Skocz do zawartości
szynas22

Prosze Pomozcie Mi - sterowniki do grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mam takie pytanie posiadam model laptopa Asus s96j otoz mam takie nie typowe pytanie.Prosze jesli Pan wie o pomoc.Otoz karta graficzna w tym laptopie to Readon x1600.Nie wiem Pan skad mozna do tej karty sciagnac aktualne sterowniki???Jesli tak to prosze mi przeslac linka.Otoz ja pewne sterowniki sciaglam ale nie chcialy mi sie one zainstalowac do konca wyskakiwal pewien kouminikat.Moze do tej karty sa potrzebne jakies inne sterowniki sciagalam z 2 storn ale caly czas podczas instalacji pojawial sie taki sam problem.W chwili obecnej mam zainstalowane sterowniki do tej karty z plyty dostarczonej przez producenta wraz z kadlubkiem.Prosze o odpowiedz czy wie Pan gdzie moge znalezc te sterowniki.Z gory dziekuje za pomoc.Z powazaniem Monika

 

P.S. gry mi jakos wolno dzialaja wydaje mi ze to wina starych sterownikow bo mam 7.1 a sa juz 7.4 gram w gre F12006 i mi sie tnie mam karte REadon x1600 256+256 z ramu i mam RAmu 1gb

 

 

// Przeniesiony i wyedytowany

// ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Jak oficjal to oficjal :D

 

Miło, że Pani do nas zawitała, ale jest to forum na którym panuję porządek i owe forum jest podzielone na działy dotyczące konkretnych części (cpu, mobo, grafy itd. itp.). Forum posiada również dział o nazwie "Laptopy (notebooki) i urządzenia przenośne" :) I tam należy kierować pytania związane z komputerami przenośnymi.

 

Dodatkowo zaakceptowała Pani regulamin który mówi:

(...)Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.(...)

Po tych słowach wstępu mogę polecić ten link http://ati.amd.com/support/drivers/xp/mobility-xp.html :)

 

Witamy na forum :D pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Jak oficjal to oficjal :D

 

Miło, że Pani do nas zawitała, ale jest to forum na którym panuję porządek i owe forum jest podzielone na działy dotyczące konkretnych części (cpu, mobo, grafy itd. itp.). Forum posiada również dział o nazwie "Laptopy (notebooki) i urządzenia przenośne" :) I tam należy kierować pytania związane z komputerami przenośnymi.

 

Dodatkowo zaakceptowała Pani regulamin który mówi:

Po tych słowach wstępu mogę polecić ten link http://ati.amd.com/support/drivers/xp/mobility-xp.html :)

 

Witamy na forum :D pzdr

 

Przepraszam ze jeszcze raz tutaj pisze ale skoro podal mi Pan linka otoz sciagnelam instalke i zaczelam zainstalowac.Niestet zaczelo sie a pozniej wyskoczyl komunikat:

 

"Dziekuje za zainteresowanie programem CAtalyst

 

Niestety ta aktualizacja oprogramowania nie moze byc zainstalowana w tym systemie.Skontaktuj sie z producentem noteboka,aby uzyskac zaktualizowane sterowniki"

 

Ja mam system windows Xp z service packiem 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię tych czerwono-zielonych i ich brak problemów ze sterownikami :lol2: Podejście do użytkownika w tej firmie to jakaś kpina i rozbój w biały dzień :mur:

 

Proszę zassać to:

 

http://www.ati.com/online/mobilecatalyst

 

:lol:

 

 

Dobrze zainstalowalo sie chyba:)Pozniej komputer pytal mnie:) czy mam ponownie uruchomic komputer wiec uruchomilam.Tylko mam jeszcze takie pytanie ja zainstalowalam te sterowniki na te moje stare tzn tamtych starych nie odinstalowalem.Czy w takim razie bedzie mi dobrze dzialalo??Czy moze odinstalowac ta stara wersje i dopiero zainstalowac ta nowa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi sterami, jak sciagnalem ta sama wersje sterow co @chemiczny ali podal do niej link tylko znalazlem sam i w nazwie pliku jest to samo tylko z dopiskiem w srodku WDM co to oznacza i czemu te stery nie chca sie instalowac wyskakuje ten sam problem co @szynasowi22 a te bez wdm maja smigac, no nic sprawdze sie okaze, nawiasem mowiac na x700 tez powinny pojsc nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...