Skocz do zawartości
M4ciek

Laptop Do 2100 Brutto...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajoma poszukuje przenośnej bazy danych :) w rozsądnej niskiej cenie. Znalazłem jej Fujitsu Siemensa Amilo 3515 na celeronie 1,86, 1GB ramu, dysk 120stka. Wygląda ok, ale jest na chipsecie VIA i mi się obiło o uszy że toto za wydajne nie jest :( Czy ktoś mógłby to potwierdzić/zdementować, ew. zaproponować zupełnie inny model laptopa do 2100 brutto (1700 netto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajoma poszukuje przenośnej bazy danych :) w rozsądnej niskiej cenie. Znalazłem jej Fujitsu Siemensa Amilo 3515 na celeronie 1,86, 1GB ramu, dysk 120stka. Wygląda ok, ale jest na chipsecie VIA i mi się obiło o uszy że toto za wydajne nie jest :( Czy ktoś mógłby to potwierdzić/zdementować, ew. zaproponować zupełnie inny model laptopa do 2100 brutto (1700 netto)

Mam takiego :) będę go męczył cały przyszły tydzień (access, word, excel) zobaczymy jak się będzie pracowało

narazie powiem że jak dla mnie to matryca troche za slabo swieci i wykonanie takie mocno plastikowe

 

UPDATE:

Cały tydzień pracy i jestem mile zaskoczony, wcale nie jest taki zły, sprawdzał się doskonale, ale bateria jest do d..y trzymała niecałe 2 godz., wentylator troche głośny, więcej wad niezauważyłem, co do wydajności, to praca biurowa nie stwarzała żadnych problemów i nie było żadnych zamuleń.

 

pozdrawiam

contradanza

Edytowane przez contradanza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...