Skocz do zawartości
Jacek-Placek

Asus P5k/p5k3/wifi/deluxe, Intel P35

Rekomendowane odpowiedzi

ok thx moj blad

To jeszcze zapytam jak z dzwiekiem tzn jaka jakosc z tego kodeka? Tylko nie mowcie ze tez ktos juz pisal.

 

nie odpowiem Ci na to pytanie bo mam xfi i tego nawet nie dotknalem.

 

 

 

e64es wlasnie sobie pomyka na 3,6ghz i 1,575v i radiatorek obok cepa ledwo cieply...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie podskoczę bo tu mieszkam...

ogólnie paradoksem jest to że w kraju w którym zarabia sie więcej i ogólnie wszystko jest droższe płyta kosztuje ~20 euro mniej. :unsure:

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie podskoczę bo tu mieszkam...

ogólnie paradoksem jest to że w kraju w którym zarabia sie więcej i ogólnie wszystko jest droższe płyta kosztuje ~20 euro mniej. :unsure:

to akurat wiadomo nie od dziś - sprawdź sobie ceny w USA ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja. miałem już brać p5n-e a tu p35 sie pojawiło... :) Za tą płytą przemawia np. lepsze zasilanie procka, wyższe fsb no i "niezdegradowany" dźwięk (w p5n-e jak podłączysz mikrofon to robi ci sie 3.1)

na minus: brak portu LPT

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mam jakieś wrażenie, że Asus to zupełnie inna bajka niż DFI, miałem kilka DFI pod AMD i to był kosmos... ehh. Mój Asus w nocy mnie zaszokował, bo sam wstał i za prę sekund widziałem zaspanym wzrokiem XP-ka, wyłączyłem kompa i co się stało...? za prę godz. (ok 4am) miałem to samo... a rano do pracy. Sic!

 

Chyba czas zmienić mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mam jakieś wrażenie, że Asus to zupełnie inna bajka niż DFI, miałem kilka DFI pod AMD i to był kosmos... ehh. Mój Asus w nocy mnie zaszokował, bo sam wstał i za prę sekund widziałem zaspanym wzrokiem XP-ka, wyłączyłem kompa i co się stało...? za prę godz. (ok 4am) miałem to samo... a rano do pracy. Sic!

 

Chyba czas zmienić mobo.

 

 

 

samoistnie wlaczajacy sie komp nad ranem? tego jeszcze nie bylo ;). jestes pierwszy ;).

 

nvm.

 

 

 

p5kdlx nie ma ochoty pracowac z 2gb kostkami ramu. mialem moznosc wziac sobie do testow 4szt 2gb ocz'ek i mobo nie wstaje nawet z jedna w obojetnie ktorym slocie. bios 0311, innego nie sprawdzalem bo mnie zniechecilo na dzien dobry. ustawialem i na auto timmingi, i na stockowe tez. po prostu nie wstaje z miejsca.

 

moze ktos ma inne doswiadczenia badz pomysl w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ramy do niczego ;)

 

 

 

nie ma to jak trafna uwaga. na strikerze extreme kostki dzialaja wiec docinki nt. asusa mozesz zatrzymac dla siebie senior ;). stawiam na niedopracowany pod tym wzgledem bios, ale zaloze sie ze na gigabajcie tudziez innym nieasusowym mobasku polecialyby w kosmos co najmniej ;). pozdrowki.

 

eot.

 

a wracajac do tematu 4x2gb...

wykukane na xs.

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=206249

mushkiny jednak dzialaja na p5kdlx i to nie byle jak :|. musze sprawdzic na innych kostkach. jeszcze tu wroce ;].

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do tematu 4x2gb...

wykukane na xs.

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=206249

mushkiny jednak dzialaja na p5kdlx i to nie byle jak :|. musze sprawdzic na innych kostkach. jeszcze tu wroce ;].

I co z tymi ramami bo zamierzam zakupic to mobo. Nie mam zamiaru obudzic sie z reka w nocniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tymi ramami bo zamierzam zakupic to mobo. Nie mam zamiaru obudzic sie z reka w nocniku :D

 

 

 

te dwojki nie namyslily sie, za to bez problemu wstaly na p5w64ws pro dzis. na razie nie mam innych dwojek do sprawdzenia. ewidentnie cos z biosem p5kdlx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował ściągać to drańatwo które siedzi na NB? Troche ciepłe jest i myśle o zwodowaniu

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

mialem okazje potraktowac w ten sposob 2szt p5kdlx. druga docisk miala jna nb i sb jeszcze gorszy :lol2: .

 

co zrobisz z mosfetkami? one w sumie sie nie grzeja na dwurdzeniowcu za bardzo, gorny prawie w ogole. szkoda tylko niszczyc oryginalne hitpajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje zdjecia na radiatorach jest tylko tasma odprowadzajaca ciepło i pewnie "samo odpadło" po wyjeciu kołków. Ja próbowałem delikatnie to podnieśc ale siedzi jakby było dodatkowo podklejone.

 

bardzo latwo odeszlo tylko z mosfetkow gdzie jest faktycznie tasma. z nb i sb bylo duzo gorzej, przy czym na jednej z dwoch sztuk ktore mialem bylo wyraznie wiecej tego szarego gluta i musialem sie bardziej postarac ;]. heatpipe'y i tak sie wyginaja w palcach. podgrzej mobo w piekarniku, suszarka albo po prostu uruchom na pare minut i szybko sie zabierz za sprawe - bedzie latwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy P5K Deluxe czu u was na płycie radiatory na mosfetach też się tak mocno grzeją bo u mnie cały czas pokazuje temp na płycie w okolicach 45' C a po lekkim podkręceniu są juz mocno ciepłe.

A elementy w okolicy procesora kondesatory i te czarne bodajże cewki sa potwornie gorące że sie dotknąć nie da i cały lamonat w okolicy procka też potwornie gorący.

Chłodzenie procka Scyte Katana 2, ale zdjołem i boxa założyłem bo na katanie to już wogóle sie grzały potwornie - procek c2d 6420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mam jakieś wrażenie, że Asus to zupełnie inna bajka niż DFI, miałem kilka DFI pod AMD i to był kosmos... ehh. Mój Asus w nocy mnie zaszokował, bo sam wstał i za prę sekund widziałem zaspanym wzrokiem XP-ka, wyłączyłem kompa i co się stało...? za prę godz. (ok 4am) miałem to samo... a rano do pracy. Sic!

 

Chyba czas zmienić mobo.

Wake On Lan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...