Skocz do zawartości
qqrydza

Cryostasis

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ujmujecie temu tytulowi porownujac go do polaczenia dooma z bioshockiem ;) Widac ze postawiono tu na MEGA KLIMAT. COD4 porownywano do interaktywnego filmu sensacyjnego, to imo bedzie mozna porownac do interaktywnego horroru (ewentualnie thrillera). Widac ze nie jest to raczej survival horror bo nie napadaja nas hordy potworkow (przynajmniej tak narazie wnioskuje po kiku filmikach). To bedzie raczej filmowe prowadzenie akcji i moim zdaniem bedzie mega horror z tej gry. Swietnie wygladaja te ruchy postaci niczym z japonskich horrorow, albo te wstawki pokazujace stworki ktorych fizycznie (chyba) nie ma w tych miejscach. Ja czekam z niecierpliwoscia... :banana:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Dla mnie jednako zapachniało nieco Bioshockiem i...You Are Empty rosyjskim(za dużo nonsensu ,a mogła być niezła...).Gra może warta oczekiwania choć pozostanę ostrożny i sceptyczny :razz: .Brak hord wrażych mnie cieszy -jak chcę bezmyślnej siekaniny(a chcę?Hmmm....) to Serious Sam-y i Galaxion/Galactic Invaders stykają hehe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie dziwia mnie skojarzenia z Bioshockiem - po co oni wladowali tam tommy guna ?!?!? Karabinow maszynowych zabraklo czy jak ??

Co do tego klaustrofobicznego klimatu bardziej przypomina mi sie PENUMBRA.

 

No i mam nadzieje ze w odroznieniu od DEAD SPACE nie bedzie to bardziej survival niz horror ( jak Doom 3 ) tylko wlasnie cos w strone penumbry. Gesty klimat wzrasta odwrotnie proporcjonalnie do ilosci uzbrojenia i amunicji w danej grze moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosji ludzie juz koncza gre :D Oczywscie jedyna dostepna wersja jest w jezyku rosyjskim. Ciekawe kiedy bedzie anglojezyczna premiera :) W tym topicu jest sporo linkow do filmikow z gameplay'a http://forum.1cpublishing.eu/showthread.ph...371&page=19

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mówił, że klimat nieziemski szkoda tylko, że data wydania w PL za pół roku ;/

Ewidentnie chcą aby nikt jej nie kupił... Z takim podejście nie mają prawa sie dziwić ze gra sie nie sprzeda.

 

satou

Mocne to jest ? ;] Straszniejsze od Doom3 czy od silent hilla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z godzinkę narazie ciężko mi stwierdzic czy gra jest fajna czy nie, jak narazie mnie wciąga :). Klimat horrorowaty jedyne co mi przychodzi na myśl to taki troche doom , zobaczymy co bedzie dalej. Wrzycam pare screenow (ustawienia wszytko na maxa)

 

http://forum.purepc.pl/style_images/skinpu.../attach_add.png

http://forum.purepc.pl/style_images/skinpu.../attach_add.png

http://forum.purepc.pl/style_images/skinpu.../attach_add.png

http://forum.purepc.pl/style_images/skinpu.../attach_add.png

http://forum.purepc.pl/style_images/skinpu.../attach_add.png

 

 

 

Gra moze ktos w tą gre? Nie wiem co dalej robic brakuje jednej klamki wyrwał ją koleś we wpomnieniach tutaj

post-3967-1229438214_thumb.jpg

post-3967-1229431386_thumb.jpg

post-3967-1229431397_thumb.jpg

post-3967-1229431414_thumb.jpg

post-3967-1229431425_thumb.jpg

post-3967-1229431437_thumb.jpg

Edytowane przez alient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyszedł taki mały patch , który tłumaczy całe meni oraz część gry :wink:. Jutro ma się pojawić na nzone.com jakieś demko do testowania :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVidia wypuściła benchmark PhysX na podstawie tej gry. Mam pytanie nie do końca związane z samą grą co z tym benchmarkiem. Oświećcie mnie, to w końcu wymyślili jak wspierać grafikę i fizykę równocześnie jedną kartą? Może mam nieświeże wiadomości ale ostatnio jak sprawdzałem to trzeba było przeznaczyć na to jedną kartę z SLI czy TriSLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVidia wypuściła benchmark PhysX na podstawie tej gry. Mam pytanie nie do końca związane z samą grą co z tym benchmarkiem. Oświećcie mnie, to w końcu wymyślili jak wspierać grafikę i fizykę równocześnie jedną kartą? Może mam nieświeże wiadomości ale ostatnio jak sprawdzałem to trzeba było przeznaczyć na to jedną kartę z SLI czy TriSLI.

Wychodzi na to ze nVidia w swoich sterownikach wprowadzila obsluge instrukcji zwiazanych z PhysX, skoro GPU moze teraz wspierac dodatkowe obliczenia fizyki nawet w GeForce'ach serii 8xxx. Dzieki temu nie jest potrzebny dodatkowy uklad scalony jak to bylo wymagane na poczatku. Niestety jest to jak narazie zagranie bardziej marketingowe, bo PhysX jest traktowane po macoszemu przez producentow gier, i jego wykorzystanie to raczej zbedne bajery niz rzeczywiscie podnaszace wrazenia z rozgrywki aspekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w tym tytule chyba zrobiono z niej jakis uzytek (przynajmniej tak mozna stwierdzic po informacjach z netu) ;)

No niestety to raczej zbytni entuzjazm.

Podam przyklad zeby rozjasnic to o co mi chodzi.

 

Wyobrazmy sobie jakis fikcyjny tytul na PC. Producenci zdecydowali sie zrobic uzytek z PhysX troche wiekszy niz dodatkowe bajery na mapie.

W grze sterujesz facetem z paranormalnymi mocami - mozesz rozbijac wszystko w perzyne , wyrywac cale lasy z korzeniami, podnosic ogromne konstrukcje ( np mosty, mur chinski etc ) i ciskac nimi w przeciwnikow, albo wykorzystywac moce do rozwiazywanie problemow postawionych przez tworcow gry. Fajnie by bylo , co nie ? Wykorzystanie PhysX jak najbardziej mozliwe, no i mialoby kluczowe znaczenie dla gameplayu - walka z przeciwnikami albo zagadki przy uzyciu super mocy i fizyki w grze.

 

Wszystko pieknie, tylko to wszystko dostepne by bylo dla uzytkownikow GeForce'ow. I to nie byle jakich, tylko tych najwydajniejszych ( wiecej obiektow w grze = wiecej obliczen dla shaderow , wkoncu potrzeba je oteksturowac, cienie, oswietlenie itd ).

Jakos nie wyobrazam sobie ze ktos zmienia grafike dla jednej gry, zwlaszcza gdy ma juz dosc wydajnego Radeona 4870 naprzyklad. Poza tym udzial nVidii nie jest taki duzy, zeby mogla samodzielnie dyktowac wykorzystane technologie, zwlaszcza ze teraz wydaje sie gry na konsole rowniez.

 

PhysX jest i jeszcze dlugo pozostanie dodatkiem, ktory raczej bedzie bez znaczenia dla producentow gier. Jak zobaczylem jego zastosowanie w Mirror's Edge zrobilo mi sie zal nVidii, ktora chyba chce tym sciagnac klientele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jest wyjście z tej sytuacji. Potrzebny byłby uniwersalny interfejs do którego odwoływały by się gry np DX11 albo jeszcze lepiej OpenPhysics a właściciele silników fizycznych już by się postarali żeby ich twory poprawnie się z nim komunikowały.

Czyli jak rozumiem sprawę dopracowali i teraz wystarczy jedno GPU żeby mieć grafikę i fizykę? Dobra kończmy tego OFFa albo przenieśmy się do odpowiedniego tematu :)

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to HIT ROKU sądziłem ze juz nic mnie nie zaskoczy a tu zonk. Są takie efekty jakich jescze nigdy w grach nie bylo, nie dosyc ze gra ma zaje...stą grafike to jest wciąga maksymalnie

schiza na maxa , a moment kiedy się wchodzi w pamięć krowy i idzie się pod gilotyne po prostu bajka :P. Jestem juz daleko nie mam pojęcia ile jescze przedemną.

Jest taka akcja kiedy w kinie strzela się przez plótno na ktorym leci film a za płotnem ktore się rusza od pocisków widac przeciwnikow daje niesamowite wrazenia tego sie nie da opisac trzeba to zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz, że w twojej rodzinnej Moskwie już do Dostania w 3npiku jest ten tytuł. Niestety premiera w PL nieprędko ... prawda? :>

 

Tu jest za 110 $ dla chętnych http://www.mightyape.co.nz/product/PC-Game...Reason/1566623/

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...