Skocz do zawartości
Przemol^N

Blacksite: Area 51

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem w to demo sporo dzisiaj, mozna polazic i pozwiedzac rozne tereny.

Wizualnie to prawdziwy nextgen. Asfalt i plynaca po nic woda wyglada jak w rzeczywistosici. Wszystkie tekstury sa wypasione jak krowa milka.

Kupie ta gra na pewno. Najladniejszy fps i do tego scfi na xboxa;)

Polecam sprawdzic demo, mnie zachwycilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Pogralem w to demo sporo dzisiaj, mozna polazic i pozwiedzac rozne tereny.

Wizualnie to prawdziwy nextgen. Asfalt i plynaca po nic woda wyglada jak w rzeczywistosici. Wszystkie tekstury sa wypasione jak krowa milka.

Kupie ta gra na pewno. Najladniejszy fps i do tego scfi na xboxa;)

Polecam sprawdzic demo, mnie zachwycilo.

No to czekam na wersje PC. Po screenach już miałem wrażenie, że kolejna kosmiczna strzelanka w kiepskim stylu. A gra robi wrażenie miłej strzelanki czy dreszczowca ?

 

PS Tylko czemu temat się tak nazywa :P gra będzie też na PS3 lepiej by to wyglądało jak reszta nazw tematów czyli Tytuł gry a w podpisie Xbox 360 i PS3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej taka strzelanka w stylu pewnie jedynki. Druzyna jest w miare dobrze zrobiona i ciekawe sa rozmowy. Klimat jest niesamowity. Zwlaszcza jak sie konczy demo i taki mega wielki alien wylazi wiekszy od nas ze 20 razy.

Temat tak sie nazywa bo jest demo na xboxa.

Czy ty do cholery musisz wszedzie pisac takie zaczepne teksty?

 

W tej grze jest tyle nawalonych shaderow na wszystkim ze beda wymagania ogromne na pececie. Demo momentami ma przycinki jak sa duze wybuchy zbiornikow. Efektowne jest tez rozwalanie murkow czy slupow. Dzwiek jest swietny wyjatkowo, pelne pozycjonowanie dolby digital. Do tej pory podniecam sie efektami wody i asfaltu. Nie widzialem takiego czegos do tej pory w zadnej grze.

 

Hint: jak nie bedziecie szli sladem misji to mozna sporo pozwiedzac sobie i poogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, przycinki byly i to spore... i to wcale nie bylo duzo mieska do krojenie, jeden wiekszy alien wystarczal i fps-y lecialy na buzie :-(

True true... :/

 

Dzisiaj przeszedłem jeszcze raz to demko i nie zaciekawiło mnie w taki sposób abym miał iśc do sklepu i kupił gre. Zwykła strzelanka poprostu (pamiętajmy, że mówimy o demie)

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarejestrowaną na adres niemiecki i dema nie było przed banowaniem, nie ma i teraz.

 

Domyślam się, że chodzi o te bzdurne niemieckie ustawy chroniące nieletnich przed przemocą w grach... jedno tylko pytanie się ciśnie na usta- kiedy w końcu będziemy mieć polski Live?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

BlackSite: Area 51 w złocie ! 2 demko niedlugo!

 

Firma Midway oficjalnie potwierdziła ukończenie wszelkich prac nad grą BlackSite: Area 51, wejście w tzw. "faze złotą" należy tylko do Xbox'a 360 oraz Pc (wersja ps3 ukaże się dopiero w grudniu - i to z obciętymi opcjami Online).

 

Druga część strzelanki Area 51 pojawi się na naszej konsoli już 12 listopada, natomiast od kilku miesięcy można pobrać już wersje demonstracyjną - dziś jednak twórcy ogłosili, że na Marketplace pojawi się zupełnie nowe znacznie dłuższe demo (prawdopodobnie w dniu premiery pełnej wersji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...