Skocz do zawartości
qqrydza

Pirates Of The Caribbean: At World's End

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

Ładna grafa, gra wydaje się być niezła, na pewno zagram ;]

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie grafika czyni grę dobrą, ciekawe jak będzie z grywalnością, aaa i proponuje zmienić nazwę tematu na Pirates of the Caribbean bo samo Pirates mi się kojarzy z inną grą ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zła grafika?

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=img7.jpg

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=img6.jpg

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=img8.jpg

 

Chyba że to z konsoli wii, albo na kiepskim sprzęcie... Imo tamte screeny są z filmików które będą w grze, pożyjemy - zobaczymy ;)

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bogb.jpg

hmm... dziwne. Te lepsze są dwa - trzy dni po tych gorszych... słaba i mocna grafika pokazane?

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo inna gra albo na psp :lol: Wystarczy spojrzeć na wskaźniki np. życia całkiem inne niż w pierwszych screenach, które z racji właśnie tych wskaźników filmami raczej nie są... ;]

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta gra to będzie pewnie jakiś kicz reklamujący film i tyle, po co tym sobie głowie zaprzątać to nie wiem. Skriny zbyt wiele nie obiecują, to samo poprzednie częsci tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screen'y z iksa bardzo fajnie wyglądają, myślałem, że na pc będzie taka sama jakość grafiki. A sama gra...? Mieczykiem tu i tam... może i fajnie by było pociąć na plasterki ale w nowoczesnej oprawie graficznej. A tak to sobie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to są screeny z psp ludzie. WTF. Qqrydza nie podoba Ci się oprawa graficzna z PC (te 3 co podał zozol to psp) ? Mysle ze jest zajedwabista i całkiem fajna jak na dzisiejsze czasy - to nie crisis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

gra polega na wcisnieciu odpowiedniego klawisza akcji w danym momencie, a gra robi reszte za gracza. Sa jeszcze jacys chetni na to?

Np ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Np ja

Czy aby na pewno? :lol:

 

Po screenach wyglada bardzo nieciekawie, raczej sobie odpuszcze ten zacny tytuł.

 

EDIT:

 

Co to za kurczak w lewym górnym rogu obok liczby "żyć"? [;

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Również gra poleciała z mojego dysku, przecież to klapa jak nie wiem grafika wygląda jak z PS1, ogólnie nie warto grać w to, a już myślałem że to będzie fajny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat to co podałem to był jednak PC... Imo gra nie warta świeczki na pc... fajny Ex. na X'y czy na PS3 też jest/będzie ta gra? Chamskie podejście ze strony producentów zostawiać kompy daleeeeko w tyle z grafiką i niektórymi grami... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem w demko na X360 i powiem ze faktycznie, jak patrze na screen'y z PC to zenada w porownaniu z X'em. Wszystko chodzi plynnie, postacie wygladaja bardzo dobrze, no i rozgrywka jest bardzo mila. Taka fajna gierka aby sobie odpoczac. :))

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dorwałem FULL'a na x0 :) i muszę przyznać, że gra się bardzo miło :)

grafika prezentuje bardzo wysoki poziom i aż dziw mnie bierze, że sezonowa gra, czym niewątpliwie są piraci tak wygląda :)

postacie są trochę drętwe i mało sie odzywają, ale i tak jest dobrze

 

na x0 szczerze polecam tą grę

 

ps

Dołączona grafika

 

może mi ktoś powiedzieć jak się zdobywa te zielone kropeczki :oops: i regeneruje ten czerwony pasek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ja na kompie grałem w tych(screen powyżej) piratów i gierka nawet fajna.

A czy zagram na PC w tych(screen poniżej) piratów na PC??

 

Dołączona grafika

 

Pytam sie bo nic nie wiem z tego tematu, te dwa screeny co podałem to napewno nie są z tej samej gry.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...