Skocz do zawartości
qqrydza

Splinter Cell Conviction (pc Only)

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze ? Juz nie mam siły grac w zadnego SC ;]. Za dużo tego samego. Co do skrinów to grafa fajnie sie prezentuje. U mnie to dziwnie wygląda bo skriny maja takie kropki jakby po skanie były czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już po Chaos Theory ta gra przejadła ,a o DA to szkoda gadać ,bo u mnie grać w to nie szło. Oczywiście jak wprowadzą coś nowego to czemu nie mogę zagrać. Rozumiem że pod DX 10 ? Bo ze screenów ciężko coś wywnioskować.

 

yuucOm bo to pewnie są skany albo celowo tak dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Mnie już po Chaos Theory ta gra przejadła ,a o DA to szkoda gadać ,bo u mnie grać w to nie szło. Oczywiście jak wprowadzą coś nowego to czemu nie mogę zagrać. Rozumiem że pod DX 10 ? Bo ze screenów ciężko coś wywnioskować.

 

yuucOm bo to pewnie są skany albo celowo tak dali.

To samo u mnie. Jedyna "skradanka" w którą mogę grać bez znudzenia to Hitman który ciągle trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

... poza Contracts'em.

 

Nie widze tutaj nigdzie Sama Fishera, tylko jakis brodaty koleś. Chyba Ubi nie myśli, że po takim "odświeżeniu" serii gra cokolwiek zyska :lol:.

 

W każdego Splintera gralo mi sie przyjmnie (Pandora troche nudzil) i w tego też pewnie zagram ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Jedyna "skradanka" w którą mogę grać bez znudzenia to Hitman który ciągle trzyma poziom.

ja równiez , mam nadzieje ze niedługo wydadza nowego Hitmana , blood money była świetna , zreszta po zakończeniu mozna wywnioskowac ze będzie kolejna czesc

 

odnośnie SC , jak dla mnie CT była ostatnia udana czescia , od DA szkoda gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sie zmienic to że Sam już nie bedzie miał swoich zabawek a za to będzie pełna interakcja z otoczeniem czyli każdą rzecz można urzyc jako broni. Brzmi to nieźle ciekawe co z realizacją.

 

Jak dla mnie to piwino sie to nazywac nie SC a: Przygody Sama Fishera.

 

Ale pewnie i tak zagram choc mam jeszcze zaległe DA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

SC to taki MGS dla ubogich. Nic więcej. Nawet Sam Fisher na tych screenach zaczyna przypominać wyglądem Snake-a.

dla ubogich powiadasz... :blink: moze rozwiniesz ta mysl zanim % dostaniesz ;)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też tak uważam. Splinter Cell to taka odpowiedź obozu xboxowego na MGS. MGS ma i akcję i świetną klimatyczną fabułę, SC ma jedynie akcję... a i tak kolejne misje nie porywają tak jak rozgrywka w MGS.

 

Aczkolwiek widać powolną ewolucję sagi SC [Double Agent a teraz Conv.], imo in plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę w CDA i zapowiada się ciekawie :) Jak będą chętni to wrzuce skany ;)

Sam już nie będzie miał swoich zabawek, za to będzie korzystał ze wszystkich otaczających go rzeczy: stoły, krzesła itd.

 

 

 

EDIT:

 

No to wrzucam :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez awq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę w CDA i zapowiada się ciekawie :) Jak będą chętni to wrzuce skany ;)

Sam już nie będzie miał swoich zabawek, za to będzie korzystał ze wszystkich otaczających go rzeczy: stoły, krzesła itd.

Oczywiście... jeśli masz możliwość, czas i ochotę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Pioorek masz slaba wyobraznie, ten brodaty koles bardzo przypomina fishera. Argumenty ze broda to ma byc plagiat czy nawiazanie do MGS sa zalosne... po prostu zalosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, już poprawiłem ale z moją ksywką jest to samo i ludzie piszą "ggrydza" albo jeszcze dziwniejsze rzeczy.

;)

 

No ok... a co do samej gry wydaje mi się, że jest coraz lepiej. W nowych produkcjach okazuję się, że technologia wychodzi naprzeciw twórcom i pozwala im rozwinąć skrzydła, jak to się mówi, a nie jak twierdzą niektórzy, że nastąpił schyłek ciekawych i nowatorskich gier bo wszyscy są już wypaleni i brak im świeżych pomysłów. Chociażby te tytuły, które wyda ubi w najbliższym czasie napawają mnie ogromnym optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pioorek masz slaba wyobraznie, ten brodaty koles bardzo przypomina fishera.

Może troszke, ale jak dla mnie to nie za bardzo jest Sam Fisher.

Mam wrażenie, że silnik zastostowany w grze to ten sam od Double Agent. Nie wróży to zbyt dobrze [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Zerknijcie na to co zaznaczyłem na żółto. Odnosi się to do różnic między wersjami na iksa i pece. Tak się zastanowiłem jaką emotę tu dać i najbardziej mi pasi ta...

:banana:

Hehe...

Warto zerknąć na całość jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił. Podoba mi się co oni tam wymyślili i jeśli wszystko to otrzymamy zgodnie z zapowiedzią (zróżnicowane i zaawansowane ai, interakcję z elementami otoczenia oraz ludźmi) to będzie bardzo ciekawa rozgrywka.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem dziś filmik z gameplaya z x'a i prezentuje się to ehh bardzo dobrze. Fizyka w akcji wygląda kapitalnie, grafika pr0 ale co najważniesze mimo, że dla mnie splinter cell to jednak był fisher pracujący dla nsa i wykonujący misje w tym swoim skafandrze to ta część szykuje się wspaniale, klimat, klimat i jeszcze raz klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten filmik z gameplay'a dał mi nadzieję że może jednak nie zepsują tej gry tak jak zrobili to z DA i że jeszcze coś zostało ze świetnej serii jaka jest SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, ale z czego ty się cieszysz? Jasne, że na g80 GTX i _mocnym_ c2d grafika będzie lepsza, niż ta na xO, ale obawiam się, że sprzęt podobny do Twojego tego w full detalach i wyższej, niż x'owa rodz (np 1440x900) nie udźwignie (vide Dirt, Lost Planet- tam raczej musiałeś mocno ciąć detale, by zapewnić sobie odpowiedni framerate przy takiej rozdzielczości o ile dysponujesz ekranem 16:10).

 

edit- może tak, może nie qqrydza ;) Nie zaliczam się do nieobiektywnych fanów ani pc, ani x'a. Mam obie te platformy, w pc brakuje tylko 2ego g80 gtx, bym poznał praktycznie maximum współczesnych pecetów i widzę, że przy konwersjach z xO PC "cieńko przędzie". A przecież takim tytułem przecież będzie nowy Splinter. Sądzę, że developerzy naturalnie mają rację, ale PC, który przeskoczy graficznie xO to minimum mocne c2d i g80ultra lub g80 SLi. eot

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, ale z czego ty się cieszysz? Jasne, że na g80 GTX i _mocnym_ c2d grafika będzie lepsza, niż ta na xO, ale obawiam się, że sprzęt podobny do Twojego tego w full detalach i wyższej, niż x'owa rodz (np 1440x900) nie udźwignie (vide Dirt, Lost Planet- tam raczej musiałeś mocno ciąć detale, by zapewnić sobie odpowiedni framerate przy takiej rozdzielczości o ile dysponujesz ekranem 16:10).

OMG chyba się potnę.

:lol:

Trochę mnie nie zrozumiałeś. Ten tańczący banan tak na przekór i dla zabawy, zupełnie bez złośliwości. Widocznie złapałeś się na niego. Osoby, które jakże mocno wychwalają iksa i stawiają go ponad pieca pod każdym względem miały sobie to przemyśleć. To tyle.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta ... tylko ze roznica jest taka ze na x`a gra wychodzi i wyglada jak wyglada zeby frejmrejt zachowac (nazwijmy ta "optymalizacja"), a na pieca przeciez nie trzeba... bedzie uber pr0 grafa ,a ze fps spadnie na ryj to juz niech sie uzytkownik martwi... przeciez mogl sobie lepsza grafe/proca/wiecej ramu kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...