Skocz do zawartości
ferges

Co Zamiast A-data Vitesta 667mhz

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie zamiast A-Data Vitesta 1GB 667MHz do lekko zmodyfikowanego zestawu za 1500zł.? W emarkecie nie ma ich w tej chwili, a dostawa planowana jest dopiero na 23 maja. Czy te pamiątki A-Data 1024MB DDR2 533MHz będą dobre? Czy duża jest różnica miedzy tymi 667? A może Kingstony (Kingston 1024MB 667MHz DDR2 Non-ECC CL5 DIMM). Ewentualnie, czy ktoś się orientuje, gdzie moge dostać te A-Daty w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

Kingstonom 3eba zbudowac pomnik bo niestety umarły. Oczywiście że Goodramy, ew. Corsairy, Cruciale.

 

Sprawdź w Agito.pl czy nie mają A-Dat.

Edytowane przez sinsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w emarkecie i to jedna wielka sciema ! To nie sa Vitesta tylko zwykle Adaty, moje nie robia nawet 800mhz na cl5, a na cl4 wywalaja sie juz na 730. W obu przypadkach sprawdzalem do 2,3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej poczekać do środy :wink: ?

nie bardzo, bo to na komunię w następną niedzielę. Brakuje mi tylko pamięci do uruchomienia zestawu.

edit:

co do goodramów, to chyba gdzieś kiedyś na forum wyczytałem, że nie lubią się z abitem kn9. Prawda - fałsz?

Edytowane przez ferges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

co do goodramów, to chyba gdzieś kiedyś na forum wyczytałem, że nie lubią się z abitem kn9. Prawda - fałsz?

Fałsz, w sklepach robili zamieszanie z tekstem że goodramy nie działają z am2-bzdura totalna. Działają i mają sie dobrze. Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...