Skocz do zawartości
srekal34

Tygon 3603 Szpula 15m - Zbiorowe Zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy mi się wydaje czy ten tygon co pokazał Jarogniew i Ravcik są jakieś żółte? powinny chyba być, że tak powiem "krystalicznie przezroczyste"

 

Dołączona grafika

Bo tutaj ten tygon wygląda jak by glony go odwiedziły, a ten na dole jest dużo ładniejszy tylko jest błękitny, a nie przezroczysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9.5/12.7 nie ma zlączek skręcanych na gwint 1/4" na 3/8" by się znalazły może ale to i tak nic nie daje bo praktycznie wszędzie stosowany jest ten pierwszy gwont. Więc albo choinki :] albo mniejszy tygon (8/11)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie jest problem:/ cena poszła w górę do 38zł/ mb Na sklepie będą mieli to w piątek. To dopłacamy czy rezygnujemy?

Dopłacamy po 8zł, co wy na to? Edytowane przez gaucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem kogo powinnismy za to zabic ;)

juz tyle czekania, to moge jeszcze doplacic, byle by w koncu byl...

Pewnie że mnie, skoro podałem zła cenę wcześniej ;/

Został teges z decyzją. Jeśli do piątku nie zdecyduje się na dopłatę niestety z kupna nici i zwracam pieniądze. Aha ten tygon jest bardziej elastyczny od R3603, jest z serii L. (Coś pomiędzy LFL a R3603)

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być w tej firmie. Jesli będzie to ja akurat tam podjadę około 14. Potnę wezyki i mam nadzieje ze uda mi się przed 16 wysłać. Jak nie to w sobotę rano. Priorytetem oczywiście.

edit: ale się ten tygon nie układa ;/

Byłem dziś w firmie i... padły im kompy z powodu burzy i nie mogli mi tego sprzedać :| Pocieszenie jest takie, ze wężyk przyszedł, dotykałem go jest taki jaki powinien być no ale będzie do odbioru w poniedziałek bo w sobotę nie pracują panowie z jakże zacnej firmy tubes international

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze post pod postem zeby każdy zauważył

Mam już dośc. byłem tam jeszcze raz dziś i okazalo się że pan właściciel "zapomniał" powiedzieć mi ze 38zł to cena netto. Wysmiałem go z lekka a ten zaproponował mi rabat 35zł co też było śmieszne. A wąż po cenie 30zł brutto mógłby sprowadzić za 2 miesiące. Podziękowałem mu serdecznie - pieniądze wracają do właścicieli bo ja już mam dość utarczek z firmą Tubes International.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...