Skocz do zawartości
kun4

T41 Czy T42 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dylemacik, czy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> IBM T41 czy T42 ? Ponoc T42 ma lepszy procesor(Dothan) nowsza technologie, tylko znowu slyszalem, ze T42 to juz partia Lenovo i nie sa juz takie super :( Jak odróznic ktore sa produkowane przez Lenovo ?

 

http://allegro.pl/item193897919_ibm_tp_t42...0_bt_wifi_.html

a czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat tego notebooka?

 

Dluga gwarancja miedzynarodowa, rozumiem ze w Pl tez obowiazuje?

Edytowane przez kun4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten notebook wg opisu z allegro ma matryce całkiem dobrą bo sxga. Niby tylko 14cali i ogromna rozdzielczość ale tym się nie przejmuj bo sprawa wygląda całkiem inaczej niż w crt. Te matryce były tylko w droższych ibm'ach, standardowo (jak u mnie) jest zwykła 1024x768. Moim zdaniem komfort pracy byłby o wiele wyższy ma sxga.

 

Na moim t42 można przeczytać że model robiony już przez lenovo.

 

Z laptopa jestem bardzo zadowolony, jeżeli interesuje cię jeszcze coś to chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz to na czym Ci bardziej zależy, to przecież jasne.

 

Prziecież te aukcje to prawie że dwie skrajne mozliwości wyposażenia tego komputera.

 

PS Pierwsza aukcja jest jakaś podejrzana. Nie widziałem t42 z sieciówką 10/100 tylko dodatkowo 1000.

choć możliwe że to pomyłka sprzedawcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...