Skocz do zawartości
Havoc

A dlaczego tak się dzieje..? - nurtujące pytania

Rekomendowane odpowiedzi

ale ta rurka nie kręci się w drugą stronę na tej samej zasadzie co tancerka... bo aby zakręcić nią odwrotnie musimy przyjąć że te mniejsze otworki są z przodu a większe z tyłu.. co jest już sprzeczne z fizyką :). Spróbujcie zrobić tak, aby tancerka machała ta nogą ciągle z przodu lewo->prawo->lewo itd.... wtedy jest dziwny efekt, jakby zmieniała nogę na której stoi bez żadnej zmiany nóg :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tancerka - patrzyć na stopę i cień aż się zmieni ale zmusić jej do zmiany ruchu nie umiem [;

 

Edit: Umiem, umiem :P Trzeba sobie wmówić, że cień stopy porusza się przed nią lub za nią - i będzie zmieniać w te i wewte jak na rozkaz :P

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba stojaca za mna wdzidzi ze panienka obraca sie w prawo caly czas :D

To powiedz jej, że tancerka cały czas robi to samo tylko w w głowie kręci się w tą lub tamtą - sam przetestowałem (obserwację w dwójkę) wrażenie jest jeszcze śmieszniejsze [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wewnętrzna energia kuli ... powoduje, że woda wykorzystuje swoje właściwości... :D.. Jakie? Woda nie spowoduje że pranie będzie pachnieć... bo przecież nie ma zapachu :D. Na moje oko to wrzucili do środka bardzo mocny proszek do prania, który powoli się rozpuszcza.

 

http://adrian.magic-ball.pl/

 

tam zarzucili jakimiś równaniami chemicznymi... Śjakaś woda utleniona czy coś? Ja tam bym nie wrzucił moich czarnych ubrań do wody utlenionej :D... a i dla stalowych elementów pralki perhydrol nie jest bezpieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja pytam - "jak"? :blink:

Ty serio pytasz? :lol:

 

Zrozumiałbym jeszcze Twoje zdziwienie, gdyby ten gość pogroził komuś tą laską nie przerywając "medytacji" :lol: .

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam 2 pytania:

1. Po co na szklanych panelach odbijających dźwięk przy skrzyżowaniach są czarne naklejki o nieudolnym kształcie ptaka? Żeby inne ptaki się o to nie rozbijały? (Jeśli tak to i tak nie wierze, że to działa.) Nie wiem czy w innych częściach kraju też takie coś jest, ale w Małopolsce widziałem w kilku miejscach.

2. Czy jak ktoś w USA/UK ma na imię Dick, to inni się z niego śmieją? Jak to jest możliwe u nich? Jak ja bym się nazywał Ch. Sakowski to by to nie było normalne. Wie ktos jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego nie wierzysz że działa? W innych częściach kraju też to jest, przynajmniej od wrocławia do zakopanego :). Leci sobie taki statystyczny ptak i jak zobaczy naklejonego ptaka to go omija.. proste. Myślisz że on lecąc się zastanawia czy to jest naklejka czy ptak :) Widzi coś czarnego, kształt podobny.. kurs kolizyjny.. trzeba skręcić... :)

 

http://czluchow.naszemiasto.pl/wydarzenia/784972.html

 

2. Smieją się pewnie, skoro lesli nielsen w filmie "szklanką po łapkach" bodajże nazywal się Dick Steel :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...