Skocz do zawartości
Kamilou

Kredyty

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty pozyczylbys komus 2,5 klocka jak wiesz, ze nie ma ten ktos z czego oddac? a jeszcze procenty?

 

nie sadze zeby byla taka mozliwosc od banku. moze prywatnie od kogos zaufanego. a swoja droga chyba jeszcze sa kredyty studenckie. aha, no bank z reguly chce potwierdzenia o dochodach. czyli jak nie ma umowy to nie ma potwierdzenia. ale moge sie mylic, bo juz wszystko mozliwe w polsce.

Edytowane przez pnhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 19-nastolatek, niepracujacy moze wziac kredyt w wysokosci 2.5tys zl?

 

(ma zrodlo dochodu, ale nie ma podpisanej umowy o prace)

Musisz miec konto w banku, z ktorego chcesz pozyczyc i miec odpowiednie ruchy na koncie.

 

Bank nie wnika skad masz zrodlo dochodu, wazne by kasa przeplywala przez dany bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze mozna ;) Mam konto w millennium i obecnie mam oferty na kredyt do ponad 3 tysiecy zl.. Trzeba miec oczywiscie dochod(np comiesiczne wpływy.. choc nie wiem czy patrza skad itd ;) ), no i chyba trzeba sie uczyc.. Bo banki sa bardzo ostrozne w przyznawaniu kredytów młodziakom.. ;) Patrza nawet na to, czy delikwent ma uregulowana sluzbe wojskowa... wiec wazne jest by sie uczył i jednoczesnie spłacał a nie biegał z karabinem :P

 

ps. u mnie sprawa jest jasna i prosta.. bo mam konto w tym banku od paru lat.. Wiec dobrze jest sie spytac we własnym oddziale...

 

O.. Kas napisał co trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w millennium

Tez mam w tym banku, byc moze w innych.

 

Trzeba miec oczywiscie dochod(np comiesiczne wpływy.. choc nie wiem czy patrza skad itd ;)

Niekoniecznie dochod, wazne sa ruchy. Nie wazne skad.

 

no i chyba trzeba sie uczyc.. Bo banki sa bardzo ostrozne w przyznawaniu kredytów młodziakom

Konto mozna zalozyc od osiagniecia pelnoletnosci, wiec raczej na to nie patrza.

 

Generalnie idz do banku i sie zapytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie kredyt studencki nie wymaga zaswiadczenia o dochodach mozna go zaczac splacac 2 lata po skonczeniu studiow.

Kredytobiorca nie musi miec dochodow, ale podczas skladania papierow musisz miec minimum 1 poreczyciela o dochodach min 1500zl miesiecznie :] Spłaca się 2 lata po zakończeniu studiów przez okres podwojonej liczby lat do zakończenia studiów od momentu uzyskania kredytu :) Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie kredyt studencki nie wymaga zaswiadczenia o dochodach mozna go zaczac splacac 2 lata po skonczeniu studiow.

A czy taki kredyt to nie jest czasem w postaci stalej kwoty wyplacanej co miesiac przez dany okres czasu, zamiast jednorazowego zastrzyku gotowki? Poza tym na zalatwienie takiego kredytu sa okreslone terminy, trzeba sie tez legitymowac zaswiadczeniem z uczelni, ze sie studiuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://banki.maxlinks.org/dominet/

 

jak na samochod to moze dominet bank...

 

ale nie wiem dokladnie co i jak bo nie dzial ich stronka jedynie sa te iformacje co podane powyzej...

 

musze sie przejsc do nich zobaczyc jak z oprocentowaniem itd...

ale zbytnio nie mam czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kredyt wiec odpadl w przedbiegach.

zostalo pozyczenie pieniedzy od kogos (chodzi o kwote 2.5tys zł)

 

P.S.

 

Ile trwa zlikwidowanie funduszu w ING? (Albo czesciowa wyplata aktyw?) i czy mozna dostac pieniazki "do reki" a nie na przelew?

Edytowane przez Kamilou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa zlikwidowanie funduszu w ING? (Albo czesciowa wyplata aktyw?) i czy mozna dostac pieniazki "do reki" a nie na przelew?

Nalepiej byłoby zadzwonić do ING. Jeśli zaś chodzi o formę wypłaty, to sądzę, że można wybrać gotówkę w kasie.

 

ps. Chłopie, przyjmij wirtualne poklepanie po ramieniu, trochę się wpakowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam. chciales dobrze i nie wyszlo. nie warto pchac sie dalej w jakies pozyczki bo tylko sie pograzasz. przyznaj sie do tego i zmotywuj sie. na drugi rok zarobisz na lepsze wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilou: Nie martw sie :) Nie jest tak zle ;) Naprawde mozesz wybrnac z tego... Pokrec sie i.. Twoja kobieta powinna sie dosc szybko uspokoic ;)

Głupia pomyłka ale co zrobic... zyc dalej i nie zwalac zycia na ruiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz wyplata aktywow z ING trwa 3-4 dni, trzeba przelac pieniazki na konto.

 

pytajac o kredyt - wysmiano mnie ;)

no nic, jutro ostatnia szansa, jade do 2 znajomych/rodziny, ktorzy moze beda w stanie pozyczyc mi taka kwote na 3 miesiace (15 czerwca lece do eng) do konca sierpnia.

 

dziekuje za wyrazy wspolczucia ;)

(a na marginesie - chlopcy, nie pakujcie sie w ten nalog)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jaką kwote mozna pożyczyć?

można studiować zaocznie/wieczorowo? mógłby ktoś jakąś oferte podrzucić? ;) (wiem, wiem, na łatwizne ide)

Maksymalna kwota to 6 lat x 600zl = 43200 :) Wszystko zależy od tego ile będziesz studiował :) . Po przyznaniu kredytu dostajesz transzę 600zł lub 400zł miesięcznie (kwota zależy od warunków finansowych osób poręczających).

 

kredyt+studencki&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, chodziło o kredyt studencki :P Mnie takie cos odstrasza, rpzeciez po studiach pierwsze co chciało by sie wziac to kredyt na mieszkanie, a dodatkowo spłacac zaległy studencki.. yhh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt studencki przyznają też czasem zakłady pracy - finansują studia, ale trzeba podpisać lojalkę, że się będzie u nic pracowało ileś tam lat po tych studiach. Niby niezłe, ale co jeśli trafi się lepsza robota?

 

Zresztą za 2500 pesos pakować się w kredyt studencki? Czyście nóg nie myli? Już lepsze byłyby "szybkie pożyczki na dowód osobisty" w podejrzanych spelunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyście nóg nie myli?

Skąd Ty bierzesz takie teksty? :lol:

 

@Kamilou

Człowieku, weź się ogarnij - straciłes 2,500 zł, a panikujesz (glownie chodzi mi o posty z tamtego forum) jakbyś wlasnie stracił dach nad głową, albo wykorzystał nieświadomie córkę bossa mafii ;) . Kredyt studencki chcesz brac z tego powodu? Zwariowałes? Nie mozesz po prostu zarobic tej kasy, albo przynajmniej części? Z jakiego jesteś miasta? Poza tym nie postawiłeś tych 4k z premedytacją przeciez, rodzinka to zrozumie. Kazdy popełnia błędy - zwykły pech, zdarza się. Postaraj się teraz zarobic te 2,5k, masz jeszcze czas.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo kredyty studenckie przeznaczone są tylko dla studentów którzy zaliczają wszystko w pierwszych terminach :D Bierzesz kredyt i zdarzy Ci się warunek...upsss, to teraz oddawaj całą kasę plus odsetki :lol:

Oj nie przesadzaj, mam kumpla ktory miał warunek, chyba tylko jeden. I po tym jednym roku, w ktorym musial jezdzic i zaliczyc yen własnie przedmiot miał wznowiony kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo kredyty studenckie przeznaczone są tylko dla studentów którzy zaliczają wszystko w pierwszych terminach :D Bierzesz kredyt i zdarzy Ci się warunek...upsss, to teraz oddawaj całą kasę plus odsetki :lol:

Poczytaj dokładniej i wtedy się wypowiadaj.

CO semestr do banku należy przynosić zaświadczenie z uczelni o studiowaniu. Nie ważne czy masz do tyłu 5 przedmiotów czy jesteś na czysto. Ważne abyś był studentem danej uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...