Skocz do zawartości
KAMILcom

Wc Rev.5 By Kamilcom

Rekomendowane odpowiedzi

Wc Rev.6 By Kamilcom

 

jakieś dwa albo trzy tygodnie temu kupiłem kolejną chłodnice wybór padł na coolteka rev.2 2x120. Wszysko elegancko przy okazji dowiedziałem sie że MSC/x4pro znajduje sie 10km od mojego miasta dzięki temu chłodnice odebrałem u mnie w mieście osobiście (podziękowania dla brata Marcina !). po zamontowaniu temperatury oczywiście poszły znacznie w dół !

 

pokaz slajdów:

 

Dołączona grafika

 

tak wygląda siteczka która skutecznie zbiera kurz (fabrycznie montowana w antku)

 

 

a tak wygląda chłodnica :)- z jednej strony 2x arctic 120mm z drugiej 2x fander rev.2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

zamontowana sieteczka

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

po zamotowaniu chłodnicy

 

Dołączona grafika

 

panel zalmana

pierwsze pokretło od lewej służy do regulacji pompki - na codzień lata na minimum czyli 5v

kolejne dwa służą do regulacji fanderów na chłodnicy 1x120mm

ostatnie pokrętło to spięte pod jedno gniazdo dwa fandery z chłodnicy 2x120

pod przełącznik (drugi od prawej) podłączona jest akasa 80mm nadmuciach!ąca na ram i AC 9 na dysk (wyselekcjonowny spośród 4 sztuk najcichszy wentyl jaki mam w kompie !!! ). te wentylatory zawsze działają na 5v

pod ostatni przełącznik podłączyłem 2x arctic 120mm działają tylko w dzień i tylko na 5v

wszyskie fandery w dzień działają na 12v (ewentualnie kiedy gram na słuchawkach w nocy) w nocy/lub kiedy chce żeby było ciszej - @5v

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

fotki z montarzu "cichego pudła"

 

a teraz fotki z montażu i po mniej wiecej po skreceniu wszyskiego jeszcze z świetej pamieci 7900GS na pokładzie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

małe zmianki

w środę z Twaiwanu przyszedł nowy rezik TT z którego jestem bardzo zadowolony moge go polecic warty swojej ceny (płacilem 68zł)

fotki rezika i akcesoriów

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

porównajcie sobie średnice złączki 8/10 i tej na wąż 9.5mm od TT. bez większych problemów naciągnąłem na nie węze inno

 

Układ z X700 256mb (tymczasowo oczywiście)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

stey cemented ;)

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Na front nie wejdzie? Albo na tył budy? Może masz racje lepszym rozwiązaniem będzie 2x120 i 1x120 na tyle. Zanim włożysz 2x120 to porównaj ten skraplacz TT do BWA 121.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co wczroaj zobaczyłem:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

mimo że czyścilem procka bezynką po zmianie AS5 na CLP

zmieniłem paste na nową. temperatura spadła o 2*c w ilde

procka wyczyściłem pastą do zębów było ciężko ale i tak zostały delikatne odbarwienia - pasty z procka nie wymieniałem od listopada 2006 po zminie AC na WC posmarowałem tylko bloczek

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ta Akasa Amber chlodzaca pamieci jest zamocowana :?: Mozna jakas fote z bliska prosic :?: Tez kombinuje takie cos, bo Cross Flow Fana wyrzucam chyba a nei chce wiatraka po prostu wieszac nad pamieciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...