Skocz do zawartości
hausner

Dfi Infinity P965-s Dark

Rekomendowane odpowiedzi

i płyta wciąż działa?

 

prawdziwe ekstrim ;)

działa :D

miałem n atych mosach niewielkie radiatorki na taśmę 3M i jak odpadły to się zorientowałem że troszku się zagrzało (parzyło jak cholera) - myślę że koło 100 stopni mogło spokojnie być

Dołączona grafika

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dość duży problem z płytą. Gdy odpaliłem kompa wszystko ładnie grało, gdy zaczęła ładować sie winda komputer się zresetował - objawy jak na za niskim napięciu cepa. Gdy winda włączała sie drugi raz to samo :/ Wchodzę do biosu i napięcie def (cały czas takiego używam, proc @ 3.4GHz). Odpaliłem jeszcze raz i znowu to samo. Dołożyłem v do 1.45 i komputer się normalnie włączył. Nagle słyszę "melodyjki", patrze w smartguardiana a tam 1.25v na cepa. Gdy zmierzyłem miernikiem to samo :/ Co może być tego przyczyną? Przez ponad miesiąc nie wchodziłem do biosu a teraz takie krzaki... :mur:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubita jedna lub wiecej faz zasilajacych CPU. Jak przy wszystkim na def plyta sie wywala to gwara to Twoj cel.

Nie wiem jak to możliwe, ale rozebrałem kompa i złożyłem go jeszcze raz i wszystko działa jak powinno... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta ale musiałem to napisac...

 

Pare dni temu dołożyłem kolejne 2Gb 10th AE. Dzisiaj postanowiłem sie troche pobawić 4Gb i pod ustawieniu 2.2v ma memki. Tym sposobem skutecznie pozbyłem się 3Gb Cruciali :angry: .

 

Wniosek z tego taki, ze lepiej nie dawać 2v< na pamięci przy 4 slotach zajetych.

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Dołączyłem do grona posiadaczy owej mobo. Można już ją kupić nową za 300-330zł co jest moim zdaniem świetnym wyborem cena/jakość.

 

Dziwi mnie tylko jedna rzecz, plomba na fabrycznym radiatorze :blink: zabronili mi zmienić chłodzenie z fabrycznego na inne bo inaczej strace gwarancje? Wiadomo coś o tym?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFX napisz cos o plycie. Jakie fsb? Na ile memki puszczone i jaki masz procek? Juz niedlugo ta plytka wpadnie w moje lapki i zobaczymy na co ja stac.... :)

Jak myslicie oplaca sie do tej plytki kupic GOODRAMY PRO 900Mhz CL5 na D9GMH czy spoko wystarcza GEIL ULTRA 800MHz CL4?

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, bo dziś na allegro pojawiły się płytki (link do aukcji) w cenie 189zł. Poszukuję czegoś do E21xx - przede wszystkim niedrogiego, stabilnego, kręcącego Dual Core'a do ok 3GHz. Czy może jakiś użytkownik płytki (o ile taki jeszcze istnieje) powiedzieć czy przez te parę dobrych miesięcy miał jakieś problemy? Czy może jednak się w to nie bawić i dokładać pieniążki do P35?

 

A ja dalej wracam do szukania info o tej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, bo dziś na allegro pojawiły się płytki (link do aukcji) w cenie 189zł. Poszukuję czegoś do E21xx - przede wszystkim niedrogiego, stabilnego, kręcącego Dual Core'a do ok 3GHz. Czy może jakiś użytkownik płytki (o ile taki jeszcze istnieje) powiedzieć czy przez te parę dobrych miesięcy miał jakieś problemy? Czy może jednak się w to nie bawić i dokładać pieniążki do P35?

 

A ja dalej wracam do szukania info o tej płycie.

właściwie poza dzielnikami do pamięci P35 nic nie wnosi w stosunku do i965, za to ogranicza skutecznie fsb na prockach 45nm (do ok 520MHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie poza dzielnikami do pamięci P35 nic nie wnosi w stosunku do i965, za to ogranicza skutecznie fsb na prockach 45nm (do ok 520MHz)

Hmm, myślicie, że ta DFI nada się do E8200 bardziej od dupiastego P5k Pro, co nawet 500MHz FSB nie jest w stanie pociągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślicie, że ta DFI nada się do E8200 bardziej od dupiastego P5k Pro, co nawet 500MHz FSB nie jest w stanie pociągnąć?

oczywiście :D

 

a czy ta płyta wogole obsłguje procki pokroju 8400/8500 ?

A czemuż niby nie ??

Commando na tym samym chipsecie jakoś nie ma problemu ...

W każdym razie niebawem to sprawdzę empirycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...