Skocz do zawartości
adbok

Battlefield 2: Modern Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mysle nad kupnem gry Battlefield 2: Modern Combat :) Wersja na pc jest swietna ale chce zagrac w BFa na konsoli. Czy ktorys z forumowiczow gral w ta gre na X360 ? Czy cos mozecie o niej powiedziec ? (najlepiej czy warto ja kupic do gry po sieci ) :)

czekam na wasze wypowiedzi, dodam tylko ze gra to koszt ok 120zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tą grę.

Powiem tak jako battlefield to lepszy moim zdaniem jest na PC gdyż tak się "więcej dzieję" mimo to gra się bardzo przyjemnie i sporo czasu grałem.

Tylko jest "mały problem" od około 2 miesięcy nie mogę się połączyć Live do serweró EA :blink: :mur: Wiem, że to dziwne ae już nie daję rady. Dzwoniłęm kilka razy do EA i mówili mi swoje teorie, że przez porty, router itp... Mimo iż zrobiłem wszystko tak jak oni chcieli nie działa...

Nie wiem czy inni mają taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tą grę.

Powiem tak jako battlefield to lepszy moim zdaniem jest na PC gdyż tak się "więcej dzieję" mimo to gra się bardzo przyjemnie i sporo czasu grałem.

Tylko jest "mały problem" od około 2 miesięcy nie mogę się połączyć Live do serweró EA :blink: :mur: Wiem, że to dziwne ae już nie daję rady. Dzwoniłęm kilka razy do EA i mówili mi swoje teorie, że przez porty, router itp... Mimo iż zrobiłem wszystko tak jak oni chcieli nie działa...

Nie wiem czy inni mają taki problem.

zastanawiam sie czy ja kupowac :/

moze powiesz cos na ten temat ? warto czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odnośnie tego co mnie postyka z tą grą to przyjmijmy, że to tylko mój problem chociaż nie wiem czemu.

 

Jeżeli lubiłeś grać na PC w battlefielda 2 to MC powinno Ci się spodobać :) Nie jest dokąłdnie takie jak na PC ale rozgrywka jest naprawdę ciekawa :) Muszę coś dalej robić w tym kiedrunku aby mi ruszyła gdyż kilka razy miałem ochote postrzelać :)

 

Gra nie jest aż taka droga więc nawet jeżeli Ci się nie spodoba, dużo nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :) grajac w singla myslalem ze gra jest do du** - przeszedlem w nim chyba 2misje i juz mialem dosyc ;/ Tydzien czasu minol(akurat przeszedlem CoD3 singla) i dzis odpalilem BF2MC w trybie multiplayer jestem zachwycony !!! Gralem na rankingowych serwerach EA nie mialem zadnych problemow z polaczeniem sie. Nie moge uwiezyc ze multi jest tak dopracowane (w stosunku do singla) Osobiscie uwazam ze warto bylo dac 74zl z przesylka na alledrogo :) Gierka rozni sie od tej na PC ale mi to odpowiada

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniełem router i gram :) Kurde gra mnie tak wciągnęła, że łupie tylko w nią :) Może jakieś spotkanko? :)

ja odpadam :( gold mi sie skonczyl - a nie kupuje na 12miesiecy bo ide na studia i na poczatku nie bede mial dostepu do x0 Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam :( gold mi sie skonczyl - a nie kupuje na 12miesiecy bo ide na studia i na poczatku nie bede mial dostepu do x0

Witaj w klubie ja od tygodnia nie mam golda i wlasnie skonczyla mi sie ostatnia zdrapka... Poki wrzesien można grac potem już mniej... wiadomo matura :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie ja od tygodnia nie mam golda i wlasnie skonczyla mi sie ostatnia zdrapka... Poki wrzesien można grac potem już mniej... wiadomo matura :?

ja sobie x0 kupilem na "dobrze" zdana mature ;) hehe myslalem teraz zeby zrobic konto na US i tam kupic zdrapke na 12m (ale jeszcze nie wiem bo jak narazie jade do lodzi na studia) - i na poczatku nie wezme ze soba x0 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...