Skocz do zawartości
kucyk

Pes7

Rekomendowane odpowiedzi

PES7 - 18GB danych!

 

Fani piłki nożnej spod skrzydeł Konami którzy do grania używają Xboxa360 mają nie lada problem. Otóż najnowsza odsłona serii Pro Evolution Soccer oznaczona cyferką 7 będzie zajmować aż 18GB danych.

 

Pojęcie nie mam co mogłoby zajmować ażtrak dużo ale autorzy chwalą się, iż gra posiadać będzie znacznie lepiej dopracowaną kwestię obrony, fantastyczne animacje strzałów i dryblingów oraz poprawione opcje gry wieloosobowej.

 

Jeśli dołożyć do tego pogłoski o tym, iż wersja na PS3 wyglądać ma cztery razy lepiej niż wersja na X360 zaczyna się robić nieciekawie.

 

Znając życie w ciągu kilku najbliższych dni poznamy więcej szczegółów i dowiemy się jakie faktycznie będą różnice na poszczególne konsole i co spowodowało rozrost danych na płycie do tak niebotycznych rozmiarów.

Lepsza obrona? Lepsza animacja strzalow i lepsze dryblingi? = 18GB :lol2:

Jako fan i nalogowy gracz tej serii, znajac ja na wylot, stwierdzam, ze wyjscie z 2GB stanowilo nie lada wyzwanie dla Konami wiec jak nowa odslona bedzie zajmowala tyle miejsca i nie bedzie tam wrzucony final Ligi Mistrzow w HD i gra bedzie rzeczywiscie 4 razy ladniejsza i lepsza to bedzie to powod dla ktorego kupie sobie PS3 B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby taki przeskok w GB? Grałem w PES6 na Pc-ecie i jakoś szału graficznego nie było. Nie można mówić gra była dużo lepsza niż Fifa. Jednak patrząc na te różnice jakie mają wprowadzić w porównaniu z PES6 nie mogę dojść dlaczego ta różnica wyneisie aż 16,5GB :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, grafa PES6 na X360 pozostawia wiele do zyczenia, nie rozni sie ona wlasciwie zbytnio od tej PC, wiec mozliwosc postepu jest i ja tego nie neguje, tylko skad te 18GB :D

nie wiem jak w wersji pc, ale na x'ie uefa i pes tez maja po 6 giga z hakiem. Mozna zadac to samo pytanie - skad te 6 gb, fifa miala podobna grafe kilka lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES6 mial byc na nowym silniku, a nie byl niestety. Siodemka juz powinna byc na nowym engine wiec moze stad wzielo sie 18GB ;] Dobra, ale co z wersja na pieca? Dla mnie jest to jedyna gra dla ktorej moglbym kupic konsole ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, to na X360, żeby przebiec na drugą połowę będzie trzeba zmieniac płyte? :lol2:

To taki mały, złośliwy żarcik oczywiście, a w te 18 gb nie za bardzo chce mi sie wierzyć. Jeżeli już to być może zajmować je będą jakieś filmiki w HD do odblokowania, wywiady z piłkarzami itp.

Hmm, ale jeśli sama gra rzeczywiście będzie miała taką objętośc i uświadczymy zupełnie nowej jakości? No cóż, nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Konami podzieli się z nami oficjalnymi informacjami na temat Pro Evolution Soccer 7 (co nastąpi 23 czerwca) muszą nam wystarczyć kolejne plotki, a te dostarcza nam tym razem japońskie forum Game 11. Informacje te pochodzą rzekomo z magazynu Famitsu, którego to redaktorzy widzieli grę na PlayStation 3 i Wii. Wersja na konsolę Sony zajmuje już podobno 19,2 GB bez audio (poprzednio plotka mówiła o 18 GB dla całej gry). Mało tego - Sony, dołożyło do produkcji 210 milionów jenów (ok. 2 miliony $). Ciekawie jak w takim wypadku prezentuje się kwestia PES7 na Xboxa 360? Obie wersje mają chodzić na różnych silnikach.

Coraz ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, ze poki co o grafice ani slowa nie napisali :lol: Pewnie za dodatkowe 2 mln zielonych gracze na ps3 dostana jakis film w full hd zajmujacy 10 giga i nieskompresowane dzwieki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co panikować. Choć w newsie wspominają, że sama gra bez muzyki zajmuje już 19giga więc nie wiem skąd ten złośliwy komentarz nt. filmiku? Niech cała gra z dźwiękiem zajmuje 25giga to drugie 25GB będą mieli na filmiki w HD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co panikować. Choć w newsie wspominają, że sama gra bez muzyki zajmuje już 19giga więc nie wiem skąd ten złośliwy komentarz nt. filmiku? Niech cała gra z dźwiękiem zajmuje 25giga to drugie 25GB będą mieli na filmiki w HD. ;)

Nie no w sumie to moze miec pare giga, jeszcze jak sony dodatkowo posmarowalo ;) Panowie z konami mistrzami kodu po prostu nie sa. Uefa 06/07 ktora ma naprawde bajerancka oprawe zajmuje tyle samo co pes6 ze swoja przedpotopowa grafa ;) Wiec jezeli sie troche zbliza poziomem do fif to roznie moze byc. Ale imho wynika to z ich nieudolnosci niz faktycznych wymagan ;) Informatykiem nie jestem ale wiekszosc miejsca na plytce powinna chyba zajmowac grafa, a co w takim pes'ie wymaga takiej ilosci chyba nikt nie jest w stanie powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sony podaje takie kosmiczne rozmiary tylko po to aby wypromować blu-ray. Druga konkretna wymówka, to pewnie pełno materiałów w fullHD które beda zapychać wolne miejsce na BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wiem skąd taki wielki rozmiar tej gry. Gdyby to chociaż jakoś wyglądało pokroju GOW-a i filmiki w full HD. To jeszcze da się trochę nagiąć, ale jeśli engine będzie tylko trochę lepszy niż w PES6 to oni chyba zwariowali ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde aleście się czepili tych 18 gb. Pożyjemy zobaczymy, po co zaśmiecać temat gdybaniem o ilości zajmowanego miejsca? Znowu ktoś chce udowadniać wyższość BR? :P

Możecie śmiecić wszędzie ale nie w temacie o mojej ulubionej grze! ;)

 

BTW

czyżby o wersji PC zapomniano?

jeśli znów PES miałby gościć tylko na konsolach - choćby i nawet jako taki roczny exclusive to chyba musiałbym kupić wkońcu xklocka lub ps3 :) a co do info, że gra będzie na PS3 wygladać 4 razy lepiej niż na X360 to :lol: ileż to razy już takie info słyszeliśmy.... i co to wogóle za zwrot: "cztery razy lepiej" - jakiś mnożnik mają w oczach czy jak?

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Informatykiem nie jestem ale wiekszosc miejsca na plytce powinna chyba zajmowac grafa(...)

Zależy. Choć osobiście stawiam na dźwięk - takie mp3 zrzera potrzebną moc obliczeniową bardziej niż nieskompresowany np. wav (pamiętam jeszcze Szymka Czarodzieja 2 - gra zajmuje 160 MB, z czego 155 to plik z dźwiękami :) ).

 

Jak dla mnie to sony podaje takie kosmiczne rozmiary tylko po to aby wypromować blu-ray. Druga konkretna wymówka, to pewnie pełno materiałów w fullHD które beda zapychać wolne miejsce na BR.

Mi tam taka "zapchaj dziura" naprawdę leży B-)

Osobiście jestem za tym, by każda gra na PS3 była w fullHD i miała intro + inne filmiki w 1080p.

Telewizory tanieją, a w niektóre gry na konsole jest dane człowiekowi zagrać dopiero po kilku latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby osłabili Adriano, bo ten zawodnik w PES6 jest poprotu PRZE-GIĘ-TY!

 

gdy gra sie przeciwko interowi albo brazyli gdy ta locha jest w ataku to cała radosc z gry pryka jak bańka mydlana...

 

 

cyborg pier#$R@ny!

 

no ! wyzylem sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby osłabili Adriano, bo ten zawodnik w PES6 jest poprotu PRZE-GIĘ-TY!

 

gdy gra sie przeciwko interowi albo brazyli gdy ta locha jest w ataku to cała radosc z gry pryka jak bańka mydlana...

cyborg pier#$R@ny!

 

no ! wyzylem sie ;)

ja tam z grą przeciwko niemu nie miałem problemu :)

Może dlatego, że wiele razy naprzeciw niemu nie grałem bo od PES4 to podstawowy zawodnik mojego teamu w ML :P i jak tylko mnie stać to go kupuje.... ileż to pięknych bramek wpadło dzięki jego lewej nodze :P

 

eot

 

coś cicho o tym pesie w sieci. ..

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z grą przeciwko niemu nie miałem problemu :)

Może dlatego, że wiele razy naprzeciw niemu nie grałem bo od PES4 to podstawowy zawodnik mojego teamu w ML :P i jak tylko mnie stać to go kupuje.... ileż to pięknych bramek wpadło dzięki jego lewej nodze :P

 

eot

 

coś cicho o tym pesie w sieci. ..

jak bedziesz grał z zywym przeciwnikiem, ktory gra interem lub brazylią to zrozumiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm SS ja wiem o co Ci chodzi :D tylko gram z żywym przeciwnikiem bo inaczej zabawy nie ma no i gram Barcą i powiem, że Eto czy małpa(Ronal...) jest bardziej przegięty niż taki Adriano ^^ oby właśnie poprawili statystyki zawodników bo czasami rozgrywka jest zbyt do przewidzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm SS ja wiem o co Ci chodzi :D tylko gram z żywym przeciwnikiem bo inaczej zabawy nie ma no i gram Barcą i powiem, że Eto czy małpa(Ronal...) jest bardziej przegięty niż taki Adriano ^^ oby właśnie poprawili statystyki zawodników bo czasami rozgrywka jest zbyt do przewidzenia :)

Z całym szacunkiem, ale chyba nie wiesz co mówisz :)

 

cała scena PES mówi ze Adriano to najwiekszy cyborg w grze. Strzela z byle kąt, strzaly nie do obrony bo shotpower na 99, potrafi strzelic du.pą, czyli bedac tylem do bramki i sie nagle odwrocic, obroncy sie od niego odbijają, przepchnac sie go nie da, poprostu patologia.

 

Jesli grasz przeciwko ludziom co grają interem lub brazylią i Adriano Ci nie strzela 80% bramek jakie w ogole dostajesz od przeciwnika, to znaczy ze grasz z cieniasami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe foty i info

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Konami has released 4 new screens from Pro Evolution Soccer 7/2008 for Xbox 360 and PlayStation 3 showing Cristiano Ronaldo.

 

"Portuguese midfield maestro to be the European face of Konami Digital Entertainment GmbH's new Pro Evolution Soccer title

Konami Digital Entertainment GmbH has announced that Cristiano Ronaldo will be the pan-European face of its forthcoming PES 2008 – the latest incarnation of the multi-million-selling Pro Evolution Soccer series.

 

Midfielder Ronaldo is regarded as one of the most exciting talents of the modern game, and the 22-year-old is a permanent fixture in the Portuguese national squad. His incredible ball control and trademark skills have seen him receive countless awards, including both the PFA’s 2007 Player and Young Player of the Year awards. As part of the deal, Cristiano Ronaldo will appear on the packaging and point-of-sale materials for Konami’s PAL versions of PES 2008, alongside specially selected local talent, details of which will be released at a later date.

 

The Ronaldo deal comes as Konami gears up for the launch of PES 2008 this Autumn. Due for release for PLAYSTATION®3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable) and Nintendo DS, the new game boasts the revolutionary Teamvision AI system, a proprietary element that actively monitors the player’s onscreen movements and adapts accordingly, forcing the player to consider their own strategic play more carefully. Other new additions include amazing attention to aesthetic detail as faces contort and shirts crease during a match, extensive Edit modes in all Next Generation versions, and closer control than ever before."

ps

te screeny to z "18GB" wersji z PS3 ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe foty i info

 

ps

te screeny to z "18GB" wersji z PS3 ?? :wink:

no raczej :lol2:

 

ładnie to wygląda - choc troche dziwnie gdy wszyscy zawodnicy mają koszulki wpuszczone w spodenki :) taki szczegół, a mnie kłuje w oczy [;

Pograłbym już w PESa w nowej oprawie - konami - ile jeszcze? :sad: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...