Skocz do zawartości
nrl

Deus Ex 3

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera DX: Human Revolution tuż tuż. Warto zastanowić się nad wyborem edycji, która zagości niebawem na naszych półkach.

 

Do wyboru mamy:

 

- wersję podstawową

 

- wersję Augmented Edition

 

- edycję kolekcjonerską

 

Dokładnych cen nie będę podawał, gdyż są one różne. Można mniej więcej zorientować się na Allegro

 

 

 

Mój osobisty dylemat polega na tym:

Brać wersję Augmented, czy wziąć znacznie tańszą podstawkę a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dodatki DLC w przyszłości.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać wersję Augmented, czy wziąć znacznie tańszą podstawkę a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dodatki DLC w przyszłości.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

Gadżety to tylko gadżety, zresztą dodatkowe wyposażenie to nic niezwykłego, no i czemu ułatwiać sobie start? :> Jedna misja też w sumie niewiele, więc wolałbym chyba zostawić kasę na przyszłe DLC. Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerke jednak wycofali z naszego kraju, a sądząc chyba po tych 2000 szt. w europie już nic nie zostało.

Ja tam porwałem się na Augmented Edition. Zobaczę co z tego wyjdzie... po premierze.

 

tez bede celowal w augumented ... troche glupie ale tyle lat czekalem na ta gre ze albo sie zawiode bardzo albo zaskocze pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo widziałem za 105zł wersją zwykłą + DLC i bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem. Co prawda artbook i soundtrack z wersji Augmented kusi, ale 180zł to lekka przesada.

Inna rzecz, że boję się trochę, że graty z DLC tradycyjnie pojawią się automagicznie w plecaku w momencie rozpoczęcia gry i będzie za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkt ma byc edycja limitowana po 99 zl:

http://www.mediamarkt.pl/upload/1872/Segregator1-5_kopia.jpg

 

Ciekawe, czy inne sieci sklepow takze uracza nas podobna promocja.

 

@costi:

Podobno DLC ma byc w formie kodu, ktory odblokowuje dodatkowa zawartosc. Tak podaje opis na sklep.gram.pl.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że w formie kodu, to się domyślam, ale chodzi mi o sposób podania postaci nowego sprzętu w grze - czy pojawi się on w sklepach albo jako nagroda za questa, czy po prostu nagle, na początku gry, inventory stanie się nieco pełniejsze ;)

 

A co do tej edycji "limitowanej" - to jest zwykła edycja premierowa z DLC, to samo co da się dostać np. na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sieci pojawiaja sie juz recenzje.

Polskie:

Gry OnLine - 9.0

Gamecorner

Polygamia - 5/5

Gamezilla - 9

gram.pl - 9.5

Gry WP - 5/5

 

Zagraniczne:

PC Gamer - 94

Destructoid - 9.5

Rock, Paper, Shotgun

IGN - 9.0

 

Oceny zgodne. Gra powinna wystarczyc na ok 30 godzin rozgrywki.

 

W czwartek bede akurat niedaleko MM w Czeladzi, wiec przejde sie i zakupie, o ile bedzie na polkach ;)

Edytowane przez brachol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś prosto odemnie.

Motyw muzyczny z trailera zagrałem na organach.

Starałem się jak mogłem, jednak muszę jeszcze to doszlifować bo jest dosyć nierówno i parę razy nie trafiłem w ten klawisz co trzeba ;)

Nigdy wcześniej nie grałem na organach, to moja pierwsza piosenka.

 

Nie śmiać się! :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hwaP5FOzj2o

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się jak mogłem, jednak muszę jeszcze to doszlifować bo jest dosyć nierówno i parę razy nie trafiłem w ten klawisz co trzeba ;)

Nigdy wcześniej nie grałem na organach, to moja pierwsza piosenka.

 

Oto jak gry komputerowe mają zbawienny wpływ na ludzi, pobudzając ich do robienia zupełnie nowych rzeczy ;] Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zastrzeżeń o grze usłyszałem tutaj : http://www.gametrailers.com/video/review-deus-ex/719501

W skrócie: podobne lokacje, główne miasta nie wiele się różnią, zadania poboczne takie sobie, skrypty przeciwników nierówne od głupich, przez sztywno wytyczone ścieżki i zachowania, po lunety w oczach z Far Cry pierwszego.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo widziałem za 105zł wersją zwykłą + DLC i bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem. Co prawda artbook i soundtrack z wersji Augmented kusi, ale 180zł to lekka przesada.

Inna rzecz, że boję się trochę, że graty z DLC tradycyjnie pojawią się automagicznie w plecaku w momencie rozpoczęcia gry i będzie za łatwo.

 

Po co kombinowac z alle szajsem jak mozna z cenegi wziac sobie kod na 40% z KG i miec DE3 za 90 zeta+wysylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, wg Media Markt premiera już dziś (25.08). Rano będę dzwonił do nich się upewniać. Było by fajnie bo jutro (tzn. dziś) miałbym co robić. Przejadę się, kupię i gierka będzie sobie ładnie wyglądać do dnia następnego - konsumpcyjnego

 

Będzie trochę czasu na pomacanie, poprzeglądanie instrukcji itd.

 

@ZIBI_PL

na pewno (i to nie tylko ja) zdam relację z pierwszych wrażeń. Grałem w betę, więc coś może uda mi się wychwycić.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...