Skocz do zawartości
EXO3

Auto Moto Show

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Link dla niezorientowanych

 

http://www.automotoshow.com.pl/2007/index.php

 

Plan imprezy:

18 maja, piątek

 

I tak 18-maja, a więc w pierwszy dzień targów zapraszamy przede wszystkim koneserów motoryzacji. To będzie tradycyjny dzień premier, prezentacji tego co najnowsze i najważniejsze w polskiej motoryzacji w roku 2007. Jedną z najważniejszych premier tego dnia będzie Fiat Linea, model stworzony w kooperacji z turecką firmą Tofas.

 

Premier nowych modeli planujemy znacznie więcej. Dużą niespodziankę zapowiadają Nissan, Volkswagen i Honda. Peugeot po raz pierwszy zaprezentuje śliczna 207-kę w wersji CC (cabrio-coupe). Planujemy też po raz pierwszy w Polsce pokazać Astona Martina i Bentley’a. Ciekawe stoisko planują również: General Motors, Citroen, Subaru, BMW i Ssang Yong. W porównaniu z ubiegłym rokiem zobaczymy także stoiska Mercedesa (piękna klasa C), Renaulta i Mazdy.

19 maja, sobota

 

Dzień drugi – sobota, to Auto Moto Show w całym tego słowa znaczeniu. Spotkania z gwiazdami, koncerty, kabaret i tradycyjne wybory Miss Moto. Planujemy wówczas finał wielkiej akcji Nie palę w aucie. Wśród uczestników akcji, którzy zdecydują się na oddanie swoich samochodowych zapalniczek rozlosujemy cenne nagrody.

 

Planujemy także bicie rekordu w ciągnięciu całego „pociągu” składającego się z małych samochodów. Gwiazdą będzie oczywiście Mariusz Pudzianowski

20 maja, niedziela

 

To dzień sportu, tuningu. Zapraszamy na spotkania z gwiazdami rajdów, wyścigów i asami sportów motocyklowych.

 

Zaprezentujemy całą gamę samochodów wykorzystywanych do sportu.

Pojawią się między innymi Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Czopik, Tomasz Kuchar, Robert Lukas, Damian Sawicki ,Maciek Stańco i wielu innych wybitnych kierowców.

 

Niespodzianek mamy jeszcze wiele i będziemy o nich sukcesywnie informować. Krótko mówiąc wszystko co nowe i ważne w motoryzacji będzie w maju w SPODKU

Był ktoś może? Jest coś ciekawego? Podobno ma być Aston Martin DB9 - czyli nowy wózek Bonda...

Ja chyba jutro się przejadę, wiec może zarzuce jakimiś fotami po powrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur@34!!! :/

Coś mi sie po... i myślałem że Tuning show w Kraku jest za tydzień :/

Dżizas.. A miałem byc..

 

A ci co sobie ie pomylili nic to niech zapodadzą fotki ; ]

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o Upload na inny serwis? rapidshare sux.

 

Byłem w Katowicach dzisiaj. Powiem tak: organizacja tych targów kuleje. Główna atrakcja - Aston Martin DB9 był nie dość, że słabo oświetlony to jeszcze słabo wyeksponowany, na masce położyli mu jakieś czasopismo, a stojące przy nim hostessy nie były także na poziomie dziewczyn agenta 007 ;)

Pozatym aut było raczej mało, szczególnie brakowało hitów pokroju Lambo (było w zeszłym roku), Ferrari, Porsche itp.

Dzisiaj wieczorem albo jutro zarzuce pare fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Exo3 zdjęcia na sendspace. Mam nadzieje, ze pasuje ;D

http://www.sendspace.com/file/uyded3

:* [;

 

No to i ja coś wrzucam :)

 

stay tuned

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Policja rusza w pościg :lol2:

Dołączona grafika

 

Pudzian :)

Dołączona grafika

 

może starczy ;]

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach ładniejsze autka;). Takie fury jak 350Z, DB9, BMW6 robią na mnie dużo większe wrażenie niż np. golfy 3/4 ze sprzętem za 30 tyś zł :P.

To policyjne Punto śmiesznie wygląda ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...