Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wypas, a nawet śmiem twierdzić, że może to być tytuł roku. Poczekajmy jeszcze na Rage'a......

 

Oj, trochę się zapędziłeś, w tym roku wyszło i wyjdzie tyle świetnych tytułów, że ograniczanie gry roku do Rage i Deus Ex 3 jest co najmniej nie na miejscu. Ehm, Skyrim, Uncharted 3, prawdopodobnie Diablo 3, to jeszcze nas czeka.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś klucz do Deus Ex 3 z tej aukcji: DEUS EX HR FRAZPC STEAM KLUCZ 24/7 + GRATIS (1788096335) - Aukcje internetowe Allegro ? Czy taki proceder jest legalny? Skąd mam mieć pewność, że klucz nie zostanie po jakimś czasie zbanowany razem z moim kontem na Steam? Mam tam 20 gier i nie chciałbym ich stracić. Mimo wszystko cena kusi no i dodatkowo jako gratis jest Mass Effect 2 + dodatek. Chyba zakupię wersję pudełkową w jakimś markecie.

 

Było już poruszane x razy. :]

Tylko kupując przez sklepik steam masz gwarancję, że klucz jest przeznaczony dla Twojego regionu, nabyty w sposób legalny itp. Wszystkie inne klucze mogą działać ok, ale w razie jakiś problemów nie uzyskasz wsparcia od steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, trochę się zapędziłeś, w tym roku wyszło i wyjdzie tyle świetnych tytułów, że ograniczanie gry roku do Rage i Deus Ex 3 jest co najmniej nie na miejscu. Ehm, Skyrim, Uncharted 3, prawdopodobnie Diablo 3, to jeszcze nas czeka.

 

Co nie zmienia faktu, że Deus jest jedyną grą tego rodzaju na rynku. Nie ma drugiej nawet podobnej do niej. Moim zdaniem dlatego ma duża szansę na grę roku.

Uncharted 3, Rage..? Po wyjściu Deus-a jakoś śmieszą mnie teraz te tytuły. Mam już serdecznie dosyć big produkcji z wypasioną grafiką gdzie główną rolę gra krew i zabijanie. Żygać się chce. Co do Diablo 3: nie jestem fanem gatunku, ale słyszałem, że jaranie się tą grą i oczekiwanie ludzi osłabło drastycznie, a firmę Blizzard od paru lat nie uważa się już za guru jeśli chodzi o ten rodzaj gier.

 

+ Batman, BF3, i L.A. Noire...

Batman? :blink: może poprzednik zrobił jakiś szał, ale raczej wśród młodszych bo nie wydaje mnie się, żeby ktoś z nas dorosłych jeszcze jarał sie Batmanem i trzymał jego figurki na półce. Wogóle gdzie Batman a gdzie Deus Ex :lol:

Na BF3 poleci dużo osób ze względu na grafę i sukces multi poprzednika. Dla mnie grę można wrzucić do jednego wora z całą resztą produkcji z zabawą w wojnę. Wychodzi tego masa. Widocznie jest zbyt, a prawdą jest, że faceci jednak nie dorastają nigdy i lubią pobawić się w żlołnieżyka.

Co do L.A. Noire to jak dla mnie - wielkiego fana serii Mafia, powinien być to ciekawy tytuł, jednak już po zobaczeniu kilku trailerów odrzuciło mnie. Prawdziwych fanów Mafii i tak nie przekonają do siebie. Starej dobrej, czeskiej produkcji nic nie dorówna, a Rockstar powinien się zająć robieniem kolejnej częśći GTA. Przynajmniej małolaty i dresy znów miały by w co grać.

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poczuł się urażony czytając mojego posta to przepraszam. Nie to miałem na celu, a bardziej chodziło mi o pokazanie słabych stron gier za pomocą przyrównania ich do rozmaitych grup społecznych - może to był błąd.

Nie potępiam ludzi grających w ten czy inny rodzaj gier, uważam jest to sprawa indywidualna, nie jest to też nic złego. Bardziej skłonny byłbym wytknąć komuś konkretną złą rzecz którą zrobił.

To, że pewne gry są przeznaczone dla młodszych a pewne dla tych, którzy nie lubią zbyt ambitnych gier (gdyż mają one głownie dawać radość) jest jasne i wiadome dla każdego.

 

Pojechać pojechałem może trochę po samych grach, chociaż nie są to tytuły których jakoś wybitnie nie znoszę - sam grałem i chwilkę czasu jednak nad nimi spędziłem. Myślę, że są one słabsze od Deus Ex-a, ale może nie jest to zbyt obiektywna ocena bo jestem jego wielkim fanem i dla mnie DX to 1-sze miejsce w top liście.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że Deus jest jedyną grą tego rodzaju na rynku. Nie ma drugiej nawet podobnej do niej. Moim zdaniem dlatego ma duża szansę na grę roku.

Uncharted 3, Rage..? Po wyjściu Deus-a jakoś śmieszą mnie teraz te tytuły. Mam już serdecznie dosyć big produkcji z wypasioną grafiką gdzie główną rolę gra krew i zabijanie. Żygać się chce. Co do Diablo 3: nie jestem fanem gatunku, ale słyszałem, że jaranie się tą grą i oczekiwanie ludzi osłabło drastycznie, a firmę Blizzard od paru lat nie uważa się już za guru jeśli chodzi o ten rodzaj gier.

No z Diablo i Blizzardem to tylko Twoja opinia. Wiesz, Diablo II ukazało się w 2000 roku, więc stwierdzenie, że Blizzard nie jest już guru w tego rodzaju gier jest, sorry, zwyczajnie śmieszne.

Jestem przekonany, że z Diablo III będzie podobnie jak ze Starcraftem II i sprzeda się równie dobrze. I wtedy Blizzard znowu będzie top 1 jeśli chodzi o hack'n'slashe.

 

Batman? :blink: może poprzednik zrobił jakiś szał, ale raczej wśród młodszych bo nie wydaje mnie się, żeby ktoś z nas dorosłych jeszcze jarał sie Batmanem i trzymał jego figurki na półce. Wogóle gdzie Batman a gdzie Deus Ex :lol:

Młody już nie jestem, ale przy Batman: Arkham Asylum bawiłem się wyśmienicie (z pominięciem kilku walk z bossami, ale to samo nie podobało mi się w Wiedźminie 2). Widać, że nie grałeś w Batmana: AA. Szkoda, sporo straciłeś IMHO.

Swoją drogą, trzymasz figurki Adama, JC Dentona albo Tracera Tonga na swoich szafkach? :wink:

 

Na BF3 poleci dużo osób ze względu na grafę i sukces multi poprzednika. Dla mnie grę można wrzucić do jednego wora z całą resztą produkcji z zabawą w wojnę. Wychodzi tego masa. Widocznie jest zbyt, a prawdą jest, że faceci jednak nie dorastają nigdy i lubią pobawić się w żlołnieżyka.

BF3 wydaje się być główną konkurencją dla kolejnych, nudnych odsłon Call of Duty, więc nic dziwnego, że ludzie są zainteresowani tym tytułem. Poza tym strzelanki i zabawa w wojne zawsze będą popularne, zwłaszcza w multi. Grę już spisałem na straty, mimo że pewnie w nią nawet nie zagrasz... GTA 4 dla dresów i małolatów? :lol:

 

Uwielbiam pierwszego Deus Exa, w DE: HR zagram w przyszłym tygodniu i wcale nie obraziłbym się, gdyby gra była godnym następcą jedynki i na tyle dobra, aby zgarnąć tytuł gry roku. Jednak "jechanie" po innych grach, że są dla dresów i małolatów jest trochę, rzekłbym, nietaktowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że Deus jest jedyną grą tego rodzaju na rynku. Nie ma drugiej nawet podobnej do niej. Moim zdaniem dlatego ma duża szansę na grę roku.

Uncharted 3, Rage..? Po wyjściu Deus-a jakoś śmieszą mnie teraz te tytuły. Mam już serdecznie dosyć big produkcji z wypasioną grafiką gdzie główną rolę gra krew i zabijanie. Żygać się chce. Co do Diablo 3: nie jestem fanem gatunku, ale słyszałem, że jaranie się tą grą i oczekiwanie ludzi osłabło drastycznie, a firmę Blizzard od paru lat nie uważa się już za guru jeśli chodzi o ten rodzaj gier.

 

Batman? :blink: może poprzednik zrobił jakiś szał, ale raczej wśród młodszych bo nie wydaje mnie się, żeby ktoś z nas dorosłych jeszcze jarał sie Batmanem i trzymał jego figurki na półce. Wogóle gdzie Batman a gdzie Deus Ex :lol:

Na BF3 poleci dużo osób ze względu na grafę i sukces multi poprzednika. Dla mnie grę można wrzucić do jednego wora z całą resztą produkcji z zabawą w wojnę. Wychodzi tego masa. Widocznie jest zbyt, a prawdą jest, że faceci jednak nie dorastają nigdy i lubią pobawić się w żlołnieżyka.

Co do L.A. Noire to jak dla mnie - wielkiego fana serii Mafia, powinien być to ciekawy tytuł, jednak już po zobaczeniu kilku trailerów odrzuciło mnie. Prawdziwych fanów Mafii i tak nie przekonają do siebie. Starej dobrej, czeskiej produkcji nic nie dorówna, a Rockstar powinien się zająć robieniem kolejnej częśći GTA. Przynajmniej małolaty i dresy znów miały by w co grać.

 

Każdy ma swój gust, i każdy "jara się" czymś innym...

Sam piszesz, że oceniasz Deus'a przez pryzmat fana - niestety to widać aż nazbyt ;)

Skąd wiesz, że nowy Batman też nie zrobi jakiegoś szału tak samo jak poprzednik ? Dowiemy się tego dopiero po premierze i ewentualnych komentarzach zadowolonych/niezadowolonych userów - wiadomo, że będą to dwie różne gry (nie stawiam ich na tej samej półce) - ale obie mają szansę (tak jak i BF3, D3, i co tam jeszcze wyjdzie/wyszło) zostać grą roku...

 

Ale wracając do tematu - komuś może wykrzaczyła się gra, podczas wczytywania filmików treningowych ? Parę razy już doświadczyłem czegoś takiego...

Muzyka w menu i niekiedy w rozgrywce, bardzo przypomina ścieżkę dźwiękowa z Mirror's Edge'a B-)

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Diablo i Blizzardem to tylko Twoja opinia. Wiesz, Diablo II ukazało się w 2000 roku, więc stwierdzenie, że Blizzard nie jest już guru w tego rodzaju gier jest, sorry, zwyczajnie śmieszne.

Jestem przekonany, że z Diablo III będzie podobnie jak ze Starcraftem II i sprzeda się równie dobrze. I wtedy Blizzard znowu będzie top 1 jeśli chodzi o hack'n'slashe.

 

Jest to opinia, którą gdześ tam usłyszałem przypadkowo. Jedynie ją przytoczyłem. Nie interesują mnie gry tego typu, jednak pamiętam sukces dwójki w 2000r. i jak znajomy namawiał mnie, żebym zagrał - dlatego pewnie los trójki chociaż trochę mnie ciekawi.

 

Widać, że nie grałeś w Batmana: AA. Szkoda, sporo straciłeś IMHO.

Grałem i doszedłem całkiem daleko. Gra całkiem niezła.

Nie uwazam, że gry które tak skrytykowałem są złe, po prostu tak jak ktoś napisał pojechałem po nich z punktu widzenia maniaka DX. Może trochę przesadziłem i emocje mnie poniosły, ale na pewno będę jeszcze powracał do której z tych gier w przszłości.

Grę już spisałem na straty, mimo że pewnie w nią nawet nie zagrasz...

Grałem we wszystkie wyżej wymienione gry to dlaczego mam nie zagrać w nowego BF?

Jednak "jechanie" po innych grach, że są dla dresów i małolatów jest trochę, rzekłbym, nietaktowne.

Tę kwestię wyjaśniłem w moim poprzednim poście.

 

Ale wracając do tematu - komuś może wykrzaczyła się gra, podczas wczytywania filmików treningowych ?

Tak, raz mi się wykrzaczyła przy wczytywaniu samouczka o hackingu. Muzyka leciała, myszka chodzła ale nic nie dało się zrobić tylko alt+ctrl+del. Odpaliłem ponownie i tym razem poszło.

Powinnie to poprawić w patchu bo problem widzę zdarza się nie tylko u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka "wykrzaczeń" również i mnie spotkało, głównie dwa podczas cutscenek. Czarny ekran, dźwięk leci sobie itd...

Jestem już w Chinach. Detroit było fajne i miało swój klimacik. Wkurzyła mnie tylko sprawa sprzedaży/kupna przedmiotów. Ten kolo ze stacji miał do zaoferowania w późniejszej grze tylko samą amunicję do pistoletu 10 mm i miny?

 

Co do animacji zabijania lub oszołamiania to był to jednak bardzo trafiony pomysł moim zdaniem. Trochę to urozmaica grę w pierwszej osobie. Cóż idę grać dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kluczyk, pograłem chwilę i chyba zacznę od prostego WTF?! Pamiętam piękną jedynkę ma silniku UT, dwójkę która była słabo zoptymalizowana i wyglądała - cóż trochę słabiej, ale chwilę po wyjściu na ulicę Detroit musiałem skoczyć po browar.

Mam nadzieję że mnie wciągnie zanim skończę kratę Trybunalskiego Miodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - pierwsza misja jak po sznurku, ot seria pokoi podzielonych na sekcje i połączone korytarzami. Gdyby był widok TPP jako domyślny, to miałbym wrażenie że gram MGSa :)

 

Na najwyższym poziomie trudności jest fajnie, póki co gram bezkrwawo wszystkich tuląc do snu :P Drzewko umiejętności nie zrobiło na mnie jakiegoś powalającego wrażenia - trochę za duże dysproporcje w ilościach wymaganych praxisów.

 

Z technicznych rzeczy - brak normalnego AA wali obuchem po oczach przy statycznych ujęciach i czasem na postaciach w czasie rozmowy pojawiają się malutkie białe piksele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu gra uraczyła mnie dwukrotnym zwisem, i to w tym samym miejscu... <_<

Z ciekawszych "baboli" - Podczas rozmowy z Cassandrą Reed w holu domu Jensena, brak opcji dialogowych do wyboru - pojawia się tylko puste miejsce z tym "kwadracikiem" i tyle, postacie sobie stoją i jedyną opcją jest wczytanie save'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz chcialem wspomniec ze soundtrack z tej gry jest przegenialny. Skomponowac cos bardziej interesujacego moglby chyba tylko sam Zimmer. Klimat sie wylewa litrami B-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GMj1AaFrL-E

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra wciąga, każde odpalenie to dreszczyk emocji. Za mną nieco ponad 5 godziny gry a dopiero robię pierwszą misję. Wybrałem "tryb" skradania bo uwielbiam taktyczną eliminację. Sporo czasu można spędzić na obserwacji przeciwników i i planowaniu ich cichej eliminacji, a wiem, że warto to robić, bo można zdobyć ciekawe rzeczy i informacje. Staram sie sprawdzać każdą ścieżkę, ale czasem obranie jednej wyklucza drugą. Z początku myślałem nad wyłączeniem podświetlania obiektów, ale muszę przyznać, że bez tego można ominąć sporo rzeczy, a zwyczajnie na początku to nie wiem co należy zbierać i przeglądać, może z czasem wyłącze to. Gra jest moim zdaniem udanym powrotem do korzeni a ledwo jestem po kilku godzinach gry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Chyba się powoli starzeję albo doznałem nagłego zaćmienia umysłu, ale kompletnie nie pamiętam jakie kierowały mną pobudki, gdy niespełna jedenaście lat temu sięgałem po Deus Ex. Pewnie było w tym sporo przypadku, trochę intuicji oraz młodzieńczej ciekawości, aczkolwiek z perspektywy czasu muszę z satysfakcją stwierdzić, iż dokonałem słusznego wyboru. Zresztą, produkcję studia Ion Storm wciąż uznaję za najlepszą hybrydę shootera i cRPG, która zasłużenie dorobiła się statusu kultowej. Ambitna i nieliniowa fabuła, ogromna swoboda działania oraz świetny cyberpunkowy klimat, tworzyły razem wybitną oraz niezapomnianą całość. Deus Ex pokochałem od pierwszego włączenia, czego nie mogę napisać o przesadnie uproszczonej, nudnej i zwyczajnie spartolonej kontynuacji. Natomiast kiedy usłyszałem o planach wskrzeszenia marki, pełen obaw i nadziei śledziłem każdą informację dotyczącą Deus Ex: Human Revolution a.k.a. Bunt Ludzkości. Dziś w obliczu premiery trzeciej części mogę uczciwe przyznać, że twórcy dokonali rzeczy niebywałej - stworzyli tytuł utrzymany w duchu niedoścignionego oryginału - będzie hit!</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

RECENZJA DEUS EX: HUMAN REVOLUTION - BUNT LUDZKOŚCI - PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze sporo modeli postaci nie ma zachowanych proporcji? Tzn duzo z nich za male glowy wzgledem reszty ciala. Zwlaszcza na samym poczatku gry, niby to tylko detal ale rzuca sie w oczy i smiesznie to wyglada. Chociaz po screenach Caleba widze ze pozniej wcale nie jest lepiej pod tym wzgledem :lol:

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym plusem za optymalizację silnika to chyba trochę przesadziłeś.

Wystarczy wejśc na oficjalne forum (techniczne) i poczytac ile osób ma problemy z docinaniem (w tym i ja) na niezłym sprzęcie (może przez to, że sama gra zajmuje całe 400MB ram ) i nie mówię tu o wszystkim na max.

 

(sprzęt z podpisu nieaktualny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze sporo modeli postaci nie ma zachowanych proporcji? Tzn duzo z nich za male glowy wzgledem reszty ciala. Zwlaszcza na samym poczatku gry, niby to tylko detal ale rzuca sie w oczy i smiesznie to wyglada. Chociaz po screenach Caleba widze ze pozniej wcale nie jest lepiej pod tym wzgledem :lol:

 

Była mowa o tym już długo przed premierą w filmikach z serii ASK JJB.

Sam JJB to dyrektor artystyczny DX:HR, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JCMv4yovmRI&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze sporo modeli postaci nie ma zachowanych proporcji?

 

Taki styl, ot co.

 

z tym plusem za optymalizację silnika to chyba trochę przesadziłeś.

Wystarczy wejśc na oficjalne forum (techniczne) i poczytac ile osób ma problemy z docinaniem (w tym i ja) na niezłym sprzęcie (może przez to, że sama gra zajmuje całe 400MB ram ) i nie mówię tu o wszystkim na max.

 

OK, aczkolwiek osobiście żadnych poważnych problemów nie uświadczyłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz chcialem wspomniec ze soundtrack z tej gry jest przegenialny. Skomponowac cos bardziej interesujacego moglby chyba tylko sam Zimmer. Klimat sie wylewa litrami B-)

 

W edycji - "Augmented Edition" jest ścieżka dźwiękowa na odrębnym CD. Jednak okazało się, że jest to 12 utworów w plikach mp3 z bit rate 320 kb/s (sic!). Swoje zamówienie na tą edycję anulowałem, bo artbook bez rewelacji, a mp3 zamiast Audio CD to jakiś żart. Jest też i dobra wiadomość, "Samodzielny soundtrack z Deus Ex: Human Revolution w drodze". Dzisiaj jadę do MM po grę i z tego co piszecie, szykuje się kawał świetnej zabawy. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, gra zdecydowanie wciaga i nie pozwala oderwac sie od ekranu, a muzyka potrafi "zahipnotyzowac" :) Bawie sie w hackowanie i skradanie. Daje to sporo satysfakcji. Nawet, gdy znam kod dostepu do jakiegos pomieszczenia, to i tak go hackuje. Moglbym sie przyczepic do kilku rzeczy, ale daruje sobie. Gra sie swietnie. Niestety jest to moje pierwsze starcie z Deus Exem, nie mialem jeszcze okazji grac w poprzednie czesci, ale cos mi sie wydaje, ze szybko postaram sie to nadrobic.

 

@Caleb:

Swietna recka.

 

Co do przycinek to niestety tez mam ten problem - sporadycznie i zazwyczaj w tych samych miejscach. Nie przeszkadza to jakos bardzo w rozgrywce, ale po kilku razach potrafi zirytowac. Poki co nie mialem zadnych problemow z wywalaniem sie gry podczas rozgrywki i oby tak pozostalo ;)

 

Pojawilo sie info, ze GameStop postanowil sie zrehabilitowac za wyciaganie kodow do OnLive:

GameStop Apologizes for Deus Ex Coupon Removal With $50 Gift Cards

IMHO calkiem niezle zadoscuczynienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu recka nie ma przycisku - wszystko na jednej stronie ? Czyżby PPC poszło w stronę komerchy ? ;] I jak to na wielu portalach info czy blogach rozmieszcza się informacje na kilku stronach. Zawsze klikałem pokaż wszystko na jednej stronie ale przeciez to się równa z mniejszą ilością wyświetleń reklam. Sprytne.

 

Ogólne recka bardzo dobra - rzeczywiście smieszne są proporcje głowy do reszty ciała.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończylem wlaśnie Crysisa 2 i zabrałem się za Deus Ex. Pierwsze od razu co rzuca się w oczy to słaba grafika, animacja, slabe tekstury (broń wygląda fatalnie), słabe modele postaci. Mimo to przyjemnie się gra (uwielbiam strzelanki z elementami rpg). Denerwuje trochę to podnoszenie tekturowych pudełek. Włamywanie do systemu jest także nieciekawe i zbiegiem gry może stać się monotonne. Gram omijając całkowicie element skradania - poprostu niema w tej grze takich możliwości i zastosowania elementów taktycznych jak w splinter cell czy hitman. Poprostu dużo łatwiej jest poprosu schować się za zasłoną i pokonywać wrogów celnym headshotem. Tyle narzekania trza wrocić do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać. Grafika (DX 9) ustawiona na maksa (SSAO - też) i występują te przycięcia o których niektórzy pisali. Ogólny framerate 100 kl/s. Sprzęt dopiero co zmieniłem na i2500k i Asus gtx 460 1g TOP Direct CU, więc wygląda na to, że to nie problem sprzętowy. Popróbuję jeszcze z ustawieniami grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...