x1750 :o a ja takiego na allegro wogle nie widze. Włąśnie i jak coś brać to od Nvidi a nie od Ati mam racje??

 

Jego proc to semp 3200

1gb ramu wiecej nie wie

Edytowane przez MiGoMaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro więcej nie wie, tzn że się nie zna na kompach specjalnie. Posadź go przed forum, powiedz że są tu najlepsi spece od kompów, i żeby sobie poczytał :D.

Ja tak zrobiłem ze swoim kumplem - podziałało.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tak mu powiedziałem w koncu to z wasza pomoca składałem swoj sprzet:D ale niestety on niema kompa i czasu to sobie nie poczyta dałem mu kartke co ma kupic ale założe sie ze w sklepie mu wcisna jakiegoś szita co go sprzedać nie moga. ale nic ja mam sumienie czyste. dzięki wielkie za pomoc na was zawsze można liczyć.

Edytowane przez MiGoMaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że wchodzi do sklepu pokazuje kartkę i żąda tego...

A jak ktoś doradzać będzie chciał to tekst "Panie, albo pan mi to sprzedaje, albo idę do konkurencji".

 

W ten sposób instruowałem kolegę, który w sumie nawet nie wie co zamawiał :P Sprzedawca także "doradzał", ale po usłyszeniu ww. tekstu zmiękł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisna mu na 7600gs ddr2 dam sobie malego palca obciac, nie zapomnij o zasilaczu w najlepszym przypadku on ma feel 300w, ale czy to pociagnie to nie wiem.

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, daje karteczke a na niej napisane Galaxy 7600GS 256mb DDR3 lub Palit 7600GS 256mb DDR3 Sonic, niech wystrzega sie wszelkich Gigashitów i innych wynalazków na DDR2, niech nieda sobie tego wcisnąć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tak zrobiłem dzwoniłem do niego i 10 razy powtorzyłem ze ddr3:D bo był jeszcze dziś w tym sklepie bo to jego jakis tam znajomy pracuje i teraz sie poprawili i mu doradzali x1650 bo to do gier lepsze niż ten gf co radzicie hehe walą ścieme taką zeby tylko sprzedać coś droższego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...