Skocz do zawartości
szczepan

Komputer Za Ok.1000 Zł Dla Gracza.

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj link to tej delty nowej z 24 miesiace gwar. ?

Nie podoba mi sie sprzedawca za duzo neutr. i neg. ale mniejsza z tym

Wezme chyba AMACROX WARRIOR AX400-PNF

no to ja nie wiem po co taki temat zakladasz. ludzie ci dobre rzeczy polecaja, ale nie. ty wiesz lepiej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

Jedni mówią tak inni siak. Delta za 29.99zł jest lepsza od Amacroxa za 120zł? Jeśli tak to świat się do góry nogami przewraca. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOże być lepsza.

Cena sklepowa to nie jest wartość realna zasilacza.

Choć w przypadku Amacrox'a czy innej zasiłki nowej ze sklepu ma się (teoretycznie) 100% pewności pochodzenia, stanu itd. zasilacza...

A tak delta to mogła pół-europy i 5 kompów już zwiedzić (na przykład).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią tak inni siak. Delta za 29.99zł jest lepsza od Amacroxa za 120zł? Jeśli tak to świat się do góry nogami przewraca. :D

no ta delta 350w jest porownywalna z amacroxem, ale delta 400w juz jest na pewno lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

A tak delta to mogła pół-europy i 5 kompów już zwiedzić (na przykład).

Noo, to mozna dostać "międzynarodowy" zasilacz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego to spytam tu apropo wcześniejszej dyskusju o zasilaczu gdyż planuje podobny zestaw tylko że ja jednak zamierzam kręcić prock i karte :)

 

więc zestaw taki:

MOBO Abit KN9 ________________________________________ 234zł

CPU AMD Athlon X2 3600+ 65nm BOX ____________ 237zł

RAM A-Data Vitesta 2x1GB 667MHz ____________________ 296zł

GRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3______________________ 296zł

HDD Seagate 7200.10 250GB SATA2 ______________ 217zł

DVD-RW Asus DRW-1608P3S OEM _______________________ 109zł

 

i czy do tego wystarczy ta Delta 350W dps ab?? czy trzeba coś mocniejszego a tak po za tym czym ona sie różni od 350W DELTA DPS-350PB-2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu nabylem fortrona 350 tha-p w dosc symbolicznej cenie i bez najmniejeszgo zajakniecia wyciaga te 350W (na targach we wrocku dawal 356W a napiecia byly IDEALNE) wiec jesli zasilka nie wyglada jak ze smietnika i sprzedawca jest ogolnie uznany to mozna brac

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałęm cały temat o DELTA DPS-400MB-1 A i chyba jednak ją wezmę zamiast tej Delta 350W dps AB bo jeżeli nie ma juz z nią zadnych problemów to te 50W nie zaszkodzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu nabylem fortrona 350 tha-p w dosc symbolicznej cenie i bez najmniejeszgo zajakniecia wyciaga te 350W (na targach we wrocku dawal 356W a napiecia byly IDEALNE) wiec jesli zasilka nie wyglada jak ze smietnika i sprzedawca jest ogolnie uznany to mozna brac

Ten zasilacz ciągnie nawet 8800GTX B-)

Edytowane przez Valentine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

Mam Fortrona 400W - napięcie na 12V spore: 12.75V. Zasilacz chodzi jak złoto, polecam. Ludzie [ciach!]ły piszą o tych zasilkach bo paru ludzi dostało rozwalone albo co innego.

 

Generalnie polecam Fortrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

Na pewno lepiej niż ma mieć za mało bo komp wtedy będzie nie stabilny. Zresztą dla mnie to doesn't matter bo ja i tak nie kręcę procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delta 350 AB - do nowych konfigów zasilanych cpu i grafa z 12V, ma dwie linie 12V i razem dają one 25A; okablowanie typu nowoczesnego: wtyczka 24pin, 6pin do grafiki i 2saty

 

delta 350 PB2 - do starszych i bardzo starych, zasilanych z 5V lub cpu z 12V a grafika z 5V, z 5V mozna dostać 30A, ma pojedyńczą linię 12V okablowanie typu starego czyli 20pin, P4 i molexy duze i małe

 

@sinsx: z cała pewnosci lepiej mieć komputer niestabilny (niższe) niż spalony(wyższe), a napięcie zbliżajace sie do 13V daje juz nadzieje na zwęglenie tego i owego w komputerze. Dla Ciebie to bez znaczenia, ale przeczytaja to inni i będą sie cieszyc ze maja 12,75V dopóki nie zjara im sie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

hahaha sinsx najs tam dalej polecaj fortony!

i nie szczelaj tak ta angielszczyzna bo jest to poprostu zalosne...

[/ot]

 

nie wiedzialem, ze te delty takie dobre sa :|

w sumie fakt ze przejeli chiefteca... (jak zle gadam to mnie poprawcie <_<)

ale ja i tak bralbym huntkeya

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba delta nie przejela chiefteca, a raczej chieftec sprzedaje zasilacze na czesciach delty :) (jesli sie myle to mnie rowniez poprawic ;) )

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba delta nie przejela chiefteca, a raczej chieftec sprzedaje zasilacze na czesciach delty :) (jesli sie myle to mnie rowniez poprawic ;) )

Tak dokładniej to Delta produkuje zasilacze dla m.in. Chiefteca, Asusa, i Enlighta (z tych dostępnych w Polsce). Więc to nie jest też tak że Chieftec kupuje kondzioły i inne części i sam dłubie, tylko zamawia wg własnej specyfikacji (np. wentylator, radiatory, okablowanie) a Delta to mu produkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...