Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym, dwoma czy pięcioma. Zajedno mi, sam fakt ich istnienia przyprawia mnie o niesmak. Przyznaję jednak ze wstydem, że nie grałem w część pierwszą, więc może nie czuję klimatu. Dla mnie wygląda to jak kolejny stopień uproszczenia (zwanego także ukonsolowieniem) gier.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc na prezetnacji wspominal tez, ze bedzie mozna miec wplyw na te akcje, ale jakos nie specjalnie bylo to widac. W jedynce, jesli juz doszlo do starcia to nierzadko trzeba sie bylo ostro nameczyc, ze wyjsc calo. Tu wyglada to zdecydowanie prosciej, jak ladna, oskryptowana i efektowana animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto ostatni news jaki pojawił sie na deusex.pl:

 

Deus Ex: Human Revolution to dopiero początek

 

Szef Square Enix Yoichi Wada ujawnił strategię firmy na najbliższe lata:

 

Mamy dziesiątki tytułów i niektóre z nich chcemy przekształcić w serie.

 

Nic odkrywczego? To czytajcie dalej:

 

Deus Ex 3 jest czymś co chcemy wskrzesić. Chcemy czerpać zyski z tej marki przez następne dziesięć lat.

 

Ponadto stwierdził iż Final Fantasy oraz Deus Ex są dla nich kluczowe i chcą rozwijać m.in. właśnie te tytuły. Imponujące ;]

 

Bardzo pozytywna wiadomość, jednak wydaje mi się że teraz zacznie się robienie kolejnych coraz to gorszych części wydawanych średnio co 3-4 lata. Obym się mylił, ale moim zdaniem już DX:HR nie będzie wielką rewelacją. Podejrzewam że stanie on mniej więcej między pierwszym a drugim deusem. Miejmy nadzieję, że bliżej mu będzie do tego pierwszego :)

Ja osobiście myślę, że łyknę najnowszą odsłonę i będę w nią grał choćby nie wiem jaki to gniot nie był ;) Za długo na ten moment czekałem :) Kolejne części też z chęcią zjem, chyba że za te 10 lat zapomne co to gry... ale DX-a 1 będe pamiętał do końca życia ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer - mieszane uczucia. Menusy wygląda fachowo, grafika trąci mi VR missions z MGS 2 :) Na minus trochę za duże te wybuchy i fajerwerki jak na skradankę. No i znowu pokazali zamknięte pomieszczenia, ja ciągle czekam na wielkie lokacje rodem z 1... Chyba się nie doczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przeszkadzają te żółte podświetlenia interaktywnych rzeczy. Poczułem się tak jakbym był imbecylem, któremu trzeba pokazać, co można użyć... chyba, że źle tą żółtą poświatę odczytuje?

 

Z minusów dodałbym jeszcze menu - jakoś z pierwszego Deusa mi bardziej się podobał - nazwałbym to "menu pecetowym" - a to co widzę jakoś niezbyt mi się podoba, ale w rozgrywce może będzie dobrze się sprawować. Drugi minus to za fizykę - jakoś komicznie wg mnie wyglądało ogłuszenie (?) przeciwników granatem.

 

A co do takich czepialskich rzeczy, to nowy bohater może się dezintegrować? Bo niewykrywanie przez lasery na to wskazuje ;-)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.wrozka.pl? ;)

 

@konkurs - mi menu sie podoba, jest niebanalne, ale sprawia wrazenie funkcjonalnego. Zobaczymy, jak bedzie w rzeczywistosci. Grzebanie po kompie wydaje sie ciekawe.

 

Co do podswietlen - z poczatku moga sie przydac, zeby zalapac konwencje co generalnie w grze mozna robic. Potem mam nadzieje bedzie mozna to wylaczyc, bo psuje klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem jakiegoś newsa, że szwaby mają mieć dubbing.. a my jak zwykle gdzies w tyle.

Wolałbym kupić od razu PL wersję niż potem po każdej reinstalce wgrywać jakieś łatki polonizacyjne. Nieoptymalne to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega Poland... Oj nie kojarzy mi się to zbyt dobrze. No, ale miejmy nadzieję, że chociaż troszkę się postarają i wyjdzie dobra lokalizacja. O grę raczej nie muszę się martwić. Dobra dość tej Bad Company 2 i czas spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiecie gra jest już w 100% ukończona i trafiła nie dawno do recenzentów. Za 8 dni ukaże się nowe CDAction a w nim obszerna zapowiedź i pierwsze wrażenia z rozgrywki.

No cóż my możemy tylko nadal cierpliwie czekać na premierę. Skoro gra jest już skończona to myślę, że poczekamy jeszcze z 1-2.. góra 3 mc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera to miala byc nawet i w marcu tylko Square Enix wolalo przeszunac na kolejny kwartal, czyli nastepny okres rozliczeniowy co by sie mogli zyskami wowczas pochwalic. Aktualnie Final Fantasy daje im tak popalic, ze by sie czym chwalic nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje nam się jeszcze kilka dobrych miesięcy oczekiwania na Deus Ex: Bunt Ludzkości. Oficjalnie nie zostało to przyznane, ale Square na ten tydzień szykuje stosowne oświadczenie.

 

- Sensacyjna informacja! Deus Ex: Bunt Ludzkości wyjdzie 25 sierpnia! - post o takiej treści na swoim Twitterze zamieściła australijska sieć sklepów EB Games. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, na ile dane te są sprawdzone. Warto jednak zaznaczyć, że wieść ta rozeszła się tuż po tym, jak Square Enix ogłosiło chęć podania daty premiery gry.

 

Jak informuje serwis Eurogamer, także brytyjska sieć sklepów GAME dysponuje już datą premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości. Według doniesień z Wysp, gra zadebiutuje 26 sierpnia. Wersja, w której produkcję Eidosu otrzymamy na koniec wakacji wydaje się zatem coraz bardziej prawdopodobna.

 

Przypomnijmy, że pierwotnie Deus Ex: Bunt Ludzkości miał zadebiutować w pierwszym kwartale tego roku (najgłośniej mówiło się o lutym). Jeszcze w grudniu wydawca poinformował jednak, że przesuwa termin wydania na kolejny rok fiskalny. Wydawało się, że najbardziej prawdopodobną datą jest kwiecień lub maj. Wygląda jednak na to, że na RPG-a powstającego w Eidosie przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy dłużej.

gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...