Skocz do zawartości
Jacek-Placek

Asus P5k/p5k3/wifi/deluxe, Intel P35

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach składam kompa z zestawu e6750 i Asusa P5K-E WiFi i z tego co czytałem to na starcie musze od razu wgrać nowy BIOS aby procek dobrze chodził. I czy najnowszy BIOS do tej płyty to 0503 - (już ma ponad miesiąc) i czy komp mi wogóle odpali na tym procku bo jedni piszą że da się wejść do Biosu oraz go zmienić a inni że komp wcale nie odpala i trzeba załatwić jakiś starszy proc? Podobnie pytania już były ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a jest to dla mnie ważne bo cięzko mi będzie załatwić inny proc na LGA775. Z góry dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :D Czym różni się P5K-E Deluxe od P5K-E? :D

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__kata...iFi_AP_Lga775_/ P5K-E

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__kata...iFi_AP_Lga775_/

P5K-E Deluxe

 

Czym się te obie płyty główne różnią od P5K Deluxe oprócz barku drugiej karty sieciowej oraz innego chłodzenia? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie:czy te Asusy (zależy mi na P5KC) mają gniazdo PCI-E 2.0 czy nie?? Sam już nie wiem czytając w necie poniektóre komentarze. Za 2 miesiące chcę kupić coś na P35 i mam dylemat z tym portem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupuje nowy komputer{E6850, GeForce 8800GTS 320MB, 2x1GB OCZ Platinum rev.2, BQ! 450W} I nie wiem jaką płytę główną wybrać. Zastanawiam się nad P5K i P5K-E, którą byście mi polecili?? Od razu mówię, że będę ostro kręcić(i to nie tylko 3,5GHz na coodzień)

 

Z góry thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach składam kompa z zestawu e6750 i Asusa P5K-E WiFi i z tego co czytałem to na starcie musze od razu wgrać nowy BIOS aby procek dobrze chodził. I czy najnowszy BIOS do tej płyty to 0503 - (już ma ponad miesiąc) i czy komp mi wogóle odpali na tym procku bo jedni piszą że da się wejść do Biosu oraz go zmienić a inni że komp wcale nie odpala i trzeba załatwić jakiś starszy proc? Podobnie pytania już były ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a jest to dla mnie ważne bo cięzko mi będzie załatwić inny proc na LGA775. Z góry dzięki za rady.

Na P5K Deluxe + E6750 na pewno da się wejść do biosu nawet jak płyta nie rozpoznaje kodu procesora i masz możliwość zmiany biosu bez konieczności żąglowania prockami.

Co się tyczy e6750 + P5K-E Wifi to sprecyzuj swoje pytanie do tej właśnie konfiguracji a jakiś posiadacz ci odpowie, ale z tego co widzę to różnią się one tak na "oko" tylko chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster

 

 

Do ostrego krecenia to tylk o Asus 5PK Deluxe z 4fazowym zasilaniem

5PK powinien styknac do przecietnego oc .

 

Zreszta zobacz w podpisach userow kto na czym i ile wyciska

Tak z ciekawości spytam, skąd masz takie info? Na zwykłym P5K proce ponad 5GHz robią z vcore rzędu 1,8V. Z tego co ludziska piszą 3 fazy spokojnie wystarczą do mocnego OC, tyle że dwóch jajek, z extreme OC czterech dżąder może być już trudniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wyczytałem wynika, że P5K Vanilla to fany sprzęcik tyle że ma spory vdroop. Moje pytanie brzmi, jak bardzo to przeszkadza to przy OC w granicach 3,6Ghz (vcore~1,45) i czy da się z tym żyć? Nie powoduje to problemów ze stabilnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jakie w ogole na P5K Vanilla mozna ustawic graniczne napiecia na procku pamiatkach i calej reszcie . Chodzi o w miare bezpieczne aby przypadkiem nie wysadzic sekcji zasilania tej 3-fazowej plyty ?

ktos tu juz ja wysadzil zapytaj sie przy jakim napieciu :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...