Skocz do zawartości
Bolo8888

Gigabyte P35-ds3r - Very Good Oc :):) 575fsb

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy odpalisz Bios- wcisnij ctrl+F1 i w zakladce "PC Health Status" zmieniasz opcje w "Smart Fan Control Mode"

,,,no to mam problem po odpaleniu biosu jak wciskam żądaną kombinację klawiszy pokazuje się "help menu" z objaśnieniami... co jaki przycisk robi.... :? jakiś pomysł??

R.

,,,już wiem ok!

R.

......

 

u mnie jest tak

Smart Fan Control - Enable

Smart Fan Mode - Auto....

dodam, że bios mam F11

R.

Edytowane przez rafamaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,,no to mam problem po odpaleniu biosu jak wciskam żądaną kombinację klawiszy pokazuje się "help menu" z objaśnieniami... co jaki przycisk robi.... :? jakiś pomysł??

R.

,,,już wiem ok!

R.

......

 

u mnie jest tak

Smart Fan Control - Enable

Smart Fan Mode - Auto.... - moze tu mozesz zmienic na taka opcje jak u mnie, ja mam F10

dodam, że bios mam F11

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.......

R.

po zmianie na voltage jest tak samo.... mogę tylko przyregulować z poziomu regulatora obrotów na panelu...

 

To nie wiem juz, kurcze, za cienki jestem. Wtyczke masz 3-pin oczywiscie? Moze ktos pomoze?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie panowie i kto sie wypowie na temat wydajnosci F11 bo podobno F10 to syf jesli o to chodzi. Natomiast F3, F4 podobno so bardziej wydajne. Nie sprawdzalem ale na F11 podczas whrywania windowsa logo nie ma tej krotkiej zwieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie panowie i kto sie wypowie na temat wydajnosci F11 bo podobno F10 to syf jesli o to chodzi. Natomiast F3, F4 podobno so bardziej wydajne. Nie sprawdzalem ale na F11 podczas whrywania windowsa logo nie ma tej krotkiej zwieszki.

No, wlasnie co do f10 to tez zauwazylem, ze kiepski ;) Jesli chodzi o F11 to chyba bez rewelacji. Trzeba by pare testow zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam platformę intela (pierwszy raz). Płyta P35C-DS3R.

Jak to jest z tym EIST? Gdy mam napięcie proca ustawione na NORMAL to ładnie działa. Przy takim ustawieniu nawet gdy wyłączę EIST to i tak opuszcza napięcie w idle.

Z drugiej strony, gdy zmienię napięcie proca na cokolwiek innego niż NORMAL, napięcia nie opuszcza niezależnie czy EIST załączone, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad zakupem p35-ds3l bo z moja p31-ds3l mam problemy. Tzn po wrzuceniu 2 kosci goodramow 800mhz cl5 restartuje mi ustawienia biosu (proc 8x333) jak jest dluzej wylaczony komp. Czy z p35-ds3l nie ma takich problemow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad zakupem p35-ds3l bo z moja p31-ds3l mam problemy. Tzn po wrzuceniu 2 kosci goodramow 800mhz cl5 restartuje mi ustawienia biosu (proc 8x333) jak jest dluzej wylaczony komp. Czy z p35-ds3l nie ma takich problemow ?

Na pewno na P35-DS3 (bez L) nie ma tego problemu. Zalezy co to znaczy "dłużej wyłączony komp", bo u mnie dłużej niż dobę to sobie ten kompik jeszcze nie odpoczywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wersja DS3 to inny model niż DS3L bo ma 6 faz zasilania a L ma 4 fazy jak p31 ds3l.

 

Też mam pytanie do osób majacych wersje DS3L macie resety ustawień po OC.

I czy macie jakies problemy z płytą jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój egzeplarz nie robi najmniejszych problemów. Odpalił od pierwszego prztyka śrubokrętem z 4-ema modułami RAM i chodzi sobie 24/7

 

Planuje kupic plytke p35-ds3r do procka Intel e8200... dobry wybor?? zaznaczam, nie planuje OC...

 

w przypadku tego procka trzeba uaktualnic BIOS???

Pewnie trzeba. Moja płytka P35C-DS3R kupiona parę dni temu ma bios F4, a obsługa E8xxx jest od F10. Nie wiem jak z biosami do innych odmian tego mobasa.

Dobrze, że najpierw kupiłem starszego proca, bo nie miałbym nawet gdzie pójść bios wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy RAIDa powinni wiedzieć, że na tej DS3 płycie są 2 złącza SATA (fioletowe) na których można utworzyć RAID 0, 1 i JBOD, zatem brakuje tylko RAID 5 oferowanej przez płytę DS3R...

raczej brakuje ICH9R ;) Jmicron ssie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej brakuje ICH9R ;) Jmicron ssie...

wypraszam sobie jesli nie uzywales tego kontrolera to raczej nie ma sensu sie wypowiadac .. i na asrocku dualsata2 i na tej plycie ten kntroler dziala w moim wypadku dobrze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie jesli nie uzywales tego kontrolera to raczej nie ma sensu sie wypowiadac .. i na asrocku dualsata2 i na tej plycie ten kntroler dziala w moim wypadku dobrze ..

to zalezy jak rozumiesz "dobrze" :) ICH9R jest wydajniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy RAIDa powinni wiedzieć, że na tej DS3 płycie są 2 złącza SATA (fioletowe) na których można utworzyć RAID 0, 1 i JBOD, zatem brakuje tylko RAID 5 oferowanej przez płytę DS3R...

...oraz Firewire i NCQ oferowanych przez ICH9R.

 

------------------------------------------------------------------------------

Czyli 100% problemow z restartami biosu przy p35-ds3 nie ma ?

Hmmm...

 

Mam mały problem który polega na tym, że po oc gdy wyłączyłem kompa na noc i chciałem włączyć go rano to nie chciał wystartować... zrobił parę restartów (monitor nic nie załapał wiec nie wiem co sie ladowało) i przywrócił ustawienia fabryczne ;/ jednak po ponownym podkręceniu wszystko chodzi- mogę go restartować a ustawienia zostają jednak gdy zostawię kompa wyłączonego na dłużej ustawienia wracają do standardowych icon_question.gif ORTHOS po oc chodził 7h i nic nie wywaliło. Wie ktoś ocb?

I myślę, że literka na końcu nie ma znaczenia.

Edytowane przez jurass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...