Skocz do zawartości
nrl

Serious Sam 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Serious Sam 3

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

screen z nowego projektu Croteam :D

 

 

więcej tu:

http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php

 

Although we have translated the texts below the pictures, do not take any of it as correct. The reason being that it seems the interviewer assumed which pictures represent what, which may or may not be correct. We have only translated them because we expect people will want to know what the text says.

 

Note that some early pictures are created simply to show off engine features when the project is being shown to publishers. For example, one of the pictures looks very Doom 3-like, and the interviewer wrote that the image is from Serious Sam 3. However, Alen Cepin told us that it isn't true. Although we do not wish to speculate much, it seems logical that it could be part of a demonstration meant for id Software, since this is the general look of their games, and it would make sense to show what the engine can do in that regard.

 

The only pictures we are fairly certain were from either project are the composite image of weapons and locales, and the images of the Hummer and the Black Hawk. The rest are likely taken from techncial demonstrations, unless otherwise noted by a member of Croteam.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skrinów nie widze tylko napis (seriuosly seriuszone.com) :). W linku juz jest wiecej info i skriny. Powiem szczerze bardzo fajnie ze bedzie coś w starym stylu znow. Typowa mass orgia i do przodu ;]. Engine na skrinach z linka prezentuje sie naprawdę dobrze. Black Hawk i Hummer jaki real :0. Oby tylko rozgrywka pozostała nie zmieniona czyli FULLAUTO i do przodu czyli stary, dobry relaxujacy styl.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to informacje są jeszcze dosyć niejasne i nie wiadomo, czy to zapowiedź nowej gry czy nowego engine. Ten duży misio z Hummerem w łapce na pierwszym screenie wygląda jak Shambler z Quake. Reszta żołnierzy też wygląda znajomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sieka się szykuje, acz w Seriousa grało się miło i sympatycznie. IMHO nie mają czego sknocić, będzie to kolejna szybka naparzanka i chyba dobrze, bo takich brakuje na PC, ja jestem na tak ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny ołnują. Faktycznie na 1 zrzucie szaleje Shambler, na drugim Cyber Demon, na trzecim hummer z Bad Comapny, a na czwartym smigłowiec z Black Hawk Down :D

Ogólnie pod względem realizmu i estetyki jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Que? Say whuuut? Że co? :?

:lol2: jedno słowo mi się niepotrzebnie wkradło :rolleyes:

 

SS 2 już mnie odstraszył także jakoś mi się nie śpieszy do SS 3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i dwojka sa fajne przez 2-3 pierwsze poziomy.

Podejrzewam, ze to samo bedzie z 3

Wyglada na to ze zmienli klimat. Zamiast cukierkowej grafy i leveli pelnych groteskoych potworow dostaniemy cos powazniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubiłem kolorową nawalanke na punkty ;]. W SS1 i SS2 można było grać godzinami na pkt ;0. Nie mowie wsztykie levele a te ktore najbardziej lubiłem w te grałem do oporu. Ja w SS3 bedzie mass orgia to czy bedzie kolorowo czy ponuro i tak zagram ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo fajnie. Jakaś data premiery znana?

 

premiera na komputery

ma odbyć się dopiero na jesieni 2009 roku.

http://gfx.gaminator.pl/data/game/5442/5442.2.jpg

 

Pewnie "Drugie starcie" też w HD będzie :>

 

EDIT: raczej za duża ta grafika.

Edytowane przez ShadyTurtle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, pamięta! jak grałem w dwójkę i akurat jak przechodziłem poziom w ogrodach i jak zobaczyłem węża dwugłowego to Poważny Sam wypowiedział słowa "mówią że co dwie głowy to nie jedna, ale jak to sra!" to normalnie wymiękłem przez pół godziny wyłem ze śmiechu :D ogółem wygląd sam wygląd Poważnego Sama jest rozbrajający :D ech fajnie będzie pograć w tą bezmyślną rzeź w jakości HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno z kumplem rozmawialiśmy właśnie o tej serii gier :D przeszedłem oczywiście zarówno pierwszą jak i drugą część:P a przejście wyglądało tak, że minigun i do przodu hehe:P fajna niespodzianka z tą kolejną częścią tej gry, może być ciekawie:) zobaczymy po premierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia i bezmyślna siekanka, ale jaka miodna. Chociaż uważam że odświeżenie grafikie tu jest raczej zbędne. Oryginał jest baardzo kolorowy i to wyróżnia tą grę. Do tego grafika wcale nie najgorsza. To na tej grze testowałem swój legendarny 9800 PRO (RADEON ;) ) . Mnóstwo ustawień graficznych. No i podczas tej gry 9800 zaczął umierać. Posypał tylko artami na teksturach, a potem darkness... Także jest co wspominać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem i szału aż takiego nie robi. Zresztą sami zobaczcie:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Jak widać ładniejsze tekstury. Nieco efektów. Budowa poziomów i gameplay identyczny. IMO oryginał był również całkiem ładny.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil to jest temat o SS3 a ty grałeś w SS HD!:] a to delikatna różnica:)

ps. fps bardzo słaby jak na wyluzowane sytuacje, pewnie przy tej ilosci botow ktora w SS wystepowała gra staje sie niegrywalna:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil to jest temat o SS3 a ty grałeś w SS HD!:] a to delikatna różnica:)

ps. fps bardzo słaby jak na wyluzowane sytuacje, pewnie przy tej ilosci botow ktora w SS wystepowała gra staje sie niegrywalna:)

 

FPS jest stały 60. Nie wiem czemu tak wyszło na dwóch moich screenach po 34 klatki, ale nie uświadczyłem żadnych spadków poniżej 60. Jedynie przy włączonym AAx6 mam czasem do 40-45 jak sporo botów na ekranie. Ale bez AA stałe 60 FPS bez względu na to ile botów mam do wybicia.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie oznacza , że nie dałeś full detali - trzeba ręcznie zmieniać , sporo opcji do zmiany jest. Umnie na 88gts 512mb z AA*4 i AA*4 dla cieni na sterach od nvidii - praktycznie ogladanie obrazków , na moich ledwo grywalnie. Ale coś jest nie tak właśnie z AA - wycieka pamięc i stąd takie cuda wydajnościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...