Skocz do zawartości
l33t

Przestawienie Panoramy W Joybook R55e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z JoyBookiem R55E który polega na tym że wyświetlacz przestawił się z wyświtlania Panoramicznego na zwykłe (Jak na zwykłym kineskopie). I nie chodzi o to że wyświetla się tak w Windowsie, ale także gdy włączam JoyBooka (Bios).

 

Klawisz FN+F3 (Pod którym jest narysowane przejscie z wyświetlania Laptop/TV) nic nie daje rozdzielczość dalej się nie zmienia.

 

Ładowałem w Biosie ustawienia Defaultowe, i też nic to nie dało.

W windowsie mam dostępne rozdzielczości tylko dla ekranów zwykłych. Ale tu nie chodzi o Windows poniewarz odrazu przy odpalaniu JoyBooka gdy widnieje napis: Benq, oraz gdy wchodzę w opcje Bios także ekran jest zwykły nie panoramiczny.

 

Reinstalowałem sterowniki Windows'a itp..

 

Jeżeli ktoś zna rozwiązanie, niech napisze. Szukałem na supporcie JoyBook.pl/.com/hp - benq/ W instrukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem JoyBooka, i przypomniałem sobie że poczte miałem sprawdzić, więc znów go włączam i nie zwróciłem uwagi na rozdzielczość przy włączaniu sie notebooka, dopiero po załadowaniu windowsa zobaczyłem że coś jest nie tak. Co pierwsze to pomyślałem że przestawiła się rozdzielczość, to klikam prawy przycisk myszki daje włąściwości >> ustawienia >> szukam rozdzielczości dla Panoramy, ale nie ma żadnej, są tylko dla normalnego monitora. Więc restart laptopa i dalej nic.

 

Czasami podczas uruchamiania się laptopa, wchodzi normalna rozdzielczość panormaiczna, ale przy nastepnym uruchominiu znów jest zwykła kineskopowa. Taka Panoramiczna rozdziałka zaskakuje raz na 2 dni.

 

JoyBooka zakupiłem jakiś miesiąc temu w MediaMarkcie, więc jest na gwar., tyle że brak czasu narazie nie pozwala by podjechać z nim tam, no i jeszcze backup plików bym musiał zrobić.. (bez tego ani rusz oddawać do serwisu, już się o tym przekonałem) więc szukam jak narazie pomocy w sieci :]. Bo tutaj mogę zaglądnąć zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten sam problem, przeczytaj mój post jeszcze raz: W moim przypadku Ekran jest caly czas mały, nawet w Biosie. I nie robi sie ramka, tylko ekran jest po lewej stronie laptopa.

 

Dołączona grafika

 

Tak to wyglada, sorka za taką jakość.

Ekran ustawił ię jak na zwykły monitor, i leży tak z lewej strony, a reszta jest czarna. Co jakies 2 dni zaskakuje normalna rozdzialka przy odpaleniu laptopa, tak sama z siebie.

Edytowane przez l33t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...