Skocz do zawartości
MacOSek

The Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena

Rekomendowane odpowiedzi


The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena


  • Oficjalna strona: LINK
  • Developer: Starbreeze Studios
  • Wydawca: Vivendi Games
  • Gatunek: First-person action
  • Data wydania: ?
  • Platformy: Xbox 360, PS3



---------------------------

Stało się! Starbreeze Studios potwierdziło kontynuację przeboju z Xboxa ;)

Oprócz poprawionej oprawy graficznej (a jakże!) wątek gry dla pojedynczego gracza ulegnie wydłużeniu o około 40%. Oczywiście nie zabraknie i tytułowej lokacji o nazwie Dark Athena, która będzie rozgrywać się na statku kosmicznym.


Oby gra była conajmniej tak dobra jak pierwsza część :D Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Developer Walkthrough: Part 1 HD

Developer Walkthrough: Part 2 HD

Developer Walkthrough: Part 3 HD

Developer Walkthrough: Part 4 HD

 

Exclusive Walkthrough Part 1 HD

Exclusive Walkthrough Part 2 HD

 

edit:

Końcówka Exclusive Walkthrough Part 2 HD: "Assault on Dark Athena will be shipping in early April for the 360, PS3 and PC"

Jednak nie marzec ;]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem w demko. Nie zachwyciło mnie ani trochę. Grafika poza efektem rozmazania się 2 planu chyba w ogóle się nie zmieniła, tekstury jakieś takie byle jakie. Giwerę do ręki dorwałem i było jak w FPSie w stylu Dooma 3. Nawet jak chciałem się do kogoś zakraść to się nie udało. Zdaje mi się, że twórcy chcą nam zaserwować grę na multi w stylu quake'a, a single na silę odświeżony. Nawet na filmiku gdy się wyłączy demo pokazują tylko tryb multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zagrałem i jestem z jednej strony zadowolony a z drugiej zawiedziony. Zadowolony, bo to stary dobry Riddick, zawiedziony... bo to stary dobry Riddick :unsure: . W tej grze chyba się nic nie zmieniło od czasu EfBB (ok grafa bardzo delikatnie podciągnięta, dodane sterowanie dronem i...tyle? Reszta mechaniki wygląda identycznie). Wygląda to bardziej na mission pack do poprzedniej części, w ogóle mam trochę wrażenie, że AoDA miał być kolejną częścią "Kronik" jeszcze na starego Xbox'a, tymczasem MS zabił swoją starą konsolę wydając X360 i klops.

 

Żebyśmy się źle nie zrozumieli, pierwsza część bardzo mi się podobała i fajnie, że wychodzi kolejna ale szkoda, że to już nie będzie takie zaskoczenie jak "wtedy". Po demku spodziewam się więcej tego samego co z jednej strony jest jak najbardziej OK a z drugiej jest lekko rozczarowujące. Anyway, jak ktoś nie grał w pierwsze "Kroniki" to ten tytuł mogę z pewnością polecić w (nomen omen) ciemno, nawet nie znając zawartości dodatkowej AoDA.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie już mogą grać, my musimy czekać jeszcze prawie miesiąc :angry: .

Pierwsze recenzje oscylują w okolicach 8/10 - czyli nie jest źle :) .

Chłopaki z Polygamii też zachwalali, czyli nie pozostało nic innego poza zbieraniem kasy i wybraniem się 24 kwietnia do sklepu :D .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie - czyżby nikt się nie skusił na Riddicka ?

Ja jestem oniemiały z wrażenia :) .

Escape From Butcher Bay który miażdżył 5 lat temu z lepszą grafiką i teksturami - jak dla mnie 10/10 *

 

Assault On Dark Athena troszkę mnie zawiódł ponieważ mocno ograniczyli elementy skradankowe, często biegamy przy zapalonych światłach oraz bardzo dużo strzelamy...

Mimo wszystko to nadal stary dobry milczący Riddick 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...