Skocz do zawartości
Sqter

Mam Geil 2x512mb 800 Mhz I Chcę Dokupić 1 Gb

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Aktualnie mam GEiL 2x512 MB 800 MHz ULTRA CL4-4-4-12. Teraz chodzą FSB DRAM 1:1 na 442 MHz przy 2.1V. Konfig taki jak w podpisie. Chciałbym mieć docelowo 2 GB. Ale nie wiem czy dokupić 2x512MB ? Czy sprzedać te i kupić 2x1GB ? Jakie ? Proszę o poradę. Nie chciałbym dołożyć do tego więcej niż 300zł. Ale oczywiście chciałbym wybrać optymalnie jak najtaniej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym geili nie bral, moze jakies OCZ czy Patriot'y , choc teraz sam juz nie wiem. MILANS mowi ze Geile sa dobre, a on sie chyba na tym zna ;)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezupełnie.

 

GEILE ULTRA PLUS czyli:

800 3-3-3-8

1000 4-4-4-12

1066 4-4-4-12

1160 4-4-4-12

robi sie na micronach

 

GEILE ULTRA czyli:

800 4-4-4-12

667 3-4-4-8

robi sie na promosach (kiedys robiono je na micronach o ile dobrze pamietam)

 

a resta nie wiem ale to nieistotne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje MILANS'a z innego tematu ;)

 

667 i 800 to te same pamięci (pcb, kostki) tylko ze mają inne parametry standardowe. oba komplety kręcą sie podobnie, więc chcąc zaoszczędzić mozesz brac 667 CL3

zakladajac, ze geile jednak sie kreca (:lol:), i to ze masz choc podstawowe pojecie o oc mozesz brac 667 cl3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie warto dokupować 2x512 ? Trochę @MILANS nie odpowiada na moje pytanko :( Ale może to z powodu weekendu. Myślałem , że raczej będę namawiany na OCZ czy Patrioty. Może to i lepiej. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...