Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)

 

To moj pierwszy post, juz chce brac... przepraszam i wybaczcie : )

 

 

Otoz w wyniku pewnych kwestii dotyczących mojej pracy, specyfiki w jakiej ona będzie pełniona, oraz mobliności jestem zobligowany do zwrócenia się tutaj o pomoc : )

 

Mianowicie : )

 

Potrzebuję dobrego nootebooka, który będzie mnie zadowalał w kilku kwestiach.

 

Notebook jest asygnowany do pracy na word, excel(zartuuuje ;) )... chodzi głównie o prace w photoshopie zw. z obróbką i montażem zdjęć, gdzie wielkość plików wynosi około 500-600mb. Pragnąłbym komfortu pracy, nie musząc czekać po kilkanaście sekund na wykonanie najprostszej akcji : ))) W związku z czym naturalne jest, że chciałbym, aby był do takiej pracy przystosowany :)

 

Następną ważną kwestią jest matryca co najmniej 19', gdzie będzie ona bardzo ładnie użyteczna nawet czasem podczas jakiejś pracy w terenie :)

 

Cieszyłbym się także z jakiegoś sensownego dysku twardego (~80gb to minimum absolutne)

 

Cena może dojść do 10.000, może też nieco przekroczyć.

 

Z góry jestem serdecznie wdzięczny za okazaną pomoc : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym 19"+ to będzie problem bo wybór ogranicza się do paru modeli, takich jak np 9815 WKMi, zastanów się może czy nie zejść na "jedynie" 17 cali a wyższą roddzielczość, wtedy będzie lepiej jeżeli chodzi o wybór.

A tak pozatym to jakoś niewyobrażam sobie łazic z 20" laptopem :P już chyba wolałbym jakiś 15,4-17" + zewnętrzny DOBRY panel lcd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym 19"+ to będzie problem bo wybór ogranicza się do paru modeli, takich jak np 9815 WKMi, zastanów się może czy nie zejść na "jedynie" 17 cali a wyższą roddzielczość, wtedy będzie lepiej jeżeli chodzi o wybór.

 

Hm hm... w sumie ta 19' to raczej kwestia przyzwyczajenia ... wiec jesli to ma przelozyc na wysoka rozdzielczosc i dobra jakosc to zupełnie logiczne jest to, że jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przeraza Cie waga (4,5kg) to proponowalbym Toshibe Qosmio G30. Szybki C2D,2GB, dyski w RAIDzie i bardzo dobra i jasna matryca 1920x1200. Poza tym ma mnostwo innych wypasionych rzeczy, ale na te chciales zwrocic uwage. Do 10k spokojnie wyrwiesz jakis konfig.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale ładny ten Qosiomo. Przemawia do mnie ta matryca :) i tego co widze to tutaj: http://www.portabile.pl/laptop/qosmio_g30194_.php mam 2 dyski po 120gb wiec tym bardziej to do mnie przemawia :) btw. jaim cudem w tym sklepiej ten notebook kosztuje 8k zlotych a na allegro cena dochodzi do 10k wzwyz? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze tam maja takie ceny, ale jest ona delikatnie mowiac nierealna. Najszybszy proc, najwiecej ramu i dwa najwieksze dyski. I to za 8,5k? No way, albo wal albo cos z nim jest nie tak. Nie wierzylbym w taka okazje, a jesli to brac i sie w ogole nie zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...