Skocz do zawartości
lans

Jaki Laptop Z Usa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do wydania na laptopa około 1700 $, przesyłka na teren USA. Zastanawiałem się nad Dell'em Inspiron 9400, ale podobno delle sie latwio psuja, wiec jakie inne lapy moglbym wziac pod uwage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do wydania na laptopa około 1700 $, przesyłka na teren USA. Zastanawiałem się nad Dell'em Inspiron 9400, ale podobno delle sie latwio psuja, wiec jakie inne lapy moglbym wziac pod uwage?

Jak nie dell..

 

hmmm to moze Acer, podobno sie nie psuja. :ploom:

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do wydania na laptopa około 1700 $, przesyłka na teren USA. Zastanawiałem się nad Dell'em Inspiron 9400, ale podobno delle sie latwio psuja, wiec jakie inne lapy moglbym wziac pod uwage?

podobno to facet umarl na raka piersi.... :/

kazdy sprzet elektroniczny moze sie zepsuc, ale jesli chodzi o della to jak najbardziej jest ok!

w tej kwocie polecam jednak HP NC8510p lub NC8430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Ja zakupilem hp dv9000 tego co w sigu i polecam. Dalem za niego 1300$

Tylko, ze w tej cenie masz Dell-a z mocniejszym procesorem i grafika:

Dołączona grafika

@lans

W sumie do 1700$ oprocz Dell-a nie znajdziesz laptopa z matryca 1920x1200 i GFgo7900GS .

Zobacz jeszcze ta Toshibe:

http://www.jr.com/JRProductPage.process?Pr...d.TOS+P105S9337

Co prawda matryca jest o mniejszej rozdzielczosci, ale bedziesz mial rok gwarancji waznej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie bał bym się Della. Są strony gdzie i Acera wychwalają jako mało awaryjnego. Statystycznie awaryjność niska. Jeżeli jednak tak bardzo się obawiasz pomyśl nad HP z serii dv lub IBM ( ale tu na 17" nie licz ). Jeżeli myślisz o sprzęcie do grania weź pod uwagę również AlienWare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym roszke poczekal na premiere nowych kart, wtedy modele z gf7900gs beda tanie jak barszcz.

 

Ale jesli zalezy Ci na czasie kupilbym Alienware M 9700, sprzet naprawde niczego sobie :D

link M9700

 

@irfin jak widzisz znajdzie sie cos innego niz Dell :)

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Ale jesli zalezy Ci na czasie kupilbym Alienware M 9700, sprzet naprawde niczego sobie :D

link M9700

 

@irfin jak widzisz znajdzie sie cos innego niz Dell :)

No dobra, a czy doliczyles matryce 1920x1200, oraz wysylke (ktora w Alienware to dodatkowe 100$) i Tax.

To moze jeszcze skonfigurujesz podobnie :

Dołączona grafika

Sorry my fault-zaponmialem ze ten Alienware jest na starej platformie i nawet nie oferuje mozliwosci konfiguracji z procesorem dwurdzeniowym... :wink:

Pozdrowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Warto kupic tego notebooka? Wydaje sie ciekawy...

Trudno powiedziec, dlatego ze w tej cenie mozesz miec Dell-a z wydajniejsz grafika GF go7900GS i matryca 1920x1200.

Z drugiej strony-Asus to nowoczesniejsza platforma( FSB 800MHz,wsparcie dla DX10) i dwa lata miedzynarodowej gwarancji.

Tu te same modele Asusa tylko z matrycami o wiekszych rozdzielczosciach:

http://1toppc.com/Merchant2/merchant.mv?Sc...ct_Code=F3SV-A1

http://1toppc.com/Merchant2/merchant.mv?Sc...ct_Code=F3SV-B1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie najbardziej mi przeszkadza brak gwarancji w tym Dellu. Jakby byla normalna to bym bral bez zastanawiania sie :?

 

Czy naprawa laptopa jest kosztowna? Chodzi mi o jakies najczestsze usterki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...