Skocz do zawartości
Bolo8888

Abit Ip35-e, Ip35 "dark Rider", Ip35-pro "snake"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam E i zwykla, dzialac dzialaja bez problemow najmniejszych. OC hmm zakonczylo sie na 400 x 9 bo wiecej czasu nie mam i tyle. MCH sie jakos tak bardziej grzeje niz np. w P5B Dlx, ale taka sama przypadlosc ma np. P5K Dlx, wiec to chyba wina P35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pcprojekt ceny P35 lekko spadły - np. "E" 420 zł.

Zastanawia mnie jedna rzecz, zamówiłem parę dni temu u nich tą mobo za 440 zł, teraz zeszli z caną do 420 zł, a przecież na magazynie ciągle mają zerowy stan i nikomu jeszcze nic nie wysyłali - czy nie powinni w takim wypadku oddać różnicy?

 

@DEVILEK

Jakie maks stabilne FSB? Próbowałeś walczyć coś koło 500?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEVILEK

Jakie maks stabilne FSB? Próbowałeś walczyć coś koło 500?

powiem tak... WCZORAJ na Cybermanii w Chorzowie DEVILEK chcial krecic ta plyte z x6800 i kaskada... i co wyszlo??

 

NIC

 

Ip35-e 2 sztuki i nie dalo sie osiagnac niczego ciekawego... nie wiem biosy jakies dziwne... czy co ale nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sector19

Jak to NIC? Komp nie wstał, czy co...? ;-) Chyba jakieś wyniki były, ciekawi mnie na jakim poziomie i na czym polega słabość wersji E.

Dokładać do Pro to spory wydatek i nie wiem, czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK Czy po tym co zobaczyłeś możesz stwierdzić czy lepszą płytą jest AB9 czy IP35? I jeszcze chciałbym wiedzieć, czy w ip35 bios jest tak samo rozplanowany jak w AB9, bo miałem do czynienia z tą płytą i wręcz się w nim zakochałem. No i czy bios ma różowy kolor? :wub: ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko czytam i czytam i ciagle nie wiem czy brac Abita czy EVGA 650i :/

o abicie nikt ci nie powie duzo -> NIKT go nie ma, płyta jak płyta, zależy czy bęzie miała wysokie fsb, jesli ci nie zalezy na wysokim FSB bierz EVGA bo TAŃSZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie FSB to pojecie wzgledne...

 

dla mnie wysokie FSB to cos pokroju 500-550Fsb bez modowania plyty... a EVGA tego nie osiaga tak bez problemu...;/

dokładnie

w Abicie jest spora szansa na >500 ale nie każdemu musi chcieć się dokładać do abita, skoro za 350zł ma dobra sprawdzona plyte :) mnoznik x8 i mozna o fsb 500 zapominać, jeśli się dla wyników i dla siebie tego nie robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

w Abicie jest spora szansa na >500 ale nie każdemu musi chcieć się dokładać do abita, skoro za 350zł ma dobra sprawdzona plyte :) mnoznik x8 i mozna o fsb 500 zapominać, jeśli się dla wyników i dla siebie tego nie robi ;)

Czytalem o ludziach ktorzy wyciagneli z NForce 650i Ulta FSB ok. 540 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z szefem działu Hardware (ten od recenzji w FrazPC.pl) o tym czy podejmie sie przetestować te moba...

i odpowiedział że jeśli tylko Abit udostępni to z chęcią się przyjrzy bliżej tej płycie

podkreślił że tak naprawdę to wiele zależy właśnie od Abita...

no i postara się coś zdziałać bo sam jest ciekaw co potrafią te płytki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z szefem działu Hardware (ten od recenzji w FrazPC.pl) o tym czy podejmie sie przetestować te moba...

i odpowiedział że jeśli tylko Abit udostępni to z chęcią się przyjrzy bliżej tej płycie

podkreślił że tak naprawdę to wiele zależy właśnie od Abita...

no i postara się coś zdziałać bo sam jest ciekaw co potrafią te płytki icon_biggrin3.gif

Jeszcze niech zalatwi P5k od Asusa, to by bylo dopiero dobre porownanie tych plyt (maja podobne mozliwosci i cene) :)

Ale czy ja nie wymagam za wiele :?: :twisted2:

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten radiator na mostku jest jakiś nieprzemyślany, albo jest za blisko CPU, albo jest za wysoki. Nawet stosunkowo mały Freezer 7 Pro nie chciał tam wleźć. Na szczęście maiłem w zapasie Thermalrighta:

 

Dołączona grafika

 

Jakie macie temp. na oryginalnym niebieskim radiatorze?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awet stosunkowo mały Freezer 7 Pro nie chciał tam wleźć

Nie chcial wejśc ale gdyby sie pokombinowalo to by wszedł . ?? pytam bo mam freezerka a che kupic ta MoBo a wolałbym nie zmieniac chlodenia na inne. (kwestia kasy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie testy FSB 500:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wieczorem, dam więcej...

 

@Stern

Jak się popieści to się zmieści... ale bez wiercenia dwóch dodatkowych otworów na kołki się nie obejdzie, trzeba po prostu obrócić radiator o 90st. w stosunku do oryginalnego położenia - wejdzie na styk.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się popieści to się zmieści... ale bez wiercenia dwóch dodatkowych otworów na kołki się nie obejdzie, trzeba po prostu obrócić radiator o 90st. w stosunku do oryginalnego położenia - wejdzie na styk.

Cholerka jasna. A ja tez przymierzam sie do kupna tej mobo. Ale chce kupic do chlodzonka Freezone 100 Lite a on przeciez jest podobnej konstrukcji do Fryzjera i ciekawe czy wejdzie ;/ No niezle FSB :) (ciekawe czy na standardowym radiatorze na NB by tyle wycisnela )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie troche(troche bardzo ) nieprzemyślany ten radiatorek . Ale to tylko utwierdzi mnie w zalozeniu WC :lol2: :rolleyes: A szkoda bo tak bylaby swietna plytka. (teraz bedzie tylko bdb :wink: :wink: )

 

BTW jakie zapecie radiatorka na NB ma ta płyta (znaczy haczyki , otworki ? )

Edytowane przez Stern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie testy FSB 500:

 

Wieczorem, dam więcej...

 

@Stern

Jak się popieści to się zmieści... ale bez wiercenia dwóch dodatkowych otworów na kołki się nie obejdzie, trzeba po prostu obrócić radiator o 90st. w stosunku do oryginalnego położenia - wejdzie na styk.

Pamięci nie dają rady na 4-4-4 ??

32M wygląda mi na dosyć wolne - nie sądzę żeby to była kwestia timingów (w każdym razie nie aż tak ...)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...