Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


With its redefined first-person shooter gameplay, RPG elements, and incredibly deep mythos, Deus Ex has been argued to sit among the greatest games of all time by its enormous fanbase (the sequel wasn’t nearly as good). Today, sources from inside Eidos have announced a third title in the Deus Ex series in hopes of getting the series back on track.
Deus Ex 1? Phenomenal. Deus Ex 2? Crap.

Warren Spector, director of the original Deus Ex, left Eidos near the end of 2004 and formed his own studio in 2005; therefore, it is unlikely that he will participate in the production of this new title. All that is known about the development of Deus Ex 3 at the current moment is that Eidos’ Montreal studio will be in charge of its creation: the game will be the first project for the new, 40-person branch.

Eidos has yet to make an official press statement regarding the new Deus Ex title, but rest assured, the director of Eidos France himself has confirmed its existence. He has also stated that no other information about the title is currently available for release, but more will be revealed in time. No news regarding platforms is available either, but it will likely appear for next-gen consoles and the PC.


Dwójka była słaba (niegrywalna) może trzecia część naprawi nadszarpnięty imidż serii. Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne info :) Mam nadzieje, ze nie utrzymaja tendencji spadkowej, bo dwojka, choc nienajgorsza (niegrywalna bym tej gry na pewno nie nazwal), bylo o wiele slabsza od jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem i czekałem na ten dzień. Oby tylko banda partaczy nie sknociła znowu tak zaje*istego pomysłu. Wnioskuje ze bożyszcze tłumów Warren Spector położy na tym ciężką łapę i pokaże jak się robi doooobre gry. W dwójkę zacząłem grac kilka dniu temu, wreszcie chciałem sie zmusić, bo jedynke z 4 razy skończyłem, ale ludzieee jaki Deus Ex IW to gniot musili by mnie zmusić zebm go skończył <_<

 

BTW - pewnie UE 3 napędzi ten interes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dwójka była słaba (nie grywalna) może trzecia część naprawi nadszarpnięty imidż serii.

No bez przesady :-P Jedyna byla genialna (ukonczylem ja w sumie z 10 razy) ale czesc druga nie byla az takim gniotem. Kto nie doszedl do konca niech zaluje bo wizyta w Unatco robila wrazenie. Ukonczylem ja 3 razy.

 

Czekalem i sie doczekalem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podoba część druga :) Grało się super! Pierwsza czesc nie przyciagnela mnie jakos do kompa...

Niech zgadne: zaczynaleś od 2 ? ;]. No bez przesady Deus2 nie był crapem ale do 1 nie dorastał :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko banda partaczy nie sknociła znowu tak zaje*istego pomysłu. Wnioskuje ze bożyszcze tłumów Warren Spector położy na tym ciężką łapę i pokaże jak się robi doooobre gry.

Warren Spector, director of the original Deus Ex, left Eidos near the end of 2004 and formed his own studio in 2005; therefore, it is unlikely that he will participate in the production of this new title

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jesli grajac w DeusEx 2 potraktuje sie ja jako calkiem inna gre, a nie kontynuacje DeusExa, to gra sie w nia naprawde przyjemnie, bo co chyba najwazniejsze, fabula i klimat, byly ciekawe. Do tego dochodza bardzo ciekawie zrobione lokacje. Lecz jesli podejdzie sie do niej jako do Sequela idealnej jedynki, to nie ma szans, przyjemnie sie w to nie zagra. Tak czy siak, gleboko wierze w to, ze czesc 3 bedzie mozna w koncu nazwac sequelem ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne: zaczynaleś od 2 ? ;]. No bez przesady Deus2 nie był crapem ale do 1 nie dorastał :P.

No wlasnie nie :D Zaczalem od jedynki, zaraz jak wyszla, ale nie wciagnela mnie:/ Natomiast w Invisible War mlucilem godzinami... az nie przeszedlem calej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie :D Zaczalem od jedynki, zaraz jak wyszla, ale nie wciagnela mnie:/ Natomiast w Invisible War mlucilem godzinami... az nie przeszedlem calej :D

I dobrze ;). Kazdy ma inne gusta i to przecież jest dobre. Mnie jedynka zgniotła ale 2 nie była zła (napewno nie była crapem). Ok chyba na tym skończymy biadolić na temat DeX1 i 2 bo sie OT robi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz francuskiego przedstawiciela Eidos (Patrick Melchior)

http://www.musiqueplus.com/modules/smartme...amp;clipid=1595

Przy okazji widać też urywki z Tomb Raider : Anniversary

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX2 może aż takim "szitem" nie był, ale w porównaniu do jedynki to była tylko bezmyślna nawalanka. Wywalili elementy RPG i co z tego wyszło sami widzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podoba część druga :) Grało się super! Pierwsza czesc nie przyciagnela mnie jakos do kompa...

Ja grałem w 1 i 2 z równym zapałem, jednak jedynka do dziś siedzi na dysku obok Mafii RTCW i paru innych. Niestety nowe gry to chyba już dla młodszych :-| Więc wałkuje stare :wink:

 

Powiem tak, jesli grajac w DeusEx 2 potraktuje sie ja jako calkiem inna gre, a nie kontynuacje DeusExa, to gra sie w nia naprawde przyjemnie, bo co chyba najwazniejsze, fabula i klimat, byly ciekawe. Do tego dochodza bardzo ciekawie zrobione lokacje. Lecz jesli podejdzie sie do niej jako do Sequela idealnej jedynki, to nie ma szans, przyjemnie sie w to nie zagra. Tak czy siak, gleboko wierze w to, ze czesc 3 bedzie mozna w koncu nazwac sequelem ;)

Dwójka w mojej ocenie była ciekawa, może nie tak jak jedynka, ale co tu dużo pisać, wychodzą gorsze gnioty i zdobywają dużą popularność. Choć muszę przyznać że po zakupie "w ciemno"trochę byłem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, nie przesadzajmy z wybielaniem DX 2 IW :D Tak zjeb***go engine próżno szukać (Ue2?), nawet na sprzęcie z podpisu sa miejsca gdzie jest 30 fps przy 1600x1200 all full, a grafa jest brzydka ze o ryjach postaci nie wspomne bo to juz tragedia. Nvm - mnie interesuje glownie fabula/grywalnosc/mozliwosci wyboru oraz jaki silnik wezma dla Dx3 ale obstawiam na 95% UE3 bo to chyba juz dziedziczne - zeby w ogole zagrac bedzie trzeba sie wyposarzyc w niezly sprzet. Chyba sprzedam nerkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że część pierwsza była genialna (stoi na półce obok F1,2 i HL). Niestety część druga to już było DNO! Niewiele niżej można było upaść, nie wiem jak można było coś takiego wypuścić. Niestety takie przypadki można mnożyć i ta tendencja się utrzymuje :( Prymitywizm i tępota rządzą, dosłownie i w przenośni :mur: A wychodzące aktualnie kolejne denne części świetnych gier nie dają mi wielkiej nadziei na to że trójka będzie choćby dobra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX2 może aż takim "szitem" nie był, ale w porównaniu do jedynki to była tylko bezmyślna nawalanka. Wywalili elementy RPG i co z tego wyszło sami widzicie.

 

A Ty myślisz że elementy rpg to tylko tabeli, levele i punkty doświadczenia ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to extra, że powstaje część 3, czy jak tam to wyjdzie "sequel" jedynki, ważne, żeby powrócił kilmat pierwszej genialnej części, którą przeszedłem kilka razy i wcale sie przy tym nie nudzilem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz że elementy rpg to tylko tabeli, levele i punkty doświadczenia ? <_<

WIdać źle mnie zrozumiałeś...chodziło mi o to, że DX ma JAKIEŚ elementy RPG, ale raczej nim nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynki nie pamiętam zbyt dobrze ale pamiętam że była rewelacyjna. Z kumplem graliśmy na zmianę :) i oczom momentami nie wierzyliśmy. Pamiętam fajną scenę w jakimś labie gdzie alien leżał na blacie :D czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny/klimatyczny teaser :). Głos też śmiesznie dobrali (jak previews man'a z trailerów filmowych ;p).

Ja sie nie mogę doczekać.

 

Linki do newsa i do innego downloada tak 4fun ;p:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...3&Itemid=39

http://www.fileshack.com/file.x/11489/Deus...+Teaser+Trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak KOTOR, so what?

Wyjatek potwierdza regule. Przytlaczajaca wiekszosc gier robionych zarowno na PC jak i na konsole sa zbyt okrojone, aby rownac sie z czyms takim jak DeusEx 1 czy System Shock 2 itp. Myslicie, ze Fallout 3 bedzie chociaz w 1/10 tak dobry jak pierwsze czesci ? Nie, a sytuacja ta sama, konsola robi swoje niestety... a naprawde nie wiem czemu.

Ale niewazne, to tylko takie moje sceptyczne przemyslenia :P Nie sluchajcie, bo mule.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mulisz :P Przyklad KOTORa (a w zasadzie dwoch), Jade Empire czy Mass Effect pokazuja, ze na konsole tez da sie zrobic porzadnego erpega (ew. gre z elementami tegoz).

 

Co do DE3 - sobie i wam zycze, zeby grze bylo blizej do jedynki niz do dwojki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...