Skocz do zawartości
DrKleiner

M1siek LC's

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokość ta sama ;)

No wszystkie bloki będą z plexy, jutro pokaże wam nowy top na Frosta 2 NB (muszę tylko kupić śrubki bo stare mają zjechane gwinty). No a prison będzie na backplate więc będzie złapany na śruby i nic nie będzie wystawać.

Do tego wszystkiego będzie full cover EK na G92 też z plexy ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie backplate mam jakiś z jakiegoś chłodzenia ;)

Heh nie wiedziałem że ktoś też ma takie topy :P blok po prostu wygląda mega ^^

Co do śrubek to mam pytanie jakiej długości potrzebowałeś je żeby przykręcić blok do backplate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły ostatnie dwie paczki do WC :)

 

Laing z topem OCLabs - dzięki Maciaty :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Pompka jest głośniejsza od CR2 ;) ale podepnę ją do mobo tylko zrobi do niej końcówkę 3PIN i będzie pełna kontrola :D

 

Oraz full cover od EK na G92

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest głośniejsza od CR2 ;) ale podepnę ją do mobo tylko zrobi do niej końcówkę 3PIN i będzie pełna kontrola :D

Powodzenia jak Ci mobo wytrzyma takie obciazenie i nie padnie kanal... 10W to dosc sporo (wersja bez plusa i modu na plus), z tym ze to pompka i przez chwile przy rozruchu lyka znacznie wiecej... tak i z 5-7 razy... Przy zwarciu (dla silnika stan zwarcia to zatrzymanie wirnika) zje 10-15 razy tyle co znamionowo, wiec stad to ryzyko, tak samo jak z podpinaniem jej pod 7V i zrobieniu zwarcia miedzy liniami 5V i 12V

Kup mocny regulator i tyle, ja bym sie tak nie bawil, bo szkoda plyty, a w regulatorze najwyzej jeden kanal poleci :)

 

Sproboj ja wyciszyc i tyle, powies na gumach, albo obloz gombka, zeby drgan nie przenosila i bedzie sporo lepiej. Zreszta jak juz wszystko zacznie pracowac, sie znaczy caly komp wtedy porownoj halas, bo nie wiadomo czy cos innego jej nie zagluszy. Ja mam swoja z topem watercoola powieszana na zestaw montazowy w zatoce 3,5 cala i jest super. Baaardzo ucichla po tym zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedras masz racje :) i już zaniechałem ten pomysł. Testowałem pumpe i wyszło że najlepiej jest jak jest podwieszona pod O-Tank :) wtedy jest najciszej.

 

Niestety WC nie złoże z Fullcoverem i GF sprzedaje je, ale WC będzie na mobo i CPU a kartę wrzucę jakąś pasywna 7300 na jakiś miesiąc czekam poprsotu do premiery 4870 lub GF GTX 280. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...