Skocz do zawartości
BRUCE_PL

Thermaltake COPPER SHIM XP vs AMD 0.13

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem podkladki pod procesor Thermaltake COPPER SHIM XP Rev.2.

Do niedawna mialem procesor amd xp1.6 0.18um i wszystko bylo ok. Aktualnie przesiadlem sie na wspanialy xp1.7 0.13um i zostalem maksymalnie zaskoczony. Podkladka ktora psiadam niepasowala na nowego Xpeka !!!!

Prosze was o krotki komentarz bo sam juz niewiem czy to jest sprawa zle sklejonych gumek w moim egzemplarzu procesora , a moze nowe procesory maja inne rozstawienie owych gumek.

 

PS. Myslalem ze marka uchroni mnie przed takimi czynnosciami jakich dokonalem - wziolem pilnika i juz wszystko jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem podkladki pod procesor Thermaltake COPPER SHIM XP  Rev.2. 

Do niedawna mialem procesor amd xp1.6 0.18um i wszystko bylo ok. Aktualnie przesiadlem sie na wspanialy xp1.7 0.13um i zostalem maksymalnie zaskoczony. Podkladka ktora psiadam niepasowala na nowego Xpeka !!!!

Prosze was o krotki komentarz bo sam juz niewiem czy to jest sprawa zle sklejonych gumek w moim egzemplarzu procesora , a moze nowe procesory maja inne rozstawienie owych gumek.

 

PS. Myslalem ze marka uchroni mnie przed takimi czynnosciami jakich dokonalem - wziolem pilnika i juz wszystko jest ok :D

ja kupowalem CSa firmy Tt jakies 4-5 miesiacy temu na antka 1600+ a jakies 3 tyg temu zamienilem palomino na T-Breda i "podkladka" tez pasuje :? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie moich przedmówców.

Oryginalna podkładka Thermaltake pasuje na TBreda.

Mam taka kupioną jeszcze za czasów gdy Xp były nowością, i bez problemu pasuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermaltake COPPER SHIM XP Rev.2 zakupilem w sklepie http://www.4max.com.pl/index1.htm sprawdzalem na stronie producenta wyglada identycznie http://www.thermaltake.com/products/access...es/shim1594.htm

Na podkladce jest wybity napis Thermaltake tez na opakowaniu byl owy napis :D

Dodam ze kolor mojego procka jest zielony a nie brazowy jak na zdjeciach ale to chyba i tak niema znaczenia poprostu zostalem wyrozniony :lol:

Procek kreci sie za milo wiec i tak bym go nieoddal :wink: - dokladnie JIUHB 0302 xp1.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...