Skocz do zawartości
uosiu

Polerka Radiatora I Dylematy Z Chlodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam niedlugim czasie wymienic procek na cos w okolicach p4 2.4. kupuje przejscie s423 -> 478, potem zmierze dolaczony do przejsciowki radiator, dorobie srubki dystansowe do koszyka i tu problem- czy probowac uciszyc klocek alu wiatrakiem od powerleapa, wstawic boksowe chlodzenie od procka czy kupic cos porzadniejszego? jezeli tak to co?

Oczywiscie postawowe pytanie do wszelkich wariantow: jak wypolerowac cooler? tak jak pisza tutaj? http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=158899

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie wiem czy opłaca Ci się tak kombinować..

 

procek i płytę sprzedasz w okolicach 150zł na allegro

RDRAM za 2x128 ~120zł

2x256Mb ~300zł :)

 

ja swojego P4 1400 + DFI WT70 sprzedałem za 100zł na 'szybko'

a pamięci 2x128MB za 120zł..

 

dokładasz niewiele i masz prawie nowego kompa :)

poza tym zawsze istnieje ryzyko że płyta nie będzie startowała z przelotką, radiator nie będzie odpowiednio przylegał do procka, będą problemy z kompatybilnością itp

Edytowane przez mari0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maszyna poki co jest stable i pojdzie na serwer w ciagu roku-dwoch. poki co moze polatac na nowszym procku, potem northooda sie opyli na allegro i kupi c2d :>

 

 

a jak z ta polerka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...