Skocz do zawartości
jawor121

Nowe Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

 

chciałem zaprezentować nasze forum internetowe stworzone z kolegą Miguelem707.Jego login na pclabie to Strutter.Mu niestety od pewnego czasu forum purepc na jego komputerze nie działa,wyskakuje brak uprawnień.Co do forum,jego tematyką są komputery.Zachęcam do zarejestrowania się:http://www.palit.fora.pl/ .Mamy nadzieje że nasze forum będzie choć po części tak znane jak Purepc.Mam nadzieje że sie do tego przyczynicie.

 

Pozdrawiam serdeczenie

 

O to problem kolegi Miguela:http://img169.imageshack.us/my.php?image=purepcxg4.png

Edytowane przez jawor121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu rzuca sie w oczy to co napisali koledzy powyżej... Za dużo tematów. Po co wam tyle ! Przecież na razie macie 5 maniaków, którzy natrzaskali 4 posty. Nie ma co się spieszyć. Dopiero jak się rozkręcicie, o ile to nastąpi to można rozłożyć fora na mniejsze. Moim zdaniem taka ilość odstrasza.

 

Sam wystrój forum jakoś mi nie pasuje, ale to rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim FORA.PL :o

Jeśli chcecie mieć choć 1/10 tyle odwiedzin co PPC to zmieńcie serwer bo raczej ten nie wytrzyma

J/W za dużo działów !

Na PPC jesteś od niedawna, nie wiem jak u ciebie z wiedza na temat komputerów-bez obrazy ale jeśli admin jest głupi jak buc (chodzi o wiedzę na temat komputerów)to raczej żadnych normalnych userów nie przyciągnie.Jeśli będzie wysoki poziom to może za pare lat ...

No nic pozostaje życzyć wam powodzenia , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wygląd, to pomarańcz przy tak ciemnej kolorystyce strasznie daje po oczach.

Dlaczego forum postawione akurat na fora.pl?

Nie lepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie jakiegoś darmowego lub taniego hostingu z obsługą PHP i MySQL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do rejestracji i rozruszania forum ;p

nie chcę Cię martwić, ani być osobą która powie że mikołaj nie istnieje a prezenty pod choinkę kładą rodzice... :lol:, ale nie jeden już tak próbował.. i zmarnował tylko czas, który mógłby poświecić na pożyteczne rzeczy

 

forum ma 3 wady:

- za dużo działów

- reklamy fleszowe

- i 5 postów... :)

 

Wierz mi, nikt tego forum nie rozrusza, a jak nie wierzysz to poczekaj miesiąc i sam zobaczysz :). Ja wiem ze fajnie jest robić coś wielkiego.. ale nie tędy droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho takie tematy powinny byc odrazu kasowane.

Nikt normalny z PPC nie przejdzie na wasze forum.

O ile rady opinie jeszcze jakos moge poczytac.

O tyle jak czytam:

zapraszamy do rejestracji i rozruszania forum ;p

to mnie zalewa....nawet jesli to ma byc zart (emota na koncu) to jest on conajmniej glupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam? hmmmmm

 

http://venomassassins.com/forums/

Jeżeli chodzi Ci o skina do forum to jest on darmowy, więc nie ma się co czepiać, że ktoś inny go też użył.

 

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB GroupDesign by Freestyle XL / Flowers Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozruszać to sobie można samochów, a nie takie forum. Bez urazy, ale nic nie osiagniesz idąc tym krokiem. Czy uwazasz ze ktos z tego forum sie raptem zarejestruje i bedzie pisał setki postow na Twoim forum? Jesli tak, to pomyśl 10x zanim napiszesz kolejnego posta na PurePC.

 

Skin marny, serwer marny, układ działów marny.

 

Rozumiem ze fajnie jest miec własne forum, ale reklamowanie jego mogłeś sobie już darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...