Skocz do zawartości
EDDY

Napisy.org

Rekomendowane odpowiedzi

„Sukces” jutro będzie w gazecie, miljon Polaków nie zobaczy nowego Die Hard na divx,

Cała sprawa mnie rozśmiesza. :lol2: :lol2: :lol2:

Nudzą się i łapią każdego, kogo można łatwo zawinąć, statystyki im podskoczą.

Idjoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że złapali ich za napisy to lekka paranoja. A czy gdyby do filmu Rocky Balboa powstały napisy Rocky Balboab to też byłoby źle? Takiego filmu nie ma więc chyba nie powinno być problemu.

 

A co do samej sprawy to problem jest jeszcze w tym, że znaleźli u nich coś koło 2000 płyt z filmami i pewnie za to będą się bardziej czepiać.

 

W każdym razie jak widzimy policja jest dumna. Szkoda, że przestępcy nie mają swoich stron internetowych. Może wtedy udałoby im się kogoś złapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że złapali ich za napisy to lekka paranoja. A czy gdyby do filmu Rocky Balboa powstały napisy Rocky Balboab to też byłoby źle? Takiego filmu nie ma więc chyba nie powinno być problemu.

 

A co do samej sprawy to problem jest jeszcze w tym, że znaleźli u nich coś koło 2000 płyt z filmami i pewnie za to będą się bardziej czepiać.

 

W każdym razie jak widzimy policja jest dumna. Szkoda, że przestępcy nie mają swoich stron internetowych. Może wtedy udałoby im się kogoś złapać

Krotko i na temat KONONOWICZ SHOW i jak tu nie myslec o wyjezdzie z kraju !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A nie jest czasem tak, że np. serwis youtube już dawno temu powinien przestać istnieć? Przecież tam można znalezc miliony pociętych filmów/seriali, jakim cudem to jeszcze funkcjonuje? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasem tak, że np. serwis youtube już dawno temu powinien przestać istnieć? Przecież tam można znalezc miliony pociętych filmów/seriali, jakim cudem to jeszcze funkcjonuje? :lol:

Jakby byl w Polsce to by juz dawno nie istnial :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale w sprawie naruszenia: klik.

Co do youtube to tez sie zastanawialem i na dobra sprawe, polowa internetu powinna przestac istniec jak sie tak pomysli. Bo czy np. zamieszczajac screeny z gry nie lamiemy czasem prawa autorskiego? :mur: :damage_wall:

 

Moze to zbyt daleko idaca analiza, ale patrzac na to co sie stalo z Kabaretonem w Opolu, to mam wrazenie ze jest to zemsta. Na kabaretach zemscili sie w ten sposob, a na mlodych ludzi usiluja wystraszyc. Paranoja. Co to jest? Panstwo strachu? Zygac sie chce.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda slow :/

Juz widze tych 12 dwumetrowych antyterrorystow w kominiatkach jak wielkim wojskowym buciorem dociskaja do wykladziny glowe tlumacza napisow pokrzykujac "na glebe kur&*%"..

Potem jeszcze tylko oglosic sukces w mediach i misja zakonczona.

 

Pocieszyc sie mozna tylko tym ze nie maja szans wyeliminowac napisow z internetu, conajwyzej (i niestety) troche to utrudnia, bo nie bedzie jednego duzego i szybkiego serwisu, ale wszystko da sie obejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziobro graty ogromne graty ustrzeliłes koleś kolejna grupę trzymającą napisy...

*3linijki bluzgów

 

włądza czepia sie lewicy... ateistow... zydow....a teraz jeszcze nieslyszących nie no ****wa

 

mam andizeje ze nie walili do drzwi młotami o 6 rano....biedacy... oby ich wypuscili...

bo moim zdaniem to im mogą jedno wielkie G

 

moge sie zalozyc ze Kononowicz i 'grupa trzymająca władzę za jaja' jest autorem tego pisku prowokacji...

 

Kononowicz i nie bedzie napisów...

 

LUDZIE...KURS WYSPY BRYT.

 

tęsknie za III RP

 

acha napisy.info są zamkniete ale działa forum napisy.info/forum

głowna strona nie działa bo przechodzą do podziemia...

 

acha musimy złozyc doniesienie do prokuratury na googla bo dzieki niemu mozna znaleźć rozne torrenty ed2k itd...

 

GOOGLE SAMO ZuO

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Internautów napisał małe "conieco" w tej sprawie, najbardziej podoba mi się ten artykuł. Jak na co dzień jestem powiedzmy po stronie policji to widzę że na tym "popisie" się mogą przejechać, nic tylko jak ktoś zobaczy podobną sytuację to trzeba "PrintScrn" i w sieć. :D Cholera z Nimi, wszyscy wiedzą że policja używa lewego oprogramowania a tu mamy "obrazek świętoszków". Mógł bym jeszcze długo ale szkoda "strzępić klawiatury".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie czujecie się teraz w naszym kraju bezpiecznej ?? Po tak brawurowej akcji można spokojnie wyjśc na ulicę zamknęli przecież tych wstrętnych tłumaczy-bandytów, którzy napadali na ludzi w nocy kroili im telefony komórkowe i bili kijami bejzbolowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

To się w pale nie mieści...

 

Tak rzadko oglądam film a akurat wczoraj naszła mnie chęć obejrzenia "De poolse bruid" i nie mogę napisów zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

animesub.info też wstrzymało działalność. Z ich strony nie da się nic pobrać. Co gorsza to jedyny taki serwis w Polsce i nie ma dla niego ŻADNEJ alternatywy. Brawo! :mur:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

animesub.info też wstrzymało działalność. Z ich strony nie da się nic pobrać. Co gorsza to jedyny taki serwis w Polsce i nie ma dla niego ŻADNEJ alternatywy. Brawo! :mur:

no wlasnie kurdeeee, a akurat maja fajne napisy do mojej wersji kaplanek przekletych dniiiiii :rolleyes: Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka bedzie mial mine, jak dostane wezwanie do sadu, za bezprawne wykorzystanie czyjegos layoutu i podszywanie sie pod kogos innego. :lol2:

bedzie płacz i zgrzytanie piszczeli ;]

no i za podszywanie sie za policje też sie dostaje bonusa;]

btw.free nie obużaj sie żadko chce mi sie ogladać jakiś tam prezentacje w tym temacie:P

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol co to ma byc ? :

 

Zgodnie z art. 219 kodeksu postępowania karnego (Dz. U. z 1997 r., nr 89, poz. 555 z późniejszymi zmianami)

w przypadku wykrycia próby pobrania nielegalnych danych z Internetu wszczyna się postępowanie karne,

którego jednym z elementów jest kontrola legalności oprogramowania w Państwa komputerze.

 

Adres IP (83.5.104.96) Państwa komputera został zapisany na serwerze, gdzie po kontakcie z providerem

ustalimy adres zamieszkania, oraz przeprowadzimy kontrolę legalności oprogramowania.

 

W ciągu następnych 24 godzin, skontaktuje się z Państwem prokurator rejonowy w celu określenia

terminu przeprowadzenia kontroli. W przypadku braku odpowiedzi możliwe jest wykonanie kontroli bez

wcześniejszej zgody właściciela posesji.

?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że w ciagu 24h policja się skontaktuje z Tobą. Do mnie już dzwonili i przychodzą jutro obejrzeć Ubuntu

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

:lol:

 

Ta, próba pobrania nielegalnych danych byłaby w momencie kliknięcia w 'pobierz', a nie szukaj :lol: . Ktoś myśli chyba, że jest fajny :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeee tak myslalem, ej a beda bili mocna :( ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ktos naprawde mysli ze jest fajny -.-

Ciekawe tylko co on zrobi jak o nielegalnym skopiowaniu designu napisy.org dowiedza sie jego wlasciciele :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...