Skocz do zawartości
Jacek-Placek

Asus P5k/p5k3/wifi/deluxe, Intel P35

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z obecnych tutaj w testował płytkę P5K-E ? Jeśli tak to proszę o opinię, cena jest ponad stówkę niższa (komputronik, gdzie indziej pewnie więcej) od dlx-a więc dla mniej wymagających czy bedzie to dobra alternatywa ?

Pojawiła się też P5KC ze slotami dla DDR2 (2szt) i DDR3 (4szt) z jeszcze lepszą ceną. Na oko mało różni się od P5K-E, ale wiadomo, na oko to chłop ...

Dobre rozwiązanie, nie trzeba od razu się rujnować na DDR3, można poczekać aż stanieją. Zapytam , choć wątpię: ma już ktoś tą płytę (P5KC) do testów ?

 

EDIT:

Przed chwilą na komputroniku pojawiły się nowe płyty na P35: Blitz Extreme, Blitz Formula, Premium i P5K SE.

No i którą teraz wybrać ??

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na P5K-E da się tak samo podkręcać jak na Deluxe ? Mam zgryza, P5K-E trochę tańsza jest, więc jak dużej różnicy nie ma w opcjach podkręcania to dobry zakup byłby.Pytanie kieruję do ewentualnych posiadaczy tej płyty.

 

EDIT:

Wcześniej pmp napisał:

Ciut inne PCB, inna sekcja zasilania, 1GB lan, SB chłodzony pasywnie... tak po krótce

Generalnie lepsza alternatywa P5K ale czy do OC lepsza to mi sie nawet nie chce sprawdzać

Pytanie czy ta "inna" sekcja zasilania pozwala dobrze podkręcać czy jednak lepiej dołożyć stówkę do Dlx ?

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Ten wspomniany coolerek przeze mnie pojawil sie w ultimate racing pc na mobo asusa z nf680 widzialem jak to wyglada wiec na p5k dlx powinno byc podobnie ale z tym to roznie.

 

Sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaka cena i kiedy w PL :|

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

skoro specjalnie zaprojektowania do systemów chłodzonych wodą to po co ten wentylator w zestawie :| nie mogli dać większego radiatora na NB i bez tych HP

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ;]

Taka mala nutka niepewnosci [;

 

P5K_PREMIUM_3D_L.jpg

 

Rozniece:

- 8 fazowe zasilanie proca

- nowe polimerowe kondzioly

- OC-King

- Zaprojektowana specjalnie pod uklady WC

 

Ciekawe czy te HP sa tak samo ladnie przyklejone tym szarym shitem co na Deluxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze pytaniem na pytanie.

A polacy dobrze zarabiaja? ;)

Chodzilo mi o srednie zarobiki, a w polsce lubi sie amerykancow... wiec tak mi sie napisalo.

Do czasu... duza awaryjnosc asusow.

Powiedzial bym ze bardzo duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dziwne z serii P5B jeszcze zadna mi nie wrocila, podobnie P5K

No ale ok moze pracujesz w serwisie Asusa ale nawet z niego wiem ze sporo wracalo, ale tych na 680 z powodu slabego chlodzenia, za slabego

 

Zdziwilbys sie ile Polacy zarabiaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednia krajowa... srednia krajowa...

nie parcuje w asusie ale czytam na forum i gadam z ludzmi w sklepach komp. wiec wlasnie o p5b slyszalem

koniec OT

 

Wiadomo jak sie kreci P5K-e i jak memki prowadzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhym srednia krajowa policzmy troli i zuli zalanych w trupa od 6 nad ranem i lezacych zaszczanych od pasa w dol w bramie

 

Policz sobie teraz srednia krajowa jednego z najwyzej rozwinietych panstw na swiecie, gdzie liczba bogaczy jest calkiem spora.

 

Srednia krajowa, dobra gadka ale dla politykow [;

 

 

Co do samych Asusow tak jak mowilem, nie tylko z wlasnego doswiadczenia. Padaja ale glownie na i680 no i nieszczesne commando [;

 

Kean wiesz ze gdzies dzwony bija ale chyba nie wiesz w ktorym kosciele ;]

Asus mimo wszystko troszke sie poprawil jezeli chodzi o trwalosc produktow.

 

Dfi tez padaly jak muchy ale jakos nikt nie nazekal.

 

Wiec Kean zamiast pytolic mi tu o sredniej krajowej zerknij kto kupuje Asusy, DFI, Abity Ktos kto lubi krecic i majstrowac.

Mniej "ambitni" kupia sobie Asrocka, albo taniego Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5K jest tak bezproblemowe jak quadgt z dobrym biosem?

Przy jakiej reszcie podzespołów warto dopłacać do dlx?

To ma być aluzja?Bo nie widziałem dobrego biosu do quadaGT. :wink: A,P5k to naprawdę dobre mobo,nawet do exOC,jedyny minus to brak raida,i małe problemy z memami up600MHz,poza tym żadnych problemów ln2 i FC -eta przeszła bez żadnego zająknięcia, czego nie można powiedzieć o qGT,i np p5b-dlx.

 

cyt."...Yhym srednia krajowa policzmy troli i zuli zalanych w trupa od 6 nad ranem i lezacych zaszczanych od pasa w dol w bramie...." :D

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie na rynku kolejna wersja

Asus P5K Premium

 

Jak mi sie uda wieczorem zapodam foteczki.

to ja kupilem vanilla a tu wyszla taka fajna czarna ;/

eh :(

 

ale patrzac na to ile ma bajerow to cenna nie bedzie odbiegac duzo od DLX

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam

Zmyla :P To samo co dlx tylko w nowej formie.

Jak tylko bedzie czas na pierdy, to sie pobawie...dlx

Ale skoro Yoto narzeka, to raczej nie wypada wogle sie lapac.... :D

No chyba zeby utrzec mu nosa :D

respect

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam

Zmyla :P To samo co dlx tylko w nowej formie.

Jak tylko bedzie czas na pierdy, to sie pobawie...dlx

Ale skoro Yoto narzeka, to raczej nie wypada wogle sie lapac.... :D

No chyba zeby utrzec mu nosa :D

respect

Wiesz jak mobo pod FC staje się niestabilne ... to już nie jest mobo dla mnie. Poza tym Dlx jest OK (no może to wybujałe chłodzenie mosfetów jest do bani no i trochę mnie wkurzało grzanie drugiej strony mobo ...

 

>> Gemmy - u mnie P5K Vanilla prowadzi memki prawie idento jak Dlx - nie zanotowałem problemu 600+

 

>> Chaos - sądząc po wyposażeniu (chyba idento jak Dlx) oraz po 8 warstwowym PCB to raczej nawet droższa od DLx będzie ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pro pos grzania z dolu plyty, to u mnie jak lezy sobie normalnie na biureczku, to wypalila w macie anty elektro satycznej dziure :D

A ja przeciez max dawalem 3.6 GHz....

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...