Skocz do zawartości
qqrydza

Overlord

Rekomendowane odpowiedzi

krasnoludzka kopalnia to ta, w której są te 4 wagoniki ze złotem ?? jak tak, to przeszukałem ją całą i nie znalazłem żadnego kotła :(

doszedłem aż do złotego posągu, którego bronił wielki "magmowy stwór" ;) i nic nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mati205

krasnoludzka kopalnia to ta, w której są te 4 wagoniki ze złotem ?? jak tak, to przeszukałem ją całą i nie znalazłem żadnego kotła :(

doszedłem aż do złotego posągu, którego bronił wielki "magmowy stwór" ;) i nic nie znalazłem

To nie chodzi o tą kopalnie, musisz z niej wyjść i iść w lewo (nie do teleportu tylko w drugą stronę) i tam masz takie metalowe drzwi i niszczysz je za pomocą bomb, potem tak samo następne i dochodzisz do kołowrotu musisz go przekręcić i iść dalej aż dojedziesz do kopalni.

A ja mam pytanie do tych co byli już na pustyni. Jak mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> do siebie statuetkę?? bo jak podejdę do mojego teleporu to sie nic nie dzieje a jak do teleportu elfów to oni go zabierają do siebie:/ a jak mam go do siebie zabrać?? co muszę zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mati205

To masz chyba jakiegoś buga, lub trzeba ich zabić, ja ich zabiłem bo mi droge blokowali i nie miałem żadnego problemu.

Możliwe :/ bo wcześniej jak miałem złoto to też nie dało sie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> i musiałem oddać :/ a ja nawet elfów nie moge zabić:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o tą kopalnie, musisz z niej wyjść i iść w lewo (nie do teleportu tylko w drugą stronę) i tam masz takie metalowe drzwi i niszczysz je za pomocą bomb, potem tak samo następne i dochodzisz do kołowrotu musisz go przekręcić i iść dalej aż dojedziesz do kopalni.

A ja mam pytanie do tych co byli już na pustyni. Jak mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> do siebie statuetkę?? bo jak podejdę do mojego teleporu to sie nic nie dzieje a jak do teleportu elfów to oni go zabierają do siebie:/ a jak mam go do siebie zabrać?? co muszę zrobić??

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

doszedłem już tutaj dużo wcześniej ale ziomki nie dają rade dobiec do drzwi z bombą gdyż jest za daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mati205

[/img]http://img464.imageshack.us/img464/974/dsc00085kz0.jpg[/img]

 

[/img]http://img117.imageshack.us/img117/1755/dsc00086fv7.jpg[/img]

 

doszedłem już tutaj dużo wcześniej ale ziomki nie dają rade dobiec do drzwi z bombą gdyż jest za daleko.

Mało widać na tych twoich zdjęciach ale wydaje mi sie ze te drzwi na pierwszym fotosie to albo otwierasz jakimś kołowrotem (tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien 100%) albo znajdź bomby jakieś które są bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :/ bo wcześniej jak miałem złoto to też nie dało sie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> i musiałem oddać :/ a ja nawet elfów nie moge zabić:/

Tylko niebieskie miniony mogą zranić te elfy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie moge znaleźć wyjścia zaciąłem sie i jestem bliski wywalenia gry :/

Czy to tutaj mam wejść i szukać jakiegoś drugiego wyjścia??(i tak łaziłem i nie znalazłem)

Dołączona grafika

http://img524.imageshack.us/img524/7871/beztytu322u2hf0.jpg[

a takie mam questy

Dołączona grafika

Edytowane przez Qki86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to ja wiem że musze wszystkie odnogi rozwalic tylko jak rozwalic odnoge ktorej screeny dalem juz wcześniej

Dołączona grafika

Edytowane przez Qki86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nikt ci tu nie da odpowiedzi konkretnej idź 20 kroków w lewo potem 10 w prawo , musisz latać , przez wody, krzaki i szukać przejścia gra na myślenie albo czekać na solucje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra nie jest prosta w rozgrywce a i z minionami można pokombinować. Miałem zagwózdkę na pustyni ze skamieniałymi korzeniami... wiecie o co loko. Nie zwróciłem uwagi na taki drobny szczegół jak... :D ... potem już za Beavis'em & BuTThead'em ze słowami na ustach... "let's burn something".

:wink:

 

Zdjęcia cavarra wyglądają jak z pierwszego pokazu gdzieś na zapleczu robione ukrytym foto aparatem... aaale grafaaa...

:D

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza moje foty wyglądają tak fatalnie bo były robione telefonem k510i ;) i nie pochodzą z pieca tylko z x360 TV 32" LCD HD-ready :D

Mało widać na tych twoich zdjęciach ale wydaje mi sie ze te drzwi na pierwszym fotosie to albo otwierasz jakimś kołowrotem (tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien 100%) albo znajdź bomby jakieś które są bliżej.

Dzięki za radę, ale tu nie chodziło o żaden kołowrót czy bomby tylko musiałem sie wrócić parę "leveli" i uratować moją złą wybrankę :), po tym fakcie wrota automatycznie sie otworzyły.

 

Mój ziomek chodzi już w pełnym rynsztunku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie (szczególnie do 1 jajowców).

Czy też macie cały czas 100% cpy usage podczas gry ? Ja nawet w menu Overlorda mam użycie procesora na 100% :|. Troche to dziwne.

qqrydza jakbyś mógł to odpowiedz bo widze ze masz jeszcze jedno jajo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z zadaniem gdzie mam znaleźć 10 bab i zabrać do wierzy znalazłem 9 i 10 za cholerę nie mogę znaleźć. Czy one pojawiają się w jakiś losowych miejscach ? w mieście znalazłem kilka i na obrębie miasta. Czy może ostania pojawi się dopiero wtedy jak już zaliczę tą krainę elfów. Obchodziłem miasto dookoła i wewnątrz i nic. A drugie pytanie to gdzie mogę znaleźć niebieskie potworki bo muszą w lesie elfów przepłynąć wodę żeby rozwalić te odnogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z zadaniem gdzie mam znaleźć 10 bab i zabrać do wierzy znalazłem 9 i 10 za cholerę nie mogę znaleźć. Czy one pojawiają się w jakiś losowych miejscach ? w mieście znalazłem kilka i na obrębie miasta. Czy może ostania pojawi się dopiero wtedy jak już zaliczę tą krainę elfów. Obchodziłem miasto dookoła i wewnątrz i nic. A drugie pytanie to gdzie mogę znaleźć niebieskie potworki bo muszą w lesie elfów przepłynąć wodę żeby rozwalić te odnogi.

Co do bab to nie wiem, bo gram na 0% corruption ;) A niebieskie miniony znajdziesz w Heaven's Peak, konkretnie w jaskini zwanej Moisty Hollows, wcześniej trzeba parę zombiaków wybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie mi sie grało ;). Gra przyjemna, inna, nowa. Naprawdę dobra. 30h solidnej rozrywki :). Trzeba czasami myśleć, dobrze zarządzać minionami. Śmiesznie z nimi sie chodzi. Co jeszcze ? 0% Corruption (forgive and you will be forgiven ;]). Właśnie to sobie zostawie na drugi raz. Bardzo fajnie mi sie grało. Polecam każdemu :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grac:) piękna 3dmarkowa grafika w koncu wykorzystana w grze;) naprawde grafa pasuje do klimatu gry;) humorystycznie - w sam raz zeby usiasc na godzinke dwie odpocząc:)) czysta rozrywka - i tego mi brakowalo ;)) równiez polecam - chodzić chodzi - poki co na 1gb ramu(1 kosc) celeronie 347@5ghz i 7900gs chodzi plynnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wyginęły wszystkie miniony i grubasa na początku pokonać nie moge (Melvin?) a dokłądnie nie mam minionó by mi przyniosły jeden patyczek do kołowrotka ... czy można jakoś miniony odzyskiwać? reinkarnować? itp ... czy od nowa grać muszę?

 

gra robi wrażenie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...