Skocz do zawartości
hausner

Dfi Infinity P965-s Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Jakbyś jeszcze na to pytanie odpowiedział to byłoby super [:

 

Na stronie DFI pisze o 3 miejscach na wentylatory? I teraz nie wiem czy są 3 wentylatory + 1 procesora, czy 3 w tym 1 od procesora?

Edytowane przez Cah!r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach widać 4 wejścia, ale instrukcja od dfi mówi że są 3, dziwna sprawa

Zastanawiałem się nad tym mobo a Asusem P5K i wybrałem Asusa, może bedę tego żałował, dowiem się jak wsadzę nowe graty do pc2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem.

 

dzisiaj dostałem nowe części do komputera.Wszystko poskaładałem,ale gdy włączam Power,wiatraki się kręcą,ale nie ma obrazu na monitorze...

 

Na płycie głównej podczas włączenia komputera,cały czas świecą się na czerwono dwie diodki(jedna nad pamięciami DDR,a druga w lewym górnym rogu płyty)

 

czy ktos wie co jest nie tak?

 

Config:

 

Dfi 965

 

PDC 2180

 

2x1Gb Patriot llk

 

Evga 8600gt(używam przesjściówki DVI>D-sub)

 

Chieftec 400w

 

 

prosze o pomoc

Edytowane przez szmitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak naciskasz power zaraz przy starcie to masz taki długi piik z głośniczka na płycie ? Jeśli tak to masz uwaloną płytę ja też taką dostałem wszytko działa ale brak obrazu nie widzi karty graficznej ja w poniedziałek odsyłam płytę na gwarancje nie pomogą tutaj żadne biosy bo wgrywałem ich chyba z 5 razy inną wersje . Na dolnym slocie PCIE x4 powinien pojawić ci się obraz włóż kartę i sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złóż całość może jeszcze raz, bo kiedyś miałem problemy przez paproch w sokecie - komputer udawał martwego, po przedmuchaniu widział już jeden rdzeń , a jak porządnie przedmuchałem drugi raz to zobaczył w końcu dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> szmitu

 

a na innym ramie próbowałeś ??

bios jest z nowszych ?

innego ramu nie mam mam tylko te Patrioty.A płyta obsługuję Ramki które mają nominalne napięcie 2.2v? Bo te patrioty takie mają

 

Teraz moje ulubione pytanie. Czy podłączyłeś dodatkowe zasilanie płyty głównej? Nie chodzi mi tutaj o wtyczke 20+4pin tylko o zupełnie oddzielne gniazdo na 4 lub 8 pinów.

 

 

Podpiąłem dodatkowe 4pin

 

 

W ogóle w instrukcji mobo wyczytałem,że te dwie świecące się na czerwono diodki sygnalizują problem z pamięcią RAM lub slotem PCI.W instrukcji piszę aby najpierw zamontować RAM i potem CPU i wyczyścić CMOS a POTEM podłączyć zasilanie 20+4 pin + dodatkowe 4pin.Tak zrobiłem ale problem nie znika...

 

Aha odnośnie pracy komputera-gdy włączam power na płycie,wiatraki się kręcą a klawiatura na chwilkę włącza diodki num-lock,Capslock a ta trzecią której nazwy nie pamiętam :)-czyli wszystko normalnie,ale nie ma obrazu na monitorze...niestety nie mam obódowy aby usłuszeć jakiś dźwięk

 

A co sądzicie o tych pinach na środku płyty,to może one,może mam źle ustawione zworki,bo tak się ustawia CF

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo stary bios i proc nie startuje albo memki nie startują - pożycz od kogoś jakąkolwiek pamieć i zobacz ... jak już odpali ustaw ręcznie Vmem i po bólu, jak to bios to trza jakiś starszy proc

moja 965-S nie zastartowała na E8400 ale już na E4500 tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo stary bios i proc nie startuje albo memki nie startują - pożycz od kogoś jakąkolwiek pamieć i zobacz ... jak już odpali ustaw ręcznie Vmem i po bólu, jak to bios to trza jakiś starszy proc

moja 965-S nie zastartowała na E8400 ale już na E4500 tak ...

 

Ale od gościa od którego kupowałem cały zestaw Pentium dual core na tej płycie chodził z tymi Ramkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od gościa od którego kupowałem cały zestaw Pentium dual core na tej płycie chodził z tymi Ramkami...

i co w związku z tym ??

może bios był z ery Pentium D8xx lub D9xx a nie core 2 duo ...

jak nie chesz sprawdzić na inym ramie to nie ... chciałem pomóc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buzer masz wbudowany w płytę zobacz czy pojawi ci się obraz na dolnym slocie PCIE przełóż kartę do niego .

 

Buzer czyli głośnik? :)

 

Przełożyłem 8600gt do dolnego slotu,ale dalej to samo,wiatraki się kręcą,nie ma żadnego dźwięku z płyty diodki dalej swięcą na czerwono

 

Ram chętnie sprawdzę inny,ale nie mam jak,pewnie będę musiał sprzedać te patrioty

 

A czy to przez to,że te Patrioty mają nominalne napięcie 2.2V to moitor nie widzi kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie Płyta się uruchamia wentylatory się kręcą dysk startuje CDrom się wysuwa Windows się ładuje ale brak obrazu nie widzi karty graficznej . zaraz po naciśnięciu power słychać dłuuugi pik płyta ma podwójny start a nawet potrujny bios resetowałem zworką nic to nie daje karta graficzna jest 100 % sprawna sprawdzalem u kolegi dzieje się tak tylko na złaczu PCIE x16 na tym dolnym złaczu PCIE x4 komputer dormalnie wstaje kilka razy udało mi się odpalić na slocie PCIE x 16 ale komputer się zawiesił już na samym biosie przejściowo mam 512 MB ramu kingston 533 Cl4 miał ktoś już taki problem czyściłem wszytki sloty i właśnie nie wiem czy mam odsyłać plyte czy to może wina ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zainteresowalem sie ta plyta bo mozna ja tanio kupic i w zw z tym mam kilka pytan do uzytkownikow:

- jak ona czuje sie z intelowskim 45nm

- czy 400 fsb to dla niej pikus

- jest sens robienia na niej crossfire jesli jedno z laczy jest x4

- i czy wogole jest to plytka godna polecenia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zainteresowalem sie ta plyta bo mozna ja tanio kupic i w zw z tym mam kilka pytan do uzytkownikow:

- jak ona czuje sie z intelowskim 45nm

- czy 400 fsb to dla niej pikus

- jest sens robienia na niej crossfire jesli jedno z laczy jest x4

- i czy wogole jest to plytka godna polecenia

Pozdrawiam

1. było

2. było

3. było

4. było

 

temat ma tylko 9 stron, a Tobie ciężko przejrzeć chociaż z 5?

1. z nowym biosem ok

2. 400 to pikuś

3. nie ma sensu

4. pomimo problemów jest godna polecenia (płyta dla wytrwałych)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. było

2. było

3. było

4. było

 

temat ma tylko 9 stron, a Tobie ciężko przejrzeć chociaż z 5?

1. z nowym biosem ok

2. 400 to pikuś

3. nie ma sensu

4. pomimo problemów jest godna polecenia (płyta dla wytrwałych)

jak każde dfi, odzwięcza sie :D

 

w tym pozytywnym sensie ofc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...