Skocz do zawartości
dymy

GF2 TITAN. 64MB TV ULTRA vs. GF4 MX420 64MB DDR TV ULTRA

GF2 TITAN. ULTRA vs. GF4 MX420 DDR ULTRA  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. GF2 TITAN. ULTRA vs. GF4 MX420 DDR ULTRA

    • GF2 TITAN. 64MB TV ULTRA
      32
    • GF4 MX420 64MB DDR TV ULTRA
      6


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli ta 4 jest na DDR to sie nie zastanawiaj kupuj

Nawet jak jest na ddr to nie kupuj, bo wydajnosc bedzie taka sama, tudziez minimalnie lepsza niz na sdr. (pamietacie gf2mx ddr??, to jest ten sam przekret)
Jak ja widżę takich nigdy w kompie nie mial GF4MX 440 i zabiera głos ! To co gdzieś wyczytałeś to sobie możesz podarować ! Dopiero jak sam porównujesz w praniu to wtedy widać !
No nei mialem ale tu chodzi o GF4 mx 420, a ty tez takiego nie miales, i nieporownoj go do mx440
A właśnie że miałem przez 2 dni ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ta 4 jest na DDR to sie nie zastanawiaj kupuj

Nawet jak jest na ddr to nie kupuj, bo wydajnosc bedzie taka sama, tudziez minimalnie lepsza niz na sdr. (pamietacie gf2mx ddr??, to jest ten sam przekret)
Jak ja widżę takich nigdy w kompie nie mial GF4MX 440 i zabiera głos ! To co gdzieś wyczytałeś to sobie możesz podarować ! Dopiero jak sam porównujesz w praniu to wtedy widać !
No nei mialem ale tu chodzi o GF4 mx 420, a ty tez takiego nie miales, i nieporownoj go do mx440
A właśnie że miałem przez 2 dni ! 8)
wow cale dwa dni, i co pewnie sie tego pozbyles, bo stwierdizles ze nic nie warte,, a teraz namawiasz kolesia zeby to kupil. Zapewne miales wersje sdr ??? wersja na ddr jest tak samo (nie)wydajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ta 4 jest na DDR to sie nie zastanawiaj kupuj

Nawet jak jest na ddr to nie kupuj, bo wydajnosc bedzie taka sama, tudziez minimalnie lepsza niz na sdr. (pamietacie gf2mx ddr??, to jest ten sam przekret)
Jak ja widżę takich nigdy w kompie nie mial GF4MX 440 i zabiera głos ! To co gdzieś wyczytałeś to sobie możesz podarować ! Dopiero jak sam porównujesz w praniu to wtedy widać !
No nei mialem ale tu chodzi o GF4 mx 420, a ty tez takiego nie miales, i nieporownoj go do mx440
A właśnie że miałem przez 2 dni ! 8)
wow cale dwa dni, i co pewnie sie tego pozbyles, bo stwierdizles ze nic nie warte,, a teraz namawiasz kolesia zeby to kupil. Zapewne miales wersje sdr ??? wersja na ddr jest tak samo (nie)wydajna
Dał mi na 2 dni do testów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendel, drogi początkujący uczestniku, z łaski swojej racz nie gardzic i besztac starszych stopniem kolegów, bo skonczy sie to dla Ciebie pucowaniem klopa...pozdrawiam

O wilku, najmadrzejszy ze wszystkich, wspanialy hackerze, wcieleniu madrosci, zapewne ty odrazu miales 200postow i zawssze miales racje, pewnie jeszcze prowadzisz 5 serwisow, wiesz smniesza mnie tacy ludzie jak Ty, myslisz ze masz wiecej postow to jestes madrzejszy, tez bym mogl siedizec caly czas na tweaku i dopisywac cos do kazdego postu, ale ja nie udzielam sie w tematach gdzie nie mam zielonego pojecia, a akurat tutaj chce wyprowadzic kolege z bledu, i probuje mu wytlumaczyc dlaczego nie powinien kupowac GF4mx420, i nikogo tu nie gardze, tylko jezeli jestem w bledzie to niech kolego woofer mi to udowodni, A ty idz lepiej tanczyc z wilkami.( w tym napewno jestes dobry :-) .... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mądrzejszy od drugiego :D

A co do kart to doradzam gf2 , sam jestem jej posiadaczem i z tego co czytałem o gf4mx420 to wszedzie pisano o wiekszej wydajnosci gf2.

i jezeli gf2ti to shit to co powiecie o tym wyniku w 3dmark DEFAULT ok 6200 punktow oczywiscie podkrecona :lol: jak wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mądrzejszy od drugiego  :D  

A co do kart to doradzam gf2 , sam jestem jej posiadaczem i z tego co czytałem o gf4mx420 to wszedzie pisano o wiekszej wydajnosci gf2.

i jezeli gf2ti to shit to co powiecie o tym wyniku w 3dmark DEFAULT ok 6200 punktow oczywiscie podkrecona  :lol:  jak wszystko .

Caly czas mowie :-) GF2TI rulez, a swoja droga, drag, czym chlodzisz tego geforca, bo niezle go podkreciles jakiej jest on firmy i ile ma ns pamieci, tez niedlugo wymieniam karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mądrzejszy od drugiego  :D  

A co do kart to doradzam gf2 , sam jestem jej posiadaczem i z tego co czytałem o gf4mx420 to wszedzie pisano o wiekszej wydajnosci gf2.

i jezeli gf2ti to shit to co powiecie o tym wyniku w 3dmark DEFAULT ok 6200 punktow oczywiscie podkrecona  :lol:  jak wszystko .

Caly czas mowie :-) GF2TI rulez, a swoja droga, drag, czym chlodzisz tego geforca, bo niezle go podkreciles jakiej jest on firmy i ile ma ns pamieci, tez niedlugo wymieniam karte.
Jest to winfast gf2ti (4ns), na pamieciach mam niebieskie thermaltaki a na procku radiatorek (tez niebieski) od jakiegos procka , na tym mam wentyl 80X80 i jest wporządku. Pozdrawiam wszystkich POCZĄTKUJĄCYCH UCZESTNIKOW i nietylko :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendel ja sie nie bede z Tobą kłócił, ale wystarczy ze sobie opis mojego profiluprzeczytasz, no masz racje co grafik moze wiedziec o grafice...Gratuluje inteligencji pozdr.

No wlasnie jestes grafikiem i myslisz ze wiesz wszystko o grafice, ale akurat tu jestes w bledzie (zreszta nie tylko ja tak twierdze) na marginesie bylem na tym forum wczesniej od Ciebie. Ale zostawie już to w spokoju, tylko po co sie zaraz rzucac.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty kup ten Gf2Ti!!! on ma pamiec taktowana na 450mhz! i kosci 4ns!. Ten MX420 to najwiekszy shit!

Taaak GeForce 4 Mx 420 ma SDR-amy jakbyscie dekle chcialy wiedzie, ale chlopakowi doradzacie... Bierz chlopie GF2Ultra i nie marudz... Ewentualnie dokladaj kaski do GF4MX440 lub 460... :twisted:

Drogi początkujący użytkowniku :lol: jakbyś niewiedział to są 2 wersje GF4 MX420 z DDR i SDR ! Mowa jest o wersji z DDR !

Po pierwsze początkujący to ja jestem może, ale tylko na tym boardzie. Kompy składam nie od wczoraj. I wiem dobrze o tym, ze sa dwie wersje GF4MX420, ale tej karty nie polecilbym nawet najwiekszemu wrogowi. Nad GF4MX440 mozna sie jeszcze zastanawiac, a bez zastanowienia lyknalbym na jego miejscu GF2Ti. I nie pisz do mnie takim tonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty kup ten Gf2Ti!!! on ma pamiec taktowana na 450mhz! i kosci 4ns!. Ten MX420 to najwiekszy shit!

Taaak GeForce 4 Mx 420 ma SDR-amy jakbyscie dekle chcialy wiedzie, ale chlopakowi doradzacie... Bierz chlopie GF2Ultra i nie marudz... Ewentualnie dokladaj kaski do GF4MX440 lub 460... :twisted:

Drogi początkujący użytkowniku :lol: jakbyś niewiedział to są 2 wersje GF4 MX420 z DDR i SDR ! Mowa jest o wersji z DDR !

Po pierwsze początkujący to ja jestem może, ale tylko na tym boardzie. Kompy składam nie od wczoraj. I wiem dobrze o tym, ze sa dwie wersje GF4MX420, ale tej karty nie polecilbym nawet najwiekszemu wrogowi. Nad GF4MX440 mozna sie jeszcze zastanawiac, a bez zastanowienia lyknalbym na jego miejscu GF2Ti. I nie pisz do mnie takim tonem.

Ja tu u niektorych zauwazyłem dyskriminacje poczatkujacych uzytkownikow. Swoja droga spiederman ma oczywiscie racje sa 2 wersje i obie amaja wlasciwie ta sama wydajnisc, dlatego rowniez polecam Gf2TI !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że MSI jest za 331 zł a za 339 zł jest GF4MX440 ! Więc co się opłaca ! Druga sprawa: GF2Ti nasyca się prockiem kolo 1,0-1,2 Ghz i szybsze procki nie zwiększają radykalnie wydajności, natomiast na GF4Mx420 szybszy procek znaczy większa wydajność - sycie się dopiero na szynszych procesorach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gf 2 ti prolinka i to jest to , ładnie się kręci , i nie ma problemów

niewiele do góry i masz gf2 ultra- a to już nie przelewki.

i ważny jest współczynnik ceny do możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz kyro2 albo r7500

..nawiasem mowiac testowalem r7500 ale o tym pisalem w innym watku forum wiec sobie poczytaj. nie ma dostepu do wersji BBA a PBA to kupa wiec dziekuje ale bede sponsorowal nvidie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...