Skocz do zawartości
srekal34

Tygon 3603 Szpula 15m - Zbiorowe Zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

Ten koleś, który sprzedaje tygona na allegro 9,5/12,7 (?) ma również w sprzedaży tego 8/11 po 20 za metr. Może zrobimy zbiorowe zamównie od niego? Mówił mi kilka dni temu że ma go całkiem sporo ;] Choć w sumie to kazdy sam moze sobie kupic jaki odcinek chce, bez zbiorowego :wink:

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba, jak ma sie szersze nakretki

prawdopodobnie bede mial r3603 8/11 po 32zl za metr, w przyszlym tygodniu bede wiedzial na pewno, jak sa chetni to moge wziac wiecej...

mhm, jak się ma nakrętki pod 8/11 albo rozwiercane 8/10 nie trzeba, ale KonradGT pisał o 8/10, więc do tego się odnosił mój txt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadzanie tygonu na własną rękę koloru przeźroczystego mija sie z celem... nie opłaca się... w coolingu za 25 a" prywatni importerzy "zazwyczaj chcą ponad 30 zł inna sprawa z czarnym tygonem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W sprawie zamówienia na węże Tygon można się kontaktować bezpośrednio ze mna na adres: tygon@tubes.com.pl. Posiadam wiele średnic węży Tygon na stanie. Na pewno nie spotka was taka nieprofesjonalna obsługa jak w jednym z naszych oddziałów tym bardziej, że przejąłem ten temat całkowicie. Jeżeli chodzi o węże Tygon R-3603 to możemy sprzedawać z metra. Oczywiście jednak najtaniej jest przy szpuli 15m. Wszystkie ceny zamówień w firmie Tubes International podawane są jako ceny netto i niestety należy doliczyć do nich podatek. Jednak w razie zainteresowania wężami Tygon R-3603 lub innymi wężami z rodziny Tygon,proszę o kontakt bezpośredni do mnie.

Pozdrawiam, Tomasz Fudała

 

 

 

 

Jutro ma być w tej firmie. Jesli będzie to ja akurat tam podjadę około 14. Potnę wezyki i mam nadzieje ze uda mi się przed 16 wysłać. Jak nie to w sobotę rano. Priorytetem oczywiście.

edit: ale się ten tygon nie układa ;/

Byłem dziś w firmie i... padły im kompy z powodu burzy i nie mogli mi tego sprzedać :| Pocieszenie jest takie, ze wężyk przyszedł, dotykałem go jest taki jaki powinien być no ale będzie do odbioru w poniedziałek bo w sobotę nie pracują panowie z jakże zacnej firmy tubes international

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...