Skocz do zawartości
qqrydza

Cryostasis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

alient używaj spoilerów ale nie powiem kocham takie motywy w wierszach, filmach czy książkach czyżby w końcu jakiś ambitny FPS w czasie bezmózgich konsolowych szuterów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronic wez przestan, co do tego maja konsole ? znowu zaczynasz mini wojne w temacie ? Shootery na konsole zaczely sie upowszechniac dopiero przy obecnej generacji konsol, a wczesniej to na PC powstawaly same ambitne ?? Poprostu powstalo juz tyle FPSow ze czlowiekowi sie chce rzygac od kolejnych w ktorych chodzi tylko o naciskanie lewego klawisza myszy / przycisku na padzie.

 

Ambitnym FPSem byla np Penumbra, i jakos uznania na tym forum nikt nie zwrocil na nia uwagi porownujac liczbe zakladek w tematach z takim Crysis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ambitnym FPSem byla np Penumbra, i jakos uznania na tym forum nikt nie zwrocil na nia uwagi porownujac liczbe zakladek w tematach z takim Crysis .

To, że nie rozumiem zachwytów nad Halo i GoW'ami wiem dziwak ze mnie ale developerzy raczej wolą kopiować "dobrze sprzedane" wzorce niż robić coś oryginalnego a bądźmy szczerzy jak ktoś płaci 40 000 za dev kit na 1 PC i musi płacić jeszcze o wiele więcej za wydawanie gier na konsolach to raczej nastawia się bardziej na zarobek niż na eksperymentowanie. Z resztą zobacz w temacie o The Sims 3 konsolowcy piszą, że w końcu jakaś gra dla której warto kupić PC jak dla mnie taki komentarz to kompletna ignorancja lub niewiedza co można nazwać głupotą. Wojenka? Czy ja wiem to była tylko moja subiektywna opinia. Dodam jeszcze, że sam mam konsole dla tych kilku gier w które lubię zagrać a na PC nie mogę bo ich nie ma.

 

 

Mi Penumbra się bardzo podobała ale znacznie trudniej jest porównywać subiektywne odczucia z rozgrywki niż obiektywne benchmarki z gier :wink:

 

Kolejnym ciekawym pomysłem na FPS może się okazać Zeno Clash

http://ve3d.ign.com/videos/40521/PC/Zeno-C...ameplay-Trailer

polecam się zainteresować

 

The hunt też ciekawie wygląda i kolega z rosji mówił, że dość ciekawa gra tylko o premierze w PL głucho.

The Hunter, czyli darmowa gra o polowaniu zapowiada się równie dobrze.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie w nia pograc troche nie powiem wglada calkiem niezle klimat takze ma swoj tylko na razie chyba jest niedopracowana albo ja posiadam jej niedopracowana wersje , po paru minutach grania ustawia mi takty zegara w grafie jak dla trybu 3d a wtedy sa spadki do 15 fps , aha i chyba ta wersja w ogole nie wykorzystuje physx jakos nie zauwazylem na poczatku ry tych efektow co w benchmarku benchmark w porownaniu do gry jest miodny a to jakos takie nie do konca a w grze wszystko na maxa mam ustawione nie wiem czemu tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vista? Może tylko te bajery pod shader 4.0 dostępne. Widać zwłaszcza po fps kiedy działa physx kiedy zalewa woda itp. Działa to naprawdę dobrze. Poza tym jest pacz 1.01. Co do taktów 3d to chyba chodziło Ci o low power 3D. Rozwiązanie sterowniki powyżej 180.48 . Obecnie jadę na 181.00 i wszystko lata!

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończylem grę , fajnie się kończy ta cała opowieść. Oj ta gra na dlugo mi utkwi w pamięci na długo......ocena 10/10 cóż pozostało.....ide dalej grac w GTA4

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, a nie bench. Patrząc na minimalne FPSy na wykresie można powiedzieć, że GT9800 wspomagający GTX260 w najgorszych miejscach nic nie daje, tymczasem u siebie widzę duże spadki podczas otwierania drzwi do następnego pomieszczenia, jak by coś doczytywało. Zanim się całkiem otworzą, FPSy znowu lecą do góry. Poza tym jak się przełączy na CPU, to proc nawet nie jest konkretnie obciążony.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Takie tech-demo to powinno się zrobić w czymś typu Crysis, czyli grze bardzo obciążającej grafikę. Wtedy osobna karta do liczenia fizyki sporo by dała, a tak to widać że GTX 260 się nudzi przy obliczeniach graficznych i może spokojnie sporą część mocy przeznaczyć na fizykę.

 

Wg mnie PhysX ma przyszłość, ale nigdy nie stanie się popularny przez to że nie jest otwartym standardem.

 

Dla wszystkich lepiej by było jakby razem z AMD stworzyli jeden standard i za niego pobierali odpowiednią opłatę licencyjną. Inne rozwiązanie to opracowanie takiego standardu przez M$ i uwzględnienie go w DirectX, wtedy wszystkie karty mogły by z niego korzystać.

 

Co do strony technicznej, to rozumiem że do kombinacji dwóch kart GeForce, z tym że jedna będzie tylko liczyć fizyke (czyli nie SLI), nie jest wymagany chipset NV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos jakies pliki z benchmarka pokopiowac do fulla zeby miec angielskie menu?

pozatym jak wlaczam fulla na Viscie i przelaczam na SM 4.0 to mam blad .... (moze dlatego ze nie instalowalem na Viscie a na XP)

Gra ktos w to na Viscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Vista 32bit i nie ma zadnych problemów , ani z z shaderami w wersji 4.0, ani ze slowdownami. Jedyne co zauważyłem to aby pokazała się gra bo dzwięk leci to standardowo jak to juz jest dla dx10 należy użyc alt+enter;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko plynnie nie mam spowolnien przyfarcilem 3 tyg temu przezucilem sie na 260 gtx z 8800 gts kupilem tutaj na forum

ps ale gralem na xp, shradery 4.0 pod vista uruchomilem jak skonczylem gre :P

Edytowane przez alient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie kompletnie nie ma znaczenia czy mam włączone PhysX, czy nie mam. Wyłączam w sterach i w pliku konfiguracyjnym, podobnie włączam i totalnie nie ma różnicy w FPS. Między 30 a 50 FPSow mam. :legal:

 

U mnie wszystko plynnie nie mam spowolnien przyfarcilem 3 tyg temu przezucilem sie na 260 gtx z 8800 gts kupilem tutaj na forum

ps ale gralem na xp, shradery 4.0 pod vista uruchomilem jak skonczylem gre :P

oczywiscie na shaderach 4.0 wolniej Ci to dzialalo? Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w ogole ma chore wymagania. Pomieszczenia sa bardzo male, detali tez nie ma jakos oszalamajaco duzo, a chodzi jakby chciala a nie mogla. Po przejsciu z a64 na PDC na tych samych detalach nie zauwazylem wiekszego przyrostu fps. Nadal jest cienko, choc klimat to juz osobny rozdzial. Pod tym wzgledem to nawet stalker wysiada

 

@alient idz sie przewietrz

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie slabe komputery :evil: Moj jest najlepszy :lol:

 

Btw.. Gral ktos w demko na podobnym configu do mojego ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...