Skocz do zawartości
grzegrz

Wałek Or Not?!

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item197013982_galaxy_gef...tv_d_zalma.html

 

od razu mowie, ze biore za pobraniem z wgladem do kartonu...

 

btw. co o tym sadzicie?? aukcja byla zalozona dzis z opcja licytacji i kup teraz (za 401zł) ktora to znikała po przelicytowaniu 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narpierw kupiles a potem sie pytasz o to czy to walek? chyba pomyliles kolejnosc :P

 

co do aukcji, kazdy kiedys zaczyna na allegro i nie od razu ma niewiadomo ile komentarzy, nie pozostaje nic innego jak czekac na przesylke - sie wtedy przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narpierw kupiles a potem sie pytasz o to czy to walek? chyba pomyliles kolejnosc :P

 

co do aukcji, kazdy kiedys zaczyna na allegro i nie od razu ma niewiadomo ile komentarzy, nie pozostaje nic innego jak czekac na przesylke - sie wtedy przekonasz

Tak kupiłem od razu, zeby nie stracic okazji jesli to nie jest wałem :D, a pytam na zapas jakby coś poszło nie tak bo aukcja może wydawac sie lekko podejrzana. Nowy user allegro, słaby opis, brak real fotek, no ale jest wysyłka za pobraniem i tego narazie bede sie trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu mowie, ze biore za pobraniem z wgladem do kartonu...

Taaa, a za pobraniem wyśle Ci cegłę, trampka tudzież coś bardziej wymyślnego...

Zagladne, jak bedzie trampol to walne swoje śmierdzące skarpety i odeślę z kwitkiem.

 

To jest allegrowiczka, i juz zapytała czy ma wysyłać w poniedziałek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie widze, ze ta pani bardzo skromnie opisuje swoje aukcje, fotki robi telefonem... ale robi, no i jeden pozytywik za sprzedaż jest. No zobacze jak to sie dalej ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz adres sprzedajacego, zawsze mozesz z kolegami pojechac i zarzadac zwrotu ;-)

taaaa, jakby tak było to nikt by nie oszukiwał bo kazdy by sie bał. Co z tego ze jest adres, skoro nie musi byc prawdziwy? :D

Zagladne, jak bedzie trampol to walne swoje śmierdzące skarpety i odeślę z kwitkiem.

 

To jest allegrowiczka, i juz zapytała czy ma wysyłać w poniedziałek...

Wysle za pobraniem, ale nie zaznaczy opcji "sprawdzenie zawartosci przy odbiorze' i wtedy leżysz ;) Nawet czystych skarpetek tam nie wsadzisz...

 

no ale oby wszystko było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa, jakby tak było to nikt by nie oszukiwał bo kazdy by sie bał. Co z tego ze jest adres, skoro nie musi byc prawdziwy? :D

 

Wysle za pobraniem, ale nie zaznaczy opcji "sprawdzenie zawartosci przy odbiorze' i wtedy leżysz ;) Nawet czystych skarpetek tam nie wsadzisz...

 

no ale oby wszystko było ok

to nie odbiore i jednoczesnie nie zapłace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej doplacic 50-70zl i miec z pewnego zrodla, bez stresu itp. ? :]

galaxy z zalmanem za 70zł wiecej z pewnego źrodła??gdzie?? tez na allegro? :D

 

... a, że akurat zelażało mi właśnie na TYM modelu i na allegro trafil sie taki za dobra cene sprzedawany przez kogoś mało pewnego (ale nie majacy zadnych oznak ze oszust), to postanowiłem zaryzykować.

 

kurna sie czepiles, te 5 dyszek akurat na delte dps400wat sie przyda :lol:

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Plusk ,adres znasz ok. Ale jak już otworzysz tą paczkę i zobaczysz tego dziforsa w środku i przyjmiesz paczkę ,nie masz gwarancji, że po godzinie grania ekran nie będzie w artefaktach. Także IMO lepiej dołożyć i wziąć od kogoś pewniejszego. A najlepiej to ze sklepu. Ja tam na Allegro kupiłem ze dwa razy i więcej nie biorę. No z wyjątkami jak mi na czymś zależy i jest możliwość wglądu do paczki, albo odbioru osobistego.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam straszycie... zawsze moze zatrzymac kase z pobrania.. Wystarczy ze zglosi sprawe na policje (jezeli sprzet bedzie uszkodzony) dostanie swistek, pokaze go na poczcie i przelew pieniedzy zostanie zablokowany..

Tak mial Sysak jak dobrze pamietam z plyta glowna NF7..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem taka odpowiedz w sprawie fotki i wglądu do paczki

 

Proszę Pana,

Karta była kupiona 27.10.2006r przy składaniu komputera razem z płytą główną, procesorem, ramem itp.Na karcie gwarancyjnej są wymienione wszystkie zakupione podzespoły, w tym również ta karta.Stąd, gdyby Pan chciał ją kupić, to i tak nie mogę załączyć oryginału tej gwarancji do wysyłanej karty, bo muszę mieć tą gwarancję na pozostałe podzespoły.Mogę zrobić jedynie ksero tej karty gwarancyjnej, żeby miał Pan do wglądu, kiedy była kupiona i gdzie i że faktycznie jest jeszcze na gwarancji i do kiedy.

Co do wglądu przed odbiorem, to nie wchodzi to w grę, bo już miałem takie historie, że po wglądzie przez klienta paczka wracała do mnie, bo klient "niby" odmawiał, że jednak coś nie tak, a sprzęt był już nie ten albo był uszkodzony (sorry).

Tak więc, wysyłka tylko za pobraniem przy odbiorze.

Proszę o odpowiedź czy wysyłać w poniedziałek i czy Pan sie decyduje na zakup, to załączę ksero tej karty gwarancyjnej.

Pozdrawiam,

...?

no chyba ze zrobie tak jak pisze mechl!k

 

Dobra zadzwoniłem, sprzedaza zajmuje sie mąż tej pani, poprosiłem o zdjęcie karty graficznej i karty gwar. pan sie zgodził, czekam na fotki.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem duzo fotek, wysłanych zaraz po moim telefonie. Wszystko jest OK! Pan ma podpisana jakas umowe z firma kurierska i nia wysle mi paczke - zgodziłem się.Po rozmowie odniosłem wrażenie ze On chce rozkrecic jakis interesik na allegro, no ale z tak slabymi opisami i brakiem fotek na nowym koncie, to kiepsko widze początki tego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał czy to nie jest czasem karta poserwisowa. Ja np mam dostęp do bardzo wielu podzespołów poserwisowych, które pewna firma po naprawie wyprzedaje zo połowę taniej. Tyle, że kiedyś też kupiłem taką okazję Radeona 9600 pro i koleś zarzekał się, ze karta nowa itd itd, 3 miesiące i po karcie, a koleś sobie przypomniał, że karta ma 3 miesiące gwarancji a nie 24 no i w plecy byłem 200 zł na szczęście tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie dogadałem, wysyła w poniedziałek. Po ostatnich 2 emailach mam wrazenie, ze to jest uczciwy człowiek... albo wielki oszust. Ale jest bardzo pozytywnie, otrzymałem fotki które chciałem, dogadałem sie co do wysyłki no i rownież pewności dodaje to, ze jest możliwość odbioru osobistego.

 

Nic tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra temat do zamkniecia :D karta - wariat. Pelny komplet :D i gwara do prawie 2009 roku. Facet jeszcze pozniej 2 razy dzwonil pytac jak sie podoba. Niesamowite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, ktos nie skapiacy na kasie chciał sprzedac zeby odzyskac czesc kasy, a tu juz rozne podejrzenia o mozliwosc działania kolejnego cwaniaczka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki drugi przypadek "nie skąpiących", wczoraj jakas dziewczyna na skrzyżowaniu pukneła mnie w ramie... moim portfelem pytajac "czy go czasem nie zgubiłeś?"

 

eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...