Skocz do zawartości
Danny

Razer Deathadder Czy Microsoft Ie 3.0?

Rekomendowane odpowiedzi

MS IE 3.0a miałem 8 lat :-]

pozostał mi kolosalny sentyment do tej myszki i nadal uważam że nie ma wygodniejszej mych na świecie niż Explorerek (obecnie używa go żona):]

natomiast DeathAdder jest super precyzyjny, wygodą użytkowania tylko trochę ustępuje MS ale nadal jest super ...

Finalnie mój typ to Razer DeathAdder.

 

PS. Razor1 to może podziel się z nami w czym lepsze jest MX518 ??? :)

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: @ razor1

DA jest obecnie najlepszą myszą współpracującą z większością (jeżeli nie wszystkimi) podkładek. Choć mi osobiście średnio podszedł :P

Zależy jak grasz, ale zapewnie high sens i w dużej rozdziałce, więc nie ma co się zastanawiać, tylko brać DA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia res i sens. Po obrocie o 360 zostaje mi na QCK jakieś 4cm. Tak on jest faktycznie najlepszy na papierze w praktyce to jest świetna mysz do biura nic ponadto.

 

BTW A tak nawiasem mówiąc pamiętajcie że opisujemy swoje własne odczucia z korzystania/testowania tego czy innego urządzenia. W związku z tym to że 1 czy 2 nie podoba sie to czy tamto nie znaczy ze komuś innemu sie to nie spodoba z różnych często niekoniecznie praktycznych przyczyn.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia res i sens. Po obrocie o 360 zostaje mi na QCK jakieś 4cm. Tak on jest faktycznie najlepszy na papierze w praktyce to jest świetna mysz do biura nic ponadto.

 

BTW A tak nawiasem mówiąc pamiętajcie że opisujemy swoje własne odczucia z korzystania/testowania tego czy innego urządzenia. W związku z tym to że 1 czy 2 nie podoba sie to czy tamto nie znaczy ze komuś innemu sie to nie spodoba z różnych często niekoniecznie praktycznych przyczyn.

 

Pozdro.

A Ty swoje odczucia (DA is da best do biura) opisujesz na podstawie przynajmniej kilkudniowego porownania mx518 i DA, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój wkamil, dyskusja na takim poziomie nie ma sensu.

 

Wiadomo, ze MX518 jest najlepszy na świecie, bo padają w nim przyciski i ściera się logo.

 

Średnia res i sens. Po obrocie o 360 zostaje mi na QCK jakieś 4cm.p

To nie było do Ciebie.

 

W związku z tym to że 1 czy 2 nie podoba sie to czy tamto nie znaczy ze komuś innemu sie to nie spodoba z różnych często niekoniecznie praktycznych przyczyn.

Bierz MX518 lepsza od tych 2 razem wziętych.

....

 

Tak on jest faktycznie najlepszy na papierze w praktyce to jest świetna mysz do biura nic ponadto.

Mowisz o MX518? :lol:

No do biura chyba tak, bo przy intesywnym graniu przyciski padają co 3 miesiące w MX518...

 

;]

 

[ T_T ]

A w OGÓLE TO WSZYSTKIE MYSZY ZJADA NA ŚNIADANIE RAZER COPPERHEAD I TO NAJLEPSZA MYSZ NA SWIECIE!! KUPUJ JĄ I NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!!

[/ T_T ]

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój wkamil, dyskusja na takim poziomie nie ma sensu.

 

Wiadomo, ze MX518 jest najlepszy na świecie, bo padają w nim przyciski i ściera się logo.

To nie było do Ciebie.

....

Mowisz o MX518? :lol:

No do biura chyba tak, bo przy intesywnym graniu przyciski padają co 3 miesiące w MX518...

 

;]

 

[ T_T ]

A w OGÓLE TO WSZYSTKIE MYSZY ZJADA NA ŚNIADANIE RAZER COPPERHEAD I TO NAJLEPSZA MYSZ NA SWIECIE!! KUPUJ JĄ I NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!!

[/ T_T ]

LOL :lol2: :lol2: :blink: :mellow: :ph34r: :zonk:

 

Każda dyskusja ma sens. O ile dobrze mi się kojarzy to jedynie w komunizmie tak nie było, bo zawsze racja była po 1 stronie.

Tak nawiasem mówiąc to zawsze znajdą się zadowoleni i nie zadowoleni użytkownicy, to normalne. Co do psucia się DA i jego wad to można by co nie co napisać bo jest tego trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda dyskusja ma sens. O ile dobrze mi się kojarzy to jedynie w komunizmie tak nie było, bo zawsze racja była po 1 stronie.

Tak nawiasem mówiąc to zawsze znajdą się zadowoleni i nie zadowoleni użytkownicy, to normalne. Co do psucia się DA i jego wad to można by co nie co napisać bo jest tego trochę.

Nie no, nikt nie zabrania dyskusji, tylko wiesz, tak sie sklada akurat, ze mialem (mam nadal mx518) i mam (aktualnie uzywam) DA. A ty? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no razor1 ma troche racji, deathadder ma wady, ale jak sie troche pomeczyc to mozna je usunac ( wiecej mozecie przeczytac na quakenecie). Według mnie to te 3 mychy : ie 3.0, deathadder, mx 518 sa wszystkie dobre jakosciowo i technicznie wystarczaja do gamingu na kazdym poziomie. Trzeba po prostu isc do sklepu i zlapac kazda, a najlepiej to pograc na kazdej z tydzien lecz to ciezko zalatwic. Nie ma co sie klocic ktora z nich jest lepsza bo :

1. tak jak mowilem technicznie wszystkie stoja na bardzo wysokim poziomie.

2. wyzszosc jakiejs z nich nad innymi to subiektywne odczucie

Obecnie uzywam ie 3.0 i jestem zadowolony, moj brat gra na mx518 juz pol roku i zaden przycisk mu nie padl. Kto jedna ceni sobie dobre wykonczenie myszki i dbalosc o szczegoly to nie polecam mu ie 3.0 mimo ze bardzo sobie te mysz cenie. Boczne przyciski lataja, rolka stuka i ma, jak dla mnie, za duzy skok. No i przycisk w rolce za ciezko chodzi. Dosyc ciezko jest tez dosiegnac/przyciskac te boczne guziki. Ogolnie myszka sprawia wrazenie tak jakby microsoft jak najszybciej chcial ja wprowadzic zeby czerpac kase nie dbajac o jakosc, wykonczenie. Moze stara taka nie byla, nie wiem. Kto nie dba jednak o szczegoly i szuka dosyc taniej myszki o powalajacym ksztalcie i slusznym sensorze - polecam ie 3.0 Musze jednak dodac, ze mx518 sprawia wrazenie o wiele lepiej dopracowanej mychy, ale ksztalt ma calkiem inny. Deathadder to cholipka wie, bo nigdy go nawet na zywo nie widzialem. Powiem tak : Jakbym mial brac pro mysz z sensorem optycznym (taa do laserow jestem jednak troche nieprzychylnie nastawiony) to jedynie ktoras z tych trzech. Sa to trzy flagowe modele trzech najlepszych na tym polu firm, wiec kazda z nich prezentuje wysoki poziom. Moja subiektywna klasyfikacja tych myszek wyglada tak:

1. Razer DeathAdder (jak sie naprawi to wszystko co napisali na quakenecie i jeszcze jak ksztalt pasuje to chyba najlepsza mysz na swiecie)

2. Logitech MX 518 (ja nic nie slyszalem o awaryjnosci tych myszek, wedlug mnie sa one dobrze wykonane. No i ten sensor mx...)

3. Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 NEW (trzecie miejsce wsrod setek innych mysz - nie jest zle. Niesmiertelny sensor Intellieye, charakterystyczny kształt no i rzesze pro graczy uzywajacych te mysz pozwalaja wierzyc, ze mysz ta juz na zawsze pozostanie legenda i dlugo nie zniknie ze sklepowych polek - pewnie tak dlugo jak counter strike :wink: )

Edytowane przez Misioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...