Skocz do zawartości
qqrydza

Cryostasis

Rekomendowane odpowiedzi

Grafa standard jak na dzisiejsze czasy ( a nawet chyba troche poniżej ).

Może dla odmiany zrobią coś do końca tak żeby sie dało grać od premiery [;

ps. nie wydaje mi sie żeby to byl silnik fear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

 

Po screenach wygladala ta gra na jakas marna rosyjska strzelanke ale po tym drugim trailerze mozna zmienic zdanie. Grafika dosc ladna a gra ma dosc pociete motywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym filmiku... aż nie wiem co napisać.

:D

Mocny i ciężki psychodeliczny klimat... łał... będzie ciężko. Mocno zakręcone to będzie, wnikanie do świadomości innej osoby, sterowanie nią i wpływanie na sytuacje i wydarzenia w przeszłości a co za tym idzie i w przyszłości.

Będzie strasznie. Już mi się podoba.

Fucktycznie trzeba zobaczyć z gry coś w ruchu bo same obrazki nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak ten teaser. Nie oddają po prostu jakże ważnego aspektu gry... klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF! ;0. Fajny klimat. Mi tam grafa pasi, jest akurat. Akcje są ostre i dziwne. Mi tam ta baza troche przypomina klimat Thinga (flimu z Kurtem Ruselem ;p). Bardzo fajnie sie zapowiada. Taka gra z znikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się Condemned: Criminal Origins - również świetny i ciężki klimat grozy.

O tak, muszę przyznać, w Condemned dobrze się grało. Zanim zdobyłem pełną wersję, kilka razy przechodziłem demo. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na mnie nie robia wrazenia screeny z Dx10. Koncepcyjnie chca zrobic cos ala Condemned: Criminal Origins tylko pytanie czy studio 1C jest w stanie zrbic dobra gre? Obiecywac moze kazdy,. grafa to tez maly problem ... ten kto gral w You Are Empty moze przeanalizowac jak ta gra miala wygladac przed, a jak wygladala po premierze - Cryostasis czeka podobny los, bo 1C to partacze i nie potrafia zrobić porządnego gameplaya którego sie powinno czuc :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1C to wydawca, grę robią ludzie z Action Forms. I tak nie zapewnia to super gry... zrobili Vivisector'a, Carnivores Ice Age, Carnivores II i Chasm - the Rift, natomiast mają już jakieś doświadczenie w robieniu gier. Zapowiada się bardzo ciekawie, jak dla mnie, i z pewnością zaryzykuję sprawdzając ją dość wnikliwie.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze filmy ukazały kawał dobrej roboty , miejmy nadzieję, że od tamtego czasu jest znacznie lepiej. Jak dla mnie klimacik i grafika na dobrym poziomie i chyba condemned to mały pikuś w porównaniu do tego tytułu . Będziemy się bać :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakrycznie wyglada ten "stworek" z 48 sekundy :blink: Ten efekt bardzo szybkich ruchow jak z japonskich horrorow, super to wyglada. Pewnie thriller bedzie konkretny z tej gry. Ja czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta na grudzień 2008 (kiedy zainteresowałem się grą była planowana na listopad).

 

Ciekawe, co z tego wyjdzie, bo nie ukrywam, że po zapoznaniu się z zaprezentowanym tutaj materiałem gra BARDZO mi się spodobała. Miałem nadzieję, że zagram już niedługo a tu lipa, trzeba czekać przynajmniej do grudnia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...