Skocz do zawartości
scoobyskub

Firewire - Proszę O Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

FireWire kupiłem 5 miesiecy temu. Posiada chipset VIA. Przez miesiac nie byl mi potrzebny wiec wyjalem z kompa i wlozylem do szuflady. Po miesiacu podlaczam znowu, poniewaz chcialem przegrac filmik na kompa, włożyłem, komp sie wlaczyl, pokazalo: ''znaleziono nowy sprzet ieee 1394''. Dobra, mysle z wszystko jest ok, ale po podaczeniu do kamery NIC się nie dzieje. Zawsze reagowalo od razu i wlaczal sie program do obrobki zdjec (movie maker), ale teraz nic sie nie dzieje. Nie pokazuje, ze kamera jest podlaczona.

 

Mam sp2. Nie aktualizowalem systemu na microsoft.pl i poprzez aktualizacje auto. Sterowniki chyba sa instalowane od razu, bez sciagania z neta w win xp pro, prawda?

 

Kamera to. thomson vmd 120

 

Karta jest widocyna w menedzeze urzadzen

Edytowane przez scoobyskub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PowerDirectory 6 pełną wersję i tam nie da się przechwycic, w movie makerze też... . Moim zdaniem to rozwalony kabelek... . W menedżerze jest pokazana karta sieciowa ieee 1394 oraz kontroler hosta ieee 1394 via zgodny z OHCI. Czyli karta jest dobrze podłączona i działa, ale sygnał do kamery nie dochodzi... . Myslę, że to kabel.

 

wlaczyles kamere?

To był żart? :D Edytowane przez scoobyskub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...