Skocz do zawartości
hausner

Dfi Infinity P965-s Dark

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem taki dysk:

Dysk Samsung Spin Point F1 HD502IJ, 500GB, Serial ATA/300, 7200RPM, 16MB cache

i podłączyłem do p965-s

i dziwna sprawa,bo dysk jest sata a płyta i winda widzi go jako:

lba udma 130

a powinno chyba być sata 300

zworki w dysku niemam,w biosie za dużo nieda się z dyskiem poustawiać

ta płyta tak ma czy co?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp.

ale powiedz mi skąd te stery do AHCI mogę wziąć

starałem się zainstalować z płyty cd ze sterami od płyty Raid drivers,ale nieda się bo wywala że nie może zainstalować na tym sprzęcie

przestawiałem jeszcze w biosie opcje z ide na raid i ahci ale przy próbie ładowania paska windowsa wywala blu screna

szlak by to....

Edytowane przez piniek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na P965-s Dark będzie działał któryś proc z serji: 8xxx z fsb 1333?,ma ktoś założonego?,czy wejdzie tylko maz fsb 1066 7xxx???

e8xx wchodzą bez problemu i nawet ładnie się na tym mobo kręcą :wink:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej płycie, w okolicy gniazda PCIex, jest dodatkowe gniazdo zasilania (takie, jak stacji dyskietek). Czy ktoś z Was podpinał się pod to gniazdo i czy ma ono wpływ na stabilność zasilania całego kompa? W instrukcji pisze, że w przypadku CrossFire należy się tam podłączyć, ale pisze też, że ogólnie płyta jest stabilniejsza. Tak więc, czy ktoś z Was to sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielu płytach DFI jest takie cuś. Ciężko orzec jaki to ma wpływ na funkcjonowanie całości, bo wszystko działa z tym zasilanie podłączonym jak i bez niego. Kiedyś usłyszałem opinię jednego z użytkowników iż podłączenie tego skutkowało podwyższeniem stabilności grafy po ostrym OC, była to 7300GT tak więc karta bez dodatkowego zasilania, być może mocniejsze grafy które dodatkowo "karmimy" nie odczują tego extra zasilania, ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik:

Przeszedłem juz tasowanie pamieciami gdy płyta sie non stop resetowała, ale dalej chybajest cos nie tak, bo komputer uruchamia sie zawsze za drugim razem. power on, reset, i dopiero rusza do systemu. Miał ktoś cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu wstawilem do niej C2D E8500 i śmigał miło = bez update biosu bo nawet niewiem jaka wersja tam była.

 

 

@@@

bios to 6.00PG z 09.01.2008

 

@@@@

Panowie - jak przelicza sie tę skalę dokładnie do realnego napięcia, tzn, jak to sumujemy w całość dodając określoną wartość z tej skali w biosie DFI ?.

 

Dołączona grafika

 

np. w modelu Pentium E5200, przy napięciu przyjmijmy np. 1.2v ?

EDIT - to juz wiem.

Edytowane przez Adonim85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale tak szybciej dostanę odpowiedź.

 

@@@@

Mianowicie to mam problem z mnożnikiem w modelu PDC E5200 - plyta daje x12, zamiast x12.5 przez co zegar to 2.4GHz a nie 2.5GHz (OC i tak swoje mam jakie mam - to widać w sygnie, jest ale jednak fakt faktem jest). W biosie nie widze (albo nie zauwazyłem jak dotąd gdzie) zmiany tego na mnożniki połówkowe.

 

Bios to wersja 6.00PG datowana na 09.01.2008

- a może jest jakiś nowszy bios od tego co? chyba nie bardzo?

Edytowane przez Adonim85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z nią dziwny problem.

Mam dwie grafy 8800GT i 8800GS

8800GT działa w obydwu slotach

8800GS działa tylko w 4x PCI-E, jak się wkłada w 16x to 1 długi i 3 krótkie "beep" (błąd grafy)

Na innych MOBach GS działa bez problemów

Między 16x, a 8x nie ma różnicy, niestety przy 4x już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta a ja dostaje do głowy ze swoją płytą...

 

Po krótce:

 

E8200, P965-S + najnowszy bios, 2x1GB 667 Crucial Ballstix = nie startuje, jeden długi sygnał, lub włącza się na 3 sekundy i pada...

 

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...